ЦСКА представи бразилската си перла, вижте какви чудеса прави с топката
След нелеки преговори, ръководството на армейците успя да се договори с досегашния му тим Бруске, уточниха от щаба на армейците
Бразилецът Маурисио Гарсес де Жезус е първото ново попълнение на ЦСКА в зимната селекция. След нелеки преговори, ръководството на армейците успя да се договори с досегашния му тим Бруске. Първоначално играчът ще бъде под наем, но ако се представи на ниво, армейците са си гарантирали опция да откупят изцяло състезателните му права.
Гарсес, както е футболното му име, в средата на март ще навърши 25 години. Той е висок 184 см и се изявява предимно като ляво крило, но може да оперира по целия фронт на атаката.
През изминалата календарна 2021 година футболистът се представи отлично в силния шампионат на Серия Б. В това първенство, където понастоящем се подвизават традиционно популярните Ботафого, Васко да Гама, Крузейро и Коритиба, играчът вкара общо 8 гола за клуба си във всички надпревари, добавяйки и няколко асистенции.
Бразилецът премина днес медицински прегледи в столицата и подписа личния си договор, след което веднага отпътува за Алания, където червените водят своята подготовка.
Високите сметки за ток и цената на водата влизат в Министерски съвет
ЕС разреши финансиране на аборти чрез Европейския социален фонд
Русия обяви локално примирие заради ремонти край Запорожката АЕЦ
Министър Христанов: Има заплаха за националната сигурност, известих премиера
Хилъри Клинтън след изслушване по досиетата "Епстийн": Разпитайте и Тръмп
efbet открива 60-ата си игрална зала – нова премиум локация в София в кв. Драгалевци
Пентагонът e свалил американски правителствен дрон в щата Тексас
Струва ли тази боксониера в София четвърт милион лева
Инициативата „Магазия’32“ кани ученици и студенти на творческа дискусия „Кафене Европа“
Няколко зодии запазват хладнокръвие когато са влюбени
Кметът на Несебър връчи плакети на треньори и състезатели от "Файтинг клуб Несебър"
