×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Официално: Срещата между Тръмп и Путин в Будапеща - отменена!
  • Силно земетресение разтърси Източен Тайван
  • Керана Ангелова представя “Книга за Христо Фотев на 4 ноември в Художествената галерия
  • Националната премиера на документалния филм „Потопът и вкаменената гора“ стартира от Бургас на 8 ноември в НХК
  • Днес затварят две улици в ж.к. "Възраждане" - ул. "Дебелт" и ул. "Пробуда"
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Посрещаме новата година с притеснителни данни за пандемията, има 2810 новозаразени


Посрещаме новата година с притеснителни данни за пандемията, има 2810 новозаразени
Излизаме от четвъртата вълна и постепенно влизаме в петата, която ще ни удари в края на януари
01 Януари 2022, Събота, 09:36 ч.
Автор: Флагман.бг

През изминалите 24 часа са били направени 30 953 теста

Посрещаме нована 2022 година с притеснителни данни за развитието на ковид пандемията. За 31 декември 2021 година се отчитат 2810 нови случая на коронавирус, показват данните на Единния информационен портал.

През изминалите 24 часа са били направени 30 953 теста, т.е. положителните са около 9 процента от общия брой.

Излекуваните през денонощието са 566.

Починали са 65 души, от които 93,85 процента не са били ваксинирани.

Новопостъпилите в болница са 385. Неваксинираните сред тях са 84,69 процента. Общият брой на хоспитализираните пациенти е 4022, от които 457 са в интензивно отделение. Активните случаи на коронавирус са 103 758.

През последното денонощие са поставени 3609 дози от ваксините срещу КОВИД-19. От началото на ваксинационната кампания общо са поставени 3 700 660 ваксини.


В категории: COVID-19


Флагман.БГ Суперлуна е в телец. Какво да очаквате Суперлуна е в телец. Какво да очаквате 31/10/2025, Петък 17:21 0
11
Коментара по темата
11.
До 8
01.01.2022 12:37:10
0
6
Да ти дам една задачка
Дядо ми почина миналата година на 74г. Пропушил в казармата когато бил на 21г, повече от 52 години пушил по 2 кутии цигари дневно, ако не беше пушил никога колко щеше да живее?
По сметките на твоите учени щеше да достигне 176 години! Ама на, пропушил и си намалял живота всеки ден с по 40 часа, затова достигнал само 74г
10.
До 8
01.01.2022 12:09:09
1
7
Какво си се запритеснил за живота на пушачи и дебели, ти нали не пушиш и си кльоща?
Би трябвало да си щастлив, че пушачите и дебелите ще плащат цял живот осигуровки и акцизи и накрая ще умрът рано и няма да им плащаш пенсии от твоите данъци.
9.
Дебел пушач
01.01.2022 12:09:09
1
3
Аз не съм ли хора?
8.
Хахха
01.01.2022 11:31:35
5
4
всяка цигара научно доказано съкращава живота с един час. Наднорменото тегло съкращава живота също. Това е важното да разберем.
7.
Аз
01.01.2022 11:15:40
1
7
Голям праз…стига глупости
6.
КороноТъпак
01.01.2022 10:44:29
4
20
ЧЕСТИТА 2022, Годината на Лъжата според Ковид календара !

Притеснителна е манипулацията която разиграват пред очите ни ! ! !

Днес излекуваните, демек изтекли им карантината са само 566 ?!
Всеки ден новозаразените са в повече от "излекуваните".

Къде ги туряте положителните след 14 дни ? Нито са сред умрелите, нито са сред излекуваните.

Поради това въпреки спада на новозаразените т.нар. активни случай не само не намалят ами почнаха и да растат и вече са над 103 000.

Означава, че ВСЕКИ ДЕН, БИ ТРЯБВАЛО ДА ИМАМЕ По 7 358 (седем хиляди) положителни ако това е реалната ви статистика.

