Бургазлийка помете пешеходец на пътя Люляково-Вресово, той умря на място
Взета й е кръвна проба за употребата на алкохол и наркотични вещества
32-годишна бургазлийка с лек автомобил Хюндай "Теракан" помете пешеходец на пътя Люляково-с. Вресово, община Руен. Инцидентът е станал в събота, малко след 18 часа, съобщават от пресцентъра на ОДМВР-Бургас.
Ударът е бил толкова силен, че 49-годишният мъж от Карнобат е загиинал на място. Към момента няма данни каква е точно причината за катастрофата.
Водачката получила охлузни наранявания от пътния инцидент, като е настанена за наблюдение в УМБАЛ-Бургас. Взета й е кръвна проба за употребата на алкохол и наркотични вещества.
Работата по случая продължава.
Дежавю от 1997 г.: Същата дата, същият сценарий – към еднолично управление
Мълния уби турист на връх Ком след фатално селфи под облаците
Предупреждение за цунами в Япония, след силно земетресение
Григор Димитров падна с още две места в световната ранглиста
Опашка пред БНБ за колекционерската монета, посветена на 150 г. от Априлското въстание
Цените на петрола продължават да скачат
Пролетният късмет ще посети 4 зодии през новата седмица 20-26 април
Рекордна активност в Германия и Франция и напрежение пред секциите в Испания
ДДС и ваучери могат да смекчат ценовия шок
При 87,23% обработени бюлетини: ПБ на Радев категоричен победител, "Възраждане" влиза на косъм в парламента
Как гласуваха българите в Турция
150 години от Априлското въстание отбелязваме със събития и инициативи в цялата страна

Преди дни около 18 00 часа на изхода от Бургас към Пода се разминах на една боя разстояние с каруца,водена от цветнокож, каращ в дясното платно срещу вен,без светлина,без отразител,без нищо...Спаси ме само ниската скорост с която пътувах. При разрешени 80, аз бях с 65 и ускорявах.
Обадих се на 112 и ... до там.
Няма да си мръднат **** от топлия офис да ходят до Люляково я
А и човек блъснат и починал на място, не лежи така със сгънато коляно
Флагман толкоз си могат