Бургазлийка помете пешеходец на пътя Люляково-Вресово, той умря на място
Взета й е кръвна проба за употребата на алкохол и наркотични вещества
32-годишна бургазлийка с лек автомобил Хюндай "Теракан" помете пешеходец на пътя Люляково-с. Вресово, община Руен. Инцидентът е станал в събота, малко след 18 часа, съобщават от пресцентъра на ОДМВР-Бургас.
Ударът е бил толкова силен, че 49-годишният мъж от Карнобат е загиинал на място. Към момента няма данни каква е точно причината за катастрофата.
Водачката получила охлузни наранявания от пътния инцидент, като е настанена за наблюдение в УМБАЛ-Бургас. Взета й е кръвна проба за употребата на алкохол и наркотични вещества.
Работата по случая продължава.
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия

Преди дни около 18 00 часа на изхода от Бургас към Пода се разминах на една боя разстояние с каруца,водена от цветнокож, каращ в дясното платно срещу вен,без светлина,без отразител,без нищо...Спаси ме само ниската скорост с която пътувах. При разрешени 80, аз бях с 65 и ускорявах.
Обадих се на 112 и ... до там.
Няма да си мръднат **** от топлия офис да ходят до Люляково я
А и човек блъснат и починал на място, не лежи така със сгънато коляно
Флагман толкоз си могат