×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургазлийка поиска нови пейки в Гробищния парк, от Обредния комплекс реагираха веднага


Бургазлийка поиска нови пейки в Гробищния парк, от Обредния комплекс реагираха веднага
Опитваме с подръчни материали да направим пейките възможни за сядане, но вече и това е трудно, пише тя
14 Декември 2021, Вторник, 20:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

За възрастните хора в тази част е трудно да отдадат почит към близките си, пише ни Христина Педикова

Бургалийката сигнализира за окаяното състояние на пейки в Гробищния парк на Бургас, а от "Обредния комплекс" съобщиха, че още днес ще демонтират старите амортизирани пейки и ще поръчат нови. Когато бъдат доставени, ще заемат местата на старите.

Ето какво пише бургазлийката Христина Педикова в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“.

„Обръщам се към Вас с молба за съдействие относно пейките в гробищния парк. На местата, където са разположени урните (срещу малката църква в началото на гробищата), пейките са в ужасно състояние. За мен не е проблем да отдам почитта си права, но за възрастните хора е трудно. Опитваме с подръчни материали да направим пейките възможни за сядане, но вече и това е трудно“, пише Педикова.

 

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
11
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Предлагат повишаването на данък сгради Предлагат повишаването на данък сгради 02/04/2026, Четвъртък 10:13 0
Тервел ИЛИЕВ Чомлек по стара рецепта Чомлек по стара рецепта 02/04/2026, Четвъртък 10:00 0
11
Коментара по темата
11.
dddddd
15.12.2021 12:00:15
1
4
А защо за всичко трябва кмета да се погрижи нали близките ви почиват там и то само на бг гробищата на мюсюлманите идете вижте чистичко няма кал няма нищо ама все някой да е виновен на ганьото,че не се грижи за мръсотията си
10.
Обредния е общинско предприятие
15.12.2021 10:20:27
3
4
И като такова държи политиката и курса които чичи кмет е задал. Всичко се знае, но се правят на дръж ми шапката
9.
Реагирали веднага
15.12.2021 07:46:20
4
13
Защото си прибират парите за поддръжка, парите взети като по рекетьорска схема от опечалените!
Няма ли проверки за тези?!
8.
Бургазлия
14.12.2021 21:57:05
4
15
Не само, че не поддържат пейките из гробищния парк, ами и изнудват опечалените с по 250 лв. за поставянето на пейка около стените с урните. Отделно, че им плащаш, а поставят пейките след няколкократно напомняне по телефона или на живо, за което едновременно с това ти повишават тон и се държат сякаш заплатилите са им длъжни, а не обратното. Може би е крайно време да се обърне внимание на отговорника на гробищата и неговите подчинени, които с това, че си правят каквото искат, си правят майтап и с почернените.
7.
Дима
14.12.2021 21:40:55
4
32
Целият гробищен парк е изоставен, неподдържан и окаян. На много места не може да се стигне до гробовете от избуяла растителност. А лятото комарите надупчват телата ни и ужас! Това е безобразие!
6.
нормално
14.12.2021 21:36:41
2
21
В нормалните държави, църквата и общината се грижат за стопанисването на тези "съоръжения". Коси се и се облагородява. Пейките се поддържат от дарители (вкл и волята на починали граждани). За това и в нормалните държави хората предпочитат да живеят до така мразените и ненавиждани от нас българите ...гробища. Но все пак ние сме по-близо до едни западнали славянски страни по манталитет отколкото нормалните такива и това не бива да ви притеснява. Коментирайте от панелите драги ми социално слаби смехурковци и хич да не ви пука.
5.
Пералнята
14.12.2021 21:30:39
4
39
Някой се оплакал от пейките на гробищата и ръководството реагирали веднага?! Ръководството на обредният комплекс да не работи на Луната? Защо е нужно някой да се оплаква? Не виждат ли в какво състояние са гробищата? Изпочупихме си колите от дупките... Гробове се правят без да се спазват някакви правила. Стотици фирми вършеят там и съм чувал, че здраво снасят за да могат да го правят. Обредният комплекс само прибира, а насреща - нищо
4.
Мучо
14.12.2021 21:26:18
1
19
Ако в общината си размърдат мозъците,може и да решат проблема.Пейките,които "нацвъкаха" по алеята (не само там) между Казиното и "Приморец" могат да ги разредят за сметка на гробищния парк.Паричките за пейките тяхги "усвоиха",поне да има полза от
3.
Така
14.12.2021 20:58:05
3
30
Лятото треволяк до кръста и ужасни комари.
Зимата локви и лепкава кал.
2.
Само пейките да са кусур
14.12.2021 20:26:36
3
33
Фотографите на Флагман да се разходят по гробищните паркове и да видят, как са изоставени, особени в най-долната част на гробищата! Преминаването е почти невъзможно, има много изоставени и плевясали гробове и растителността забулва и съседни гробове!
Не можем да стигнем до гробовете на близките си покойници!
Срамота!
1.
Кьосев
14.12.2021 20:24:41
2
25
Ама то имало и пейки в гробищния парк????
