×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Споделена тротинетка се озова в контейнер за отпадъци в Бургас


Споделена тротинетка се озова в контейнер за отпадъци в Бургас
Най-обичайното място за подобни вандалски прояви изглежда се очертава да е Морската градина
19 Декември 2021, Неделя, 14:10 ч.
Автор: Флагман.БГ, Снимка: Колоездачи Бургас

Вероятно някой не е харесал мястото, на което е било захвърлено на крайбрежната алея превозното средство

Споделена електрическа тротинетка се озова захвърлена в казан за боклук в Морската градина на Бургас, видя Флагман. Тя е била захвърлена в контейнера от засега неизвестен извършител, който вероятно се е ядосал на това, че превозното средство е било оставено по средата на крайбрежната алея. 

За съжаление подобни прояви се превърнаха в практика в последните седмици, а причината не е, че има омраза към самите тротинетки, а по-скоро това, че тези, които ги карат, ги оставят на изключително необичайни места, след като приключат с ползването им.

В края на ноември Флагман писа за друг аподобна вандалска проява, при която в рамките на няколко часа две от тротинетките бяха повредени катастрофално в приморския парк и в центъра на Бургас. 

Вандали нападнаха и споделените електрически тротинетки

„Такива прояви нямаше да се наблюдават, ако просто бяха обособени стоянки за този вид превозни средства на няколко места в града. Би било добре и при настоящия модел на работа на тези тротинетки, ако хората се съобразяваха поне малко с градската среда, когато изоставят превозното средство. Но не живеем в идеален свят и затова вероятно ще продължим да виждаме счупени или захвърлени в контейнерите за отпадъци двуколки“, пише наша читателка в свой сигнал до Флагман.




41
Коментара
41
Коментара по темата
41.
XXX
22.12.2021 18:07:12
0
0
Тези тротинетки наистина се оставят на всевъзможни места, където не им е мястото. Понякога е дразнещо.
40.
нз
22.12.2021 13:09:51
0
2
На бай ГанЯ , никаква модернизация да не му се дава.. Селянията бълва от всякъде в този град. Българите си заслужаваме и управниците и всичко , докато сме прости на n-та степен , така ще е. Хората им осигурили лесен и достъпен транспорт… Ганя пак чупи…
39.
Аз do Katq
21.12.2021 18:35:32
0
0
.... Да Кате , права си, и аз така мисля... Виж как се разбираме... Виж ми ИПто и се свържи с мен да пиеме кафе, нещо ..... То не се знае какво ще излезе ;) ....
.... И много Ва моля, фъргайте си старите порно списания в казана отдясно на 489 бл. Меден Рудник .... Че човека крака не му останаха, да обикаля света, да ги търси...
... То и линиите на ръката му се протъркаха...
... Ама карай...
.... Даже викам да съберем някой лев да му поръчаме от ако.бг-то някоя за половин час/ 60 лева... Коледни празници наближават, все пак.
38.
Господ
20.12.2021 11:06:19
3
1
Направете ги безплатни!