Математика която дори проф Витанов можеше да пресметне ако не бе станал вирусолог.
5.
до 4
01.01.2022 10:35:34
3
11
Тео Ушев ти ли си бре ?
4.
Х
01.01.2022 10:31:31
24
4
Неваксинираните да го д*хат, тъпаци нещастни
3.
Фактите
01.01.2022 10:15:38
16
9
Притеснителна е ниската здравна култура на българина. Той не вярва на авторитети и медии. Затова сме след Бутан по продължителност на живота от 70г. Пушачи и дебели живеят до 65. Това са фактите
2.
Ххххх
01.01.2022 09:56:02
5
26
Флагман,а защо не напишете,че британските учени,казват,че Омикрон е най безобидният вариант с което се очаква краят на Ковид,а защо не напишете,че в страните с най много ваксинирани има най голям брой новозаразени?
1.
Слипери уен ует
01.01.2022 09:50:27
22
11
Няма никакъв смисъ да споменавате процентa неваксинирани трупове, защото само Бог знае колко от умрелите идиоти са с фалшиви ковид сертифищати. Шампиони сме по тарикатлък и не в края на месеца, а след не повече от 10 дни ни чака нов локдаун.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Суперлуна е в телец. Какво да очаквате Суперлуна е в телец. Какво да очаквате На 5 ноември 2025 г. Луната достига пълнолуние в знака на Телец и е в най-близката си точка до Земята – което прави тази лунна фаза Заместник-министър Красимир Ненов: Сигурната и чиста енергия е двигателят на бъдещия икономически растеж Заместник-министър Красимир Ненов: Сигурната и чиста енергия е двигателят на бъдещия икономически растеж Центрове за данни и изкуствен интелект представлява важна икономическа възможност за страната Съдът даде старт на делото за стрелбата срещу Митьо Очите. Това ли е процесът на десетилетието? Съдът даде старт на делото за стрелбата срещу Митьо Очите. Това ли е процесът на десетилетието? Защитата поиска връщане на обвинителния акт, но съдът отказа  Любимецът на публиката направи шокиращо разкритие Любимецът на публиката направи шокиращо разкритие Давид от „Биг Брадър“ призна, че е бил жертва на сексуално насилие Колосалната сума от 300 бона инвестира Рачков за нов салон на Виктория Колосалната сума от 300 бона инвестира Рачков за нов салон на Виктория Изгората на Рачков търси и нови служители, защото вече не смогва сама да се справя с обслужването на клиентите си   Влади Въргала: „Изгубих пари, но не и вярата – фалитът не е провал“ Влади Въргала: „Изгубих пари, но не и вярата – фалитът не е провал“ Актьорът разказа в „Преди обед“ за двете си финансови катастрофи, предателствата по пътя и уроците, които са го научили да различава загубата от истинския провал Кметът на Царево пред екоминистъра: Остарялата инфраструктура не може да поеме новите водни обеми Кметът на Царево пред екоминистъра: Остарялата инфраструктура не може да поеме новите водни обеми Без стабилна власт няма как да има устойчиви решения за тежките проблеми на морските общини, категоричен бе той   Спирането на Лукойл ще бъде катастрофа за България, смята енергиен експерт Спирането на Лукойл ще бъде катастрофа за България, смята енергиен експерт Нефтохим - Бургас не е просто компания, а енергийното сърце на страната, предупреждава Боян Рашев Боряна Петрова и Емил Йорданов блестят в „Лебедово езеро“ в Бургас Боряна Петрова и Емил Йорданов блестят в „Лебедово езеро“ в Бургас Спектакълът на „балета на балетите“ по режисура на проф. Хикмет Мехмедов е на 3 ноември от 19 ч. в залата на Бургаската опера  Разрева се и избяга след провала в бТВ Разрева се и избяга след провала в бТВ Близки до водещата разкриват, че раздялата не е била по нейно желание и я е засегнала дълбоко
Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Цветното събитие ще се проведе на 6 ноември от 16 часа Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Вижте какво се случва Галена натиска последния златен бутон Галена натиска последния златен бутон В есенната неделната вечер зрителите ще се насладят на няколко въздействащи музикални изпълнения Хамас предаде тялото на убития български заложник  Хамас предаде тялото на убития български заложник  Сахар Барух е с българско гражданство и бе отвлечен от кибуца Беери Бизнес за милиарди подари Рамзан Кадиров на дъщеря си Бизнес за милиарди подари Рамзан Кадиров на дъщеря си Айшат стана горд собственик на фабрика за облекла, склад и общежитие за работници Ето къде приеха задължителен коледен бонус от 639 евро Ето къде приеха задължителен коледен бонус от 639 евро Така наречената "Зимна празнична надбавка" ще бъде в размер на половината минимална работна заплата  в Словения Защо военните вземат с 1000 лева по-високи пенсии Защо военните вземат с 1000 лева по-високи пенсии За високите пенсии на военни и полицаи е, че при тях три години действително изслужено време се зачитат за пет години осигурителен стаж от трета категория Ивайло Пенчев дава 50 хил. лева за главата на хакерите, ударили Уолтопия Ивайло Пенчев дава 50 хил. лева за главата на хакерите, ударили Уолтопия Държавата трябва да пази хората от разбойници – това е първичната ѝ функция, категоричен е той Тя умря, но посмъртните й мемоари разтресоха цял свят Тя умря, но посмъртните й мемоари разтресоха цял свят Вирджиния Джуфре, чиито посмъртни мемоари, публикувани по-рано този месец, отново изведоха на дневен ред обвиненията й за сексуално насилие Америка откачи заради тази сделка Америка откачи заради тази сделка Продадоха ЛА Лейкърс за 10 млрд. долара
Доналд ТРЪМП Доналд ТРЪМП Няма да си губя времето с Путин, който говори, говори – и нищо Виц на деня Виц на деня - Любовният ми живот е като Coca-Cola.
- Искрящ, бурен и сладък ли?
- Не, бе! Първо беше нормален, после стана Light, а сега вече е Zero!
Виц на деня Виц на деня - Дъще, ела да измиеш чиниите!
- Мамо, аз съм родена за големи неща!
- Добре, ела да измиеш тенджерата!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако не сте джентълмен, то е възможно да сте… лейди
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори