Илиана Раева и Радостин Василев първо се хванаха за гушите, а после заровиха томахавките
Край на войната
Скандалът, който се разрази в българския спорт преди ден, вече е потушен. Спортният министър Радостин Василев се е срещнал с президента на БФХГ Илиана Раева и двамата са изгладили отношенията си.
"Днес министър Василев ме прие в кабинета си. Изчистихме всички недоразумения и двамата гледаме в една посока - просперитета на спорта! Вчера той ми се извини. Днес аз направих същото. Извиних му се, защото така го чувствам и смятам, че така е редно. Монетата винаги има две страни. Вярвам в неговите намерения и възможности, че като министър ще направи най-важното за развитието на спорта.", написа Раева във "Фейсбук".
Скандалът избухна, тъй като Раева се почувства обидена от Василев след срещата с всички представители на федерации. Тя изрази огорчението си във "Фейсбук", а в отговор спортният министър заяви, че се притеснява за психическото ѝ състояние.
По-малко от два часа след изказването си обаче, Василев написа в социалните мрежи, че се е получило "емоционално недоразумение".
Рейн падна до невиждано ниво, сушата задушава речния транспорт в Европа
В Равда стартира лятната арт работилничка на НЧ "Гоце Делчев -1943"
Гърция засили проверките по плажовете, глобите стигнаха 73 000 евро
Дунав разкри двама войници от Втората световна война в Будапеща
AI започна да прави неща, които никой не му е разрешавал
Нефтохимик привлече офанзивен халф
Бургаска област вече има близо 338 хил. жилища, сградите се увеличиха с 453 за година
Мароко се чувства окуражено: Влиянието на Тръмп е в светлината на прожекторите след катастрофата в Сеута
Съветник иска да направи секс парти в сградата на Общината, плаши със съд, ако му откажат
Трима маскирани нападнаха и изнасилиха млад мъж в Англия
Георги Рачев: Горещини до второ пришествие, идват до 39 градуса
Баба от Зидарово даде 5000 евро на ало измамник за спешна операция на близък

апропо ! Явно нещо от добрата дипломация ми убягва ....! :)
Надърви младото и го олаби ...