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Съседка твърди, че спасеното дете в Ямбол не е могло само да мине през металните пръчки Съседка твърди, че спасеното дете в Ямбол не е могло само да мине през металните пръчки Началникът социално подпомагане в града коментира, че условията в апартамента са неблагоприятни за отглеждане на деца   Бургас още не може да си даде сметка, но след 37 дни ще стане нещо невиждано (ВИДЕО) Бургас още не може да си даде сметка, но след 37 дни ще стане нещо невиждано (ВИДЕО) На 8 май ще приемем домакинството на най-голямото колоездачно състезание в света. Очакваме хиляди Бихте ли гласували за него? Вижте предизборната кампания на Рижо Мяуков Бихте ли гласували за него? Вижте предизборната кампания на Рижо Мяуков Сред обичайните политически лица, които ни гледат от билбордове и афиши, изведнъж се появява котка в костюм   Арестуваха родителите на детето, увиснало от тераса на осмия етаж Арестуваха родителите на детето, увиснало от тераса на осмия етаж 2-годишното момче било оставено без надзор в жилището заедно с по-малката си сестра Крум Зарков: Проваленото заседание на НС е атентат срещу парламентаризма Крум Зарков: Проваленото заседание на НС е атентат срещу парламентаризма Той свърза блокажа в парламента с бездействието по темата за цените, а критиките му обхванаха и кризата на доверие в съдебната власт Исторически момент: Artemis II полита към Луната след броени часове с 4-членен екипаж Исторически момент: Artemis II полита към Луната след броени часове с 4-членен екипаж Космическият кораб ще направи няколко обиколки на Земята, за да набере скорост чрез гравитацията, след това ще се изстреля към естествения ни спътник. Пътуването ще продължи 10 дни в двете посоки Зрелищна катастрофа на бул. „Тодор Александров“ в Бургас, Ауди се заби в стълб Зрелищна катастрофа на бул. „Тодор Александров“ в Бургас, Ауди се заби в стълб Причината е несъобразена скорост по един от „най-бързите“ булеварди в Бургас Най-добрите бегачи ще мерят сили на Созопол рън! Времето ще е слънчево като по поръчка, запишете се и вие!  Най-добрите бегачи ще мерят сили на Созопол рън! Времето ще е слънчево като по поръчка, запишете се и вие!  Записванията още текат, има няколко дистанции - 1 миля, 5 км, 10 км и полумаратон, а трасето е едно от най-живописните у нас Важно! Затварят частично бул. „Иван Вазов“ в Бургас от утре сутринта Важно! Затварят частично бул. „Иван Вазов“ в Бургас от утре сутринта Този булевард е в трасето на Джиро ДИталия  Калин Стоянов, когото хората посрещат не като политик, а като близък Калин Стоянов, когото хората посрещат не като политик, а като близък Прелюбопитно видео разкрива личните истории зад публичния образ на водача на листата на ДПС в Бургас
Защо в праймтайма на обществените медии се говори за сатанисти и съюз с Китай и Русия Защо в праймтайма на обществените медии се говори за сатанисти и съюз с Китай и Русия Изборните правила отвориха ефира за всякакви маргинални партийци Историческата мисията до Луната потегли успешно, след 53 години! И върна живата емоция на космодрума във Флорида Историческата мисията до Луната потегли успешно, след 53 години! И върна живата емоция на космодрума във Флорида Първата пилотирана мисия към спътника на Земята от 53 години тръгна успешно, а хиляди на място изживяха изстрелването като исторически момент ЕК предава на Украйна 1,4 милиарда евро приходи от замразените руски активи ЕК предава на Украйна 1,4 милиарда евро приходи от замразените руски активи Председателката на Комисията Урсула фон дер Лайен уточни, че те ще бъдат насочени в подкрепа на основните обществени услуги и за въоръжените сили на страната Кьовеши поиска имунитета на 11 гръцки депутати Кьовеши поиска имунитета на 11 гръцки депутати Те и бивш министър са в разследване на предполагаема организирана схема за измама с пари от селскостопански еврофондове Политическа буря заради скритата нота от Иран за американските самолети на летището в София Политическа буря заради скритата нота от Иран за американските самолети на летището в София Депутати заплашиха, че аеропортът може да се превърне в мишена, но президентът отказа да свика съвета за национална сигурност НАП наложи глоби за близо милион евро на търговци, вдигнали спекулативно цените НАП наложи глоби за близо милион евро на търговци, вдигнали спекулативно цените Проверени са 13 507 търговски обекта Над 100 самоуправляващи се роботаксита спряха в движение в Ухан Над 100 самоуправляващи се роботаксита спряха в движение в Ухан Полицията в Китай посочи системна повреда като първоначална причина, а случаят отново постави въпроса за сигурността на автономните автомобили 57% от хората признават, че надничат в телефона на непознат 57% от хората признават, че надничат в телефона на непознат Иран порази център за данни на Amazon в Бахрейн Иран порази център за данни на Amazon в Бахрейн Твърди се, че под ударите са попаднали дейта центрове на AWS Доналд Тръмп обмисля оттеглянето на САЩ от НАТО Доналд Тръмп обмисля оттеглянето на САЩ от НАТО Държавите членки са отказали да се включат в съвместните действия на САЩ и Израел срещу Иран, а това не било правилно, смята американският президент
Костадин КОСТАДИНОВ, лидер на Възраждане Костадин КОСТАДИНОВ, лидер на Възраждане От днес радио "Отровна Европа" вече не работи Виц на деня Виц на деня - Защо се разведохте?
- Заради с*кса.
- Рядко ли го правехте?
- Често го правехме, но не заедно!
Виц на деня Виц на деня Дядо казва на внука си:
- Бързо се скрий, че идва учителят ти, а ти днес не отиде на училище!
Внукът:
- Ти се скрий, щото му казах, че си умрял...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Що е то свестен мъж?
- Този, който дава жена си за пример на всичките си любовници!

Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори