Елате в Каблешково на 18 декември и се порадвайте с Любо Киров, Петя Панева, ансамбъл "Странджа" и цяла плеяда звезди
Място на провеждане: на площада пред НЧ “Атанас Манчев -1920”
На 18 декември 2021 г. Каблешково ще се превърне в истинско коледно градче. Тогава децата ще могат да се снимат с шейната на Дядо Коледа, а дори и да го видят на живо. Музикалната програма ще е богата с любими български изпълнители, сред които Любо Киров, Деси Добрева, Стефан Илчев, Стефан Диомов и Група“5-те Сезона“, Фолклорен aнсамбъл „Странджа“ и много други:
ПРОГРАМА:
18.12.2021 г. – от 12:00 ч. до 17:00 ч.
Изпълнение на гайди и тъпан
Дует Димитър и Христо
Фолклорен Ансамбъл Странджа
Мистерията на българските гласове
Ансамбъл Зорница
Петя Панева
Вълшебствата на ЗАЙН
18.12.2021 г. – от 18:00 ч. до 23:00 ч.
Официално слово
Квартет “Вива”
Стефан Диомов и 5-те Сезона
Танцово хип-хоп съчетание и демонстрация на латино танци от Танцово Студио 29
Стефан Илчев
Любо Киров
Деси Добрева
За празничното настроението през целия ден ще се погрижи DJ Zhivko.
За децата ще има специална пощенска кутия за коледни писма, която чака да бъде напълнена.
Инициативата се провежда с любезното съдействие на Кметство Каблешково и НЧ “Атанас Манчев -1920”
Място на провеждане: на площада пред НЧ “Атанас Манчев -1920”
Заповядайте!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина

атанасе
Еми......това е твой проблем.....и до утре да се пенявиш,все ми е тая....
Само внимавай да не се задавиш с лайната си,дето ги бълваш тук......
до 10-и
големи ги вадите...ама...МЕКИ......
Схвана ли ...мекопишковец......
Абе муньо......ето,пак ти го казвам,че от каблешковлии,по-долни селяндури ,мазни чалгари и вмирисани цървули няма,ти ми подскачаш тук,като недоклатена каблешковска мома,щото е точно така и истината боли...нали....
То явно си личи,че и ти си такъв,като тях....ама нейсе........като си тАпанар,такъв си оставаш докато пукнеш,а ти си точно такъв..тъп мазен чалгар...толкова си ТЪП ,че като застанеш до стената ,тя пада....защото по-умния отстъпва.......
Хората търсят резервации да правят за да посетят събитието
Ти мазен бетер изпростял също може да се завъртиш към площада да ти сритат каблешковските цАрвули шибания пАпчасал гъз
Пада си по мъже.