Изчадия долни. Каквото повикало, такова се обадило
37.
Картинки
19.12.2021 22:41:36
0
21
Грозна гледка била тая работа с тротинетките. Сигурно е така, а какво ще кажете за кучешките изпражнения навсякъде из града?
36.
Hahа
19.12.2021 22:31:25
1
6
в кофата ..а прокуратура след това да увреждане на чужда собственост ??
35.
Здрасти Кате! Как си мила?!
19.12.2021 22:20:15
1
4
Кате! И аз туй им разпраям от сумати време,ма не слушат хайлазите им с хайлази! Секи си прай кот си иска,то и за туй сми на тува дириже!.....Купил си порну списание,разгледал го там 1-2 пъти и кът му омръзне гу пльоснал в койт контейнер му падне!....и аз посли обикалям кат гламав из целия град да гу търся!
Срамута!
34.
Катя
19.12.2021 21:48:16
7
17
Скъпи съграждани ,
тротинетките са , за да се предвижиш от едно място до друго без да замърсяваш околната среда. Това, че хулиганите в града не го разбират си е за тяхна сметка. Съжалявам хората , които изливат злобни коментари върху тази новаторска услуга. В България всичко трябва да е заключено и оковано във вериги, за да не може някой вандал или крадец да го съсипе.
Засрамете се всички!
33.
до гражданина
19.12.2021 21:32:54
2
3
манията за европейци дрън дрън яре.
от написаното до тук съдя ,че никой не е напускал пределите на България !
32.
До 9
19.12.2021 20:45:33
5
8
А когато човекопотока е върху велоалеите какво правим - ми нищо! В западните страни има глоби.
31.
Рефер
19.12.2021 20:23:52
0
1
22-ри,ти си наред ! Ринг свободен.......Дръъън!
30.
До 22
19.12.2021 20:09:13
3
7
Не бе селяндур, ти май си по прост и от меденруднишка батка завършил вечерното каращ 15г таралясник с гуми втора ръка, такива селяндури дошли от странджа, ямбУл и сливен като теб е проблема на тоя западащ град на 17 място по заплати, просто другия път като си зае... беш тротинетката на средата на потрушените плочки на тротоара може да се окажеш вътре в кофата заедно с нея селски
29.
До 15
19.12.2021 19:25:43
1
5
Колко си кух че те стоят по няколко дни зарязани иди и казвай кой я хвърли
28.
Пешо кура
19.12.2021 19:23:07
6
11
Браво ,дано има повече такива случай много нагло ги зарязват където им падне
27.
В центъра
19.12.2021 18:56:19
8
23
велосипеди, моторетки и тротинетки трябва да бъдат АБСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНИ! Карат с висока скорост, опасни са за пешеходците - деца, възрастни!
Община Бургас, полицията и журналистите да не си затварят очите!!!
26.
Ай малку повече чувечност!
19.12.2021 18:35:51
4
9
Многу Ва Моля скъпи съграждани, хвърляйте старите си порну списания само в контейнера от дясно на бл.489 в М.Рудник!
Няма да обикалям целия град да ги събирам я! Крака не ми останаха!
25.
Теодор
19.12.2021 18:31:44
1
19
При абсурдните цени за тези тротинетки не виждам кой би ги предпочел вместо да ползва таксиметрова услуга. В чужбина може и да си заслужават цените но в България са невероятно високи.
24.
Бай....
19.12.2021 18:21:24
2
4
А бе, безплатно ли е или ако не, колко ще ми струва да се придвижа от Меден рудник до Изгрев ?!
23.
ОТ КОМЛУКА
19.12.2021 18:19:46
4
8
ЕЙЙ НЕ ФЪРГАЙТ БОКЛУЦИТЕ В ШКАФОВЕТЕ НИ ВА, ТАМ САМО ХРАНА ФЪРГАЙТ ВА. АЙЙ
22.
До 18
19.12.2021 18:16:04
7
13
а ти представи си колко си гражданин щом се дразниш от неудушевен предмет оставен на улицата селяк
21.
Tctc
19.12.2021 18:13:50
8
16
малоумници туртинетките са за да се предвижиш от точка А до точка Б и са измислени с цел намаляне на вредните емисии от автомобилите .
20.
до 13
19.12.2021 18:09:49
5
2
абе вие всички много сте грамотни ама нямате мозък колкото една муха .
Бай хуй нямаш елементарно съзпитание !
19.
Някой си
19.12.2021 18:08:57
9
17
Аз съм за изхвърлянето на всички тротинетки в казаните! Това е грозно навсякъде по тротоари и улици да се оставят!!!
18.
Бургас
19.12.2021 17:23:22
3
37
Ами като ги оставвт в центъра на тротоара скоро и аз ще почна да ги "паркирам" в кофите.
взел карал оставил го на средата на улицата и готово - мръсни селяндури!!!
17.
пецата
19.12.2021 16:49:59
3
12
може лапетиите да са пратени от бакшишите, на тях най много им се удря бизнеса от тея тротинетки , не вярвам някой просто така да ги чупи без да има мотив за това
16.
Хвала!
19.12.2021 16:27:28
3
8
Туй сигур ший новото мудерно на "Чистотата".Идва Салито от "Чистотата",
мята казана на гръб ,яха трутинетката и към сметищито у с.Братово.И после празен гу връща убратно.Хем по-ефтину,хем по-екологичну.
Напрау кът куриери от Glovo.
Мноу мудерни станаха и те !...Евалата!
15.
Бай....
19.12.2021 16:03:44
8
14
А бе, ако са безплатни, разбирам, но ако се плащат с някаква карта не е трудно да се намери извършителя! Не разбирам много, но туй с тротинетките е педалска работа
14.
Винаги е радващо
19.12.2021 15:56:58
2
19
да видиш естествения подбор в действие.;-) Да имаше кой да хвърли в кофите за боклук и подлудяващите цялата градина и плажа с шума си противни "модерни" духалки, местещи боклука отляво вдясно!
13.
До 10.
19.12.2021 15:50:49
2
13
Дума "институций" няма. И други кусури има във Вашия коментар.
12.
колю
19.12.2021 15:41:23
1
21
Миналата нощ хвърлиха една в морето до морска гара, бяха две момчета с две момичета.
11.
Skott bug
19.12.2021 15:37:54
4
16
За чипа ставаше въпрос преди 10 години. Странно защо беше нападнат човека изрекъл тези думи при положение, че изрече истината. Май е по-добре с ретро лафчетата и розовата действителност на Боко. Абе ракия, салата, пача и джумерки да има, другото е вятър раУта. Ай наздраве
10.
до 9
19.12.2021 15:32:56
16
13
не така има си институций като искаш да се жалваш се пуска жалба сигнал .
не прябва да има нито туртинетки нико велосипеди където има човекопоток .
9.
Xax
19.12.2021 15:18:52
9
48
Там им е мястото. Община Бургас глобява колоездачите по центъра, а тротинетките ги карат навсякъде! За едни може, за други не?!
8.
Х
19.12.2021 15:11:02
8
46
Бългаска работа за нищо не сме !
Само комунизъм трябва за такъв народ !
7.
Bgman
19.12.2021 15:10:46
7
54
Това е услуга за интелигентни хора, не за българи ..
6.
RA
19.12.2021 15:03:13
11
13
Tui sa novite garaji za trotinetki
5.
ХАХА ПО ОТРИЦАТЕЛНИЯ ВОТ!!!!!!!!!!!!!!!
19.12.2021 14:52:05
7
6
НА КОМЕНТАР 3 СЪДЯ ЧЕ ФЛАГМАН НЕ ОДОБРЯВАТ ТАЗИ ВЪЗМОЖНОСТ !!!!!!!!ТАКА ЛИ Е БЕ ФЛАГМАН????????????????
4.
хаха ФЛАГМАН ПЛАТИХА ЛИ ВИ !!!!!!!!!!!!!
19.12.2021 14:48:21
5
12
ЗА ТАЗИ СТАТИЯ И ""КОЙ""ТАМ Е КЛЮЧЪТ ОТ БАРАКАТА !!!!!!!!!!!!!!!!!ЩОТО ВИИ ЕДИН РЕД НЕ ДРАСКАТЕ БЕЗ НЯКАКВА ИЗГОДА ХАХА!!!!!!!!!!!!!!!!
3.
до 2 хаха ДАЛИ НЯКОЙ НЕ ИМ ПЛАЩА??????????????????
19.12.2021 14:45:00
19
6
ЗА ДА СИ ПРИБЕРЕ ЗАСТРАХОВКАТА ААААААААААААА?????????????
2.
SYSTEM
19.12.2021 14:28:39
5
31
Младежи идиоти, малко са им шамари те на сополите
1.
Боби
19.12.2021 14:20:56
26
37
Браво там и е мястото.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Николай Попов от движение „Сияние“ взриви мрежата с разкрития за тежък конфликт на интереси и опит за замитане на истината на пътя Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Собственикът на фирмата-доставчик чистосърдечно обяви, че модерните леки коли са твърде тежки за родните предпазни огради Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно  Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил В черешова градина в кюстендилското село Пиперков чифлик посетителите не само могат да си наберат плодове, но и да научат как правилно се берат череши Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Живущите в селата около него алармират за празни строителни площадки по стратегическото трасе, свързващо Варна и Бургас. С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя Лидерът на движение „Сияние“ извади наяве потресаващ кадър от ТОЛ камерите
Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори