30-годишен счупи носа на полицайка и наряза други трима униформени
Поискали му документи за самоличност, а той започнал да буйства
Софийската районна прокуратура привлече към наказателна отговорност 30-годишен мъж за нанасяне на телесни повреди на четирима полицаи. На 8 януари в района на ж.к. "Дианабад" обвиняемият А.Ф. бил спрян за полицейска проверка. Униформените му поискали документи за самоличност, а той започнал да буйства.
Извадил нож и порязал ръцете на трима от полицаите, които опитали да го усмирят. След това ударил с глава полицейски инспектор, вследствие на което ѝ счупил носа, съобщиха от прокуратурата.
Обвиняемият нанесъл леки телесни повреди на общо четирима полицаи. По случая е образувано досъдебно производство, а нападателя го грози затвор от 1 до 5 години.
Предвид опасността обвиняемият да извърши друго престъпление, дежурен прокурор е постановил задържането му за срок до 72 часа. Днес ще бъде внесено искане в съда за вземане на мярка за неотклонение "задържане под стража" спрямо А.Ф.
Близо 2000 трупа извадиха от руините след труса във Венецуела, ООН поръчва 10 000 чувала за тела
Епохата „Румен Христов“ в СДС приключи: Сините сменят лидера си
Робърт де Ниро много влюбен на 82
Грандиозен скандал в Бургас: Футболен мач се превърна в бойно поле (ВИДЕО 18+)
Ученик улови 158 от опасните риби балон
Настоящата гореща вълна е само "репетиция"
Завършва един от ремонтите на "Тракия"
Почина легендата на руския спорт Артур Дмитриев
Къща на зловещ убиец се продава на промоция
Промени в движението по "Тракия" заради жегите
Когато липсата на болка е най-опасна: Защо задухът може да означава прекаран инфаркт
Луди цени: 3200 долара за билет за мача Португалия – Хърватия

В краката поне,какво го чакат..да намушка някой ли или просто не са знаели как да постъпят в критичната ситуация!!??Той много добре знае какво го чака при нападение над полицай!!
Но при една реална ситуация сигурно 90% от тях,ще се изпонас3рат
Отделно,в тази държавица колко века трябва да минат,за да ги въоражат тея толупи с Тейзър пистолети,че тея пистолети дето са им ги дали седят само за украса някой по-стабилен ако тръгне да прави нещо или да ги бие,повечето полицай освсен да се стресират и да вземат шамарите друго не може да стане,а може просто да му пуснат един ток и до там
Мн зле,държавата с най-много полицай спрямо нормалните хора,с най-много престъпност,полицията масово комплексарчета дето са станали полицай само да мутреят с униформата им,вместо да помагат на хората
1. не са обучени както трябва събрани от "кол и въже" - наши хора на заплата!
2. не са въоръжени както трябва и с каквото трябва - началниците им начело с оня с кенефите не стават за нищо!
3. валидни и двете хипотези заедно - много вероятно!