Елате в Каблешково на 18 декември и се порадвайте с Любо Киров, Петя Панева, ансамбъл "Странджа" и цяла плеяда звезди
Място на провеждане: на площада пред НЧ “Атанас Манчев -1920”
На 18 декември 2021 г. Каблешково ще се превърне в истинско коледно градче. Тогава децата ще могат да се снимат с шейната на Дядо Коледа, а дори и да го видят на живо. Музикалната програма ще е богата с любими български изпълнители, сред които Любо Киров, Деси Добрева, Стефан Илчев, Стефан Диомов и Група“5-те Сезона“, Фолклорен aнсамбъл „Странджа“ и много други:
ПРОГРАМА:
18.12.2021 г. – от 12:00 ч. до 17:00 ч.
Изпълнение на гайди и тъпан
Дует Димитър и Христо
Фолклорен Ансамбъл Странджа
Мистерията на българските гласове
Ансамбъл Зорница
Петя Панева
Вълшебствата на ЗАЙН
18.12.2021 г. – от 18:00 ч. до 23:00 ч.
Официално слово
Квартет “Вива”
Стефан Диомов и 5-те Сезона
Танцово хип-хоп съчетание и демонстрация на латино танци от Танцово Студио 29
Стефан Илчев
Любо Киров
Деси Добрева
За празничното настроението през целия ден ще се погрижи DJ Zhivko.
За децата ще има специална пощенска кутия за коледни писма, която чака да бъде напълнена.
Инициативата се провежда с любезното съдействие на Кметство Каблешково и НЧ “Атанас Манчев -1920”
Място на провеждане: на площада пред НЧ “Атанас Манчев -1920”
Заповядайте!
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина

атанасе
Еми......това е твой проблем.....и до утре да се пенявиш,все ми е тая....
Само внимавай да не се задавиш с лайната си,дето ги бълваш тук......
до 10-и
големи ги вадите...ама...МЕКИ......
Схвана ли ...мекопишковец......
Абе муньо......ето,пак ти го казвам,че от каблешковлии,по-долни селяндури ,мазни чалгари и вмирисани цървули няма,ти ми подскачаш тук,като недоклатена каблешковска мома,щото е точно така и истината боли...нали....
То явно си личи,че и ти си такъв,като тях....ама нейсе........като си тАпанар,такъв си оставаш докато пукнеш,а ти си точно такъв..тъп мазен чалгар...толкова си ТЪП ,че като застанеш до стената ,тя пада....защото по-умния отстъпва.......
Хората търсят резервации да правят за да посетят събитието
Ти мазен бетер изпростял също може да се завъртиш към площада да ти сритат каблешковските цАрвули шибания пАпчасал гъз
Пада си по мъже.