×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • След серията от 21 000 труса: Ограничават достъпа до части от остров Санторини
  • Съпругата на Васил Божков осъди прокуратурата заради 8-месечния ѝ арест
  • Внимание, шофьори, светофар на кръстовище в кв. „Ветрен“ ще бъде изключен заради профилактика
  • „Прогресивна България“: Ново правителство се очаква до две седмици
  • Откриха голямо количество контрабандни цигари в матраци на кораб в Бургас
  • 4-годишно дете загина, след като беше прегазено от кола в Карловско
  • Съдът върна на прокуратурата обвинителния акт по делото срещу Кирил Петков и Божидар Божанов
  • Счупени камиони предизвикаха криза с боклука във Варна
  • Остават броени дни преди началото на най-грандиозното спортно събитие у нас - Джиро д’Италия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Теодора Духовникова разцъфна на 44, запознала се с мъжа си по монокини


27 Декември 2021, Понеделник, 16:40 ч.

Красотата, споделяла Теодора наскоро, не е само ген, но и вътрешно усещане

Теодора Духовникова, която на 14 декември празнува 44-тия си рожден ден, винаги е била представяна като една от най-красивите ни актриси. Тя прави впечатление с естественото си поведение и маниери, излъчва женственост и нежност и в същото време, знае се, носи буреносна емоционалност. И всичко това не се позагубва с времето или пък да намалява наситеността му.

Напротив, след като прехвърли 40-те си години, актрисата от Народен театър „Иван Вазов” сякаш разцъфна с нова сила. Теодора Духовникова продължава да е сред топ имената в актьорската професия, както и в рекламния бизнес. Актрисата, която изигра Миа Язова в сериала „Дяволското гърло” и Виктория Дамянова в „Откраднат живот”, се появи в целия си блясък в телевизионната реклама на популярен онлайн магазин за мода, а отскоро е и лице на известна марка смарт часовници заедно с колегата си Владимир Карамазов.

Красотата, споделяла Теодора наскоро, не е само ген, но и вътрешно усещане. Даже в последната година не полагала кой знае какви грижи за себе си, както правела преди. Само че, интересно, но и без никакви грижи, се харесва дори повече. Може би тази промяна има общо с другата, настъпила с пандемията. Теодора в началото прекалено се шашнала, но после си наложила да се поуспокои, да тушира прословутата си емоционалност. Започнала да използва многото свободно време, изникнало покрай периодичното затягане на мерки, свързани с пандемията, да бъде повече с мъжа си – ресторантьорът Стефан Духовников, и двете им дъщери Бояна и Ема, да гледа всички филми и сериали, които преди все отлагала, поради много работа, да чете, да бъде със себе си.

Теодора вече планира по-малко. Научила се и да отказва проекти, които не са й важни. Освен това започнала да готви. Не че преди не се задържала в кухнята, но в пандемията съвсем усъвършенствала кулинарните си умения. Даже започнала традиция – през две седмици събира вкъщи най-близките роднини, включително братовчеди, и готвела. Специалитетът й е лазаня. Правела я страхотно, по рецепта, която й доверил италиански готвач.

Мъжът й Стефан Духовников има основна заслуга за спокойствието, на което се наслаждават. Той винаги е потушавал емоционалността на Теодора, когато се случи да ескалира. „Не е трудно да обичаш мъж като Стефан, защото той има много качества. Той наистина може да обича, грижи се по изключителен начин за мен, за децата, за родителите ни, за приятелите ни. Невероятен човек е!”, казвала е Теодора и е допълвала, че бизнесменът е още вълнуващ и забавен.

Двамата се запознават преди близо 20 години на плажа на къмпинг „Градина”. И от тогава са все заедно. Все още се водят за ръце и са силно привлечени един от друг. Връзката им винаги е била за пример. Любовта им е силна. Дали заради това, но може и да е много бурна. Легенди се носят за скандалите, които си спретват дали вкъщи или в компания – където ги свари, както казаха през смях при последната си медийна изява. До преди време Теодора имала навика да си събира багажа през месец, после разредила с по един път в годината. „Веднъж тресна вратата, но после отвори и каза: „И по-малко багаж вземи. Защото после кой го разтоварва наобратно?!”, разказа Теодора наскоро в предаването „Търси се” по Би Ти Ви, където гостува с мъжа си.

Стефан пък си спомни как при едно от последните им скарвания Теодора обявила, че даже знаела в коя квартира ще се изнесе. Е, не отишла все пак. През смях сподели и, че неотдавна получил съобщение от съседка: „Имате ли нужда от помощ?”. Дъщерите им не се впечатлявали от споровете им на висок тон. Даже веднъж Ема, която е на 12 години, заявила строго: „Може ли малко по-тихо?! Някои утре са на училище!”. И тя и кака й Бояна, която е на 17, са взели най-хубавите черти на родителите си.

Емоционални са и бързо палят, освен това са и изградени личности, така обясняват съпрузите бурните си скандали. На сутринта всичко е изчезнало. Не се будят с усещането от скарването. „Това може би е най-важното в една любов – сутрин да ти е приятно да се събудиш до този човек”, каза Стефан Духовников. Той познавал добре бурния темперамент на Теодора. Винаги е бил сигурен, че тя няма да приключи връзката, колкото и да се пали в спора. Затова и приема разправиите по-лежерно. Случва се да се сърди, но пък не чак дълго. Все пак много се обичат. От доста време не са се карали и даже наскоро Теодора му обърнала внимание. Актрисата изтъкна, че никога не се карат, когато някои от двамата минава през някаква криза. Тогава другият е на 1000 % зад него. Взаимно са си опора.

„Мисля, че сме много щастливи хора”, каза Теодора в „Търси се”, говорейки за дъщеря им. Тя харесва какви личности са Ема и Бояна. А Стефан сподели, че се учи от тях ежедневно. Семейството прекарва много време заедно. Затова обожават ваканциите. Обичат да пътуват и често си организират пътешествия. „Тя е моята сродна душа, половинката ми!”, каза Стефан за жена си. „Любовта на живота ми”, каза Теодора за мъжа си.

Запознала се с мъжа си по монокини

Теодора Духовникова се запознала с мъжа си по монокини на плажа на къмпинг „Градина”. „Ей, Стефане, не разказвай такива неща!”, възкликна актрисата, когато в предаването „Търси се” ресторантьорът сподели тази пикантна подробност от първата им среща.

Теодора дошла с приятелка на плажа, където Стефан бил с компания. Актрисата била без горнище и започнала да играе волейбол, без иобщо да се стеснява от полюшващите й се цици. След това общата им приятелка ги запознала. Вечерта всички се събрали, но Стефан и Теодора не откъсвали погледи един от друг. В един момент тя го хванала за ръка и в следващите часове си говорели само двамата на плажа. Теодора е казвала за този момент, че просто го усетила в слънчевия сплит, чисто интуитивно, женско, като че целият й свят се взриви. Любовта им била от пръв поглед.


В категории: Лайфстайл


6
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Гришо срещу 312-ия в света Гришо срещу 312-ия в света 28/04/2026, Вторник 21:30 0
Тервел ИЛИЕВ Макрон подкрепи ПСЖ преди "бурята" Макрон подкрепи ПСЖ преди "бурята" 28/04/2026, Вторник 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ Футболна бомба за Моуриньо и Реал Футболна бомба за Моуриньо и Реал 28/04/2026, Вторник 20:20 0
Тервел ИЛИЕВ Венци Стефанов каза за "рязането на глава" Венци Стефанов каза за "рязането на глава" 28/04/2026, Вторник 19:40 0
Тервел ИЛИЕВ Домашен български хляб с квас Домашен български хляб с квас 28/04/2026, Вторник 19:00 0
Тервел ИЛИЕВ "Свалям шапка на Наско Сираков" "Свалям шапка на Наско Сираков" 28/04/2026, Вторник 18:18 0
6
Коментара по темата
6.
Off
28.12.2021 12:57:50
0
0
То па едни цици....
5.
Той си знае
28.12.2021 12:51:14
0
3
Г-н Духовников е най- наглото и просто същество на света мачка и обижда хората заради собствената си не компетентност.А за Духовникова???К'во?Набедена хубавица.
4.
Децата взели най хубавите черти
28.12.2021 07:09:02
3
3
Най вече тая дето разделя задника на духовникова на 2.
3.
Митю с Питоня от Арбанаси
27.12.2021 23:25:16
2
4
Дълбоко гърло за духовна връзка
2.
Теодора Продуховникова
27.12.2021 21:55:26
3
3
Бай Атанасе много обичам на колене!Това е едно от основните умения,ако искаш да успеешна актриса и затова не беше проблем да омагьосам моя.
1.
бат Танас
27.12.2021 21:40:42
5
9
..и на колене пред него
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Системата ни държи в колелото като катерица и докато тичаш, се отдалечаваш от центъра на своя живот Системата ни държи в колелото като катерица и докато тичаш, се отдалечаваш от центъра на своя живот Умишлено поддържаме живота си обвит в мъгла от спешни ангажименти, само за да не виждаме таймера, който неумолимо отброява секундите Криминалист: Христо Ботев е убит в гръб от близко разстояние Криминалист: Христо Ботев е убит в гръб от близко разстояние Експертът с над 20-годишен стаж, разследвал тежки престъпления, коментира измишльотините, че поетът-революционер е прострелян в челото, както и противоречивите показания на Никола Обретенов  Сиди обори Радостин Василев за купения вот, ВМРО помогнали на „Прогресивна България“ заради предатели Сиди обори Радостин Василев за купения вот, ВМРО помогнали на „Прогресивна България“ заради предатели Партията на Каракачанов ще е парламентарно представена, обяви той Предлагат хореографа на ансамбъл „Здравец” Димитринка Великова за почетен гражданин на Камено Предлагат хореографа на ансамбъл „Здравец” Димитринка Великова за почетен гражданин на Камено Кандидатурата й ще влезе на разискване в ОбС този четвъртък Бургас се превръща в жива арт галерия с проекта „Движение в цвят" Бургас се превръща в жива арт галерия с проекта „Движение в цвят" Мащабната градска инсталация е вдъхновена от динамиката и енергията на Giro d’Italiа и организирана на Бургаската художествена галерия „Петко Задгорски“ и НУМСИ „Панчо Владигеров“ Внимание: Светофарът на кръстовище в кв. „Ветрен“ ще бъде изключен на 29 април Внимание: Светофарът на кръстовище в кв. „Ветрен“ ще бъде изключен на 29 април Профилактични ремонти ще доведат до неработещ светофар между улиците „Българка“ и „Черногорово“ Още през далечната 2011 г. тук проведохме Giro di Burgas, кметът поведе велошествието по същия маршрут Още през далечната 2011 г. тук проведохме Giro di Burgas, кметът поведе велошествието по същия маршрут Разгледайте внимателно графика на затварянето на улиците и трасетата за световната надпревара между 6 и 9 май, важно е за всички ! Съпругата на Васил Божков осъди прокуратурата заради 8-месечния ѝ арест Съпругата на Васил Божков осъди прокуратурата заради 8-месечния ѝ арест Решението на съда подлежи на обжалване По-скъпо парно ни очаква следващата зима заради войната на САЩ и Израел с Иран По-скъпо парно ни очаква следващата зима заради войната на САЩ и Израел с Иран Следващата седмица ще започне масов отчет на топлинните счетоводители Начин да преодолеете следобедната депресия или сутрешната криза Начин да преодолеете следобедната депресия или сутрешната криза Кутията за лека закуска е тук, за да ви спаси от упорития глад
Ислямисти яхнаха конете, за да тормозят жените във Великобритания: искат ги покрити до петите Ислямисти яхнаха конете, за да тормозят жените във Великобритания: искат ги покрити до петите Моралните пазители на законите на исляма нямат правомощия и при опити за сплашване подлежат на санкции, но не им пука Целувки в Белия дом: Чарлз III и Камила посрещнати с топовни салюти и военни почести Целувки в Белия дом: Чарлз III и Камила посрещнати с топовни салюти и военни почести Тръмп разкри, че майка му била влюбена в краля Шезлонгите изчезват на 251 плажа в Гърция Шезлонгите изчезват на 251 плажа в Гърция Гръцките власти налагат ограничения за защита на екосистемите и борба със свръхтуризма Новата битка на Тейлър Суифт за да защити гласа и образа си Новата битка на Тейлър Суифт за да защити гласа и образа си Извършвани чрез изкуствен интелект (ИИ), включително в създаването на фалшиви видеоклипове и аудиозаписи Яхта за 500 млн. долара, свързана с най-богатия човек в Русия, премина през Ормузкия проток Яхта за 500 млн. долара, свързана с най-богатия човек в Русия, премина през Ормузкия проток 142-метровата луксозна яхта „Nord“, свързвана с руския милиардер Алексей Мордашов, е плавала от Дубай към Мускат в Оман през уикенда Меркел похарчила 65 000 евро за гримьор и фризьор Меркел похарчила 65 000 евро за гримьор и фризьор Бившият канцлер Олаф Шолц пък е осъществил четири пътувания за над 6000 евро. Тръмп поиска уволнението на американския водещ Джими Кимъл заради шега към Мелания Тръмп Тръмп поиска уволнението на американския водещ Джими Кимъл заради шега към Мелания Тръмп Повод за реакцията е монолог на Кимъл от миналата седмица, в който той се пошегува, че първата дама „грее като бъдеща вдовица“ 2605 евро е средната заплата в Кипър, ръстът на доходите изпреварва инфлацията 2605 евро е средната заплата в Кипър, ръстът на доходите изпреварва инфлацията Средните доходи в Кипър нарастват с 4,9% през 2025 г., но чужденците получават значително по-малко 40% от браковете в България завършват с развод 40% от браковете в България завършват с развод Българите се развеждат два пъти по-често от румънците - данни на Евростат показват сериозна разлика в разводите между съседни държави Как Испания увеличава жилищата без да заема нова земя Как Испания увеличава жилищата без да заема нова земя Испания се обръща към градското уплътняване и преустройство, за да отговори на нуждите от нови жилища
Проф. Димитър ВАЦОВ, изследовател Проф. Димитър ВАЦОВ, изследовател Смесваха радиоактивно мляко с „чисто“, за да влезе в нормите – системна политика Виц на деня Виц на деня - Какви са ти отношенията с нея?
- Какви отношения бе? Женени сме...
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, ако замина в командировка, ти какво ще правиш?
- Ами, каквото и ти!
- Ааа, тогава няма да ходя!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Средна класа е когато банката ви отказва кредит, поради нисък доход, а държавата - помощи заради висок.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори