Култовият престъпник Капито се ошишка, оплешивя и остаря, но не забрави престъпните си навици
Половината съзнателен живот на хард криминогена от ж.к."Възраждане" е преминал в затвора
Култовият бургаски престъпник Димитър Капитанов-Капито бе пратен в ареста, след като за пореден път бе спипан в крачка – с прекурсори и метамфетамин.
Мярката му за неотклонение се гледа днес в Окръжния съд на Бургас, който бе безмилостен към хард рецидивиста от ж.к.“Възраждане“ – отиде зад решетките, където е преминал по-голяма част от съзнателния му живот.
39-годишният Капитанов вече е остарял, наедрял и оплешивял, но така и не е изкоренил престъпниците си навици. Той очевидно не желае да си намери нормална работа и изкарва прехраната с честен труд.
Няколко месеца, след като излезе от затвора, изтърпявайки поредната си присъда за наркоразпространение, той е заловен от ченгета от Първо РУ Бургас с много наркотици в дома му на ул.“Сливница“. Полицаите са атакували апартамента му на 19 август, открили са цялата му наркокухня с всички приспособления.
По това обвинение той е бил с наложена мярка за неотклонение, но тя е била лека и е останал на свобода.
На 28 октомври т.г. е трябвало да отиде на разпит в Първо РУ, но от него нямало и следа. Обявен е за издирване. Явил се е сам едва на 6 декември, след което моментално е арестуван, а впоследствие прокуратурата поиска постоянния му арест.
Капито днес се оправда, че бил болен, не искал да се укрива, щял да съдейства на органите на реда. По думите му се получило недоразумение, което нямало да се повтори.
Съдът обаче бе безкомпромисен и го тикна в арест, защото Димитър Капитанов е многократно осъждан, последното му престъпление е извършено в условията на опасен рецидив и ако остане ново престъпление.
От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан
Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията
Калушев е имал изразена форма на педофилия, смята топ криминалистът Ботьо Ботев
87-годишната естрадна звезда Мими Николова се пусна по минижуп
Турчин впечатли в Реал Мадрид
Вицепрезидентът на БФ Ски: Тервел Замфиров ни донесе невероятен момент
Милена Тодорова със страхотен индивидуален резултат в Милано Кортина
80 000 души без отопление в Белгород след украински обстрел
Възстановено е качеството на водата в Сливен
„Той е искал да ги освободи“: тежката версия за трагедията с Ивайло Калушев
България с колеблива щафета на Олимпиадата
Как да премахнем лошата миризма от обувките: Ефективни и лесни домашни решения

Вземете свъшете нещо полезно като например да вдигнете шум и гластност как целият бургаски затвор се е превърнал във фирма , как надзиратели продават дрога и вкарват телефони на затворниците ,как директора и началниците си купуват коли и бижута на жените си от корупцията в затвора , как когато влезе нов затворник първо го питат имаш ли пари за да ти оправим престоя.
Рекламирате разни утрепки които в затвора живеят и се чувстват по добре от вас в офисите
Затова ли завършихте журналистика
За да пишете за Иван колко бил опасен че откраднал една ябълка
А за това че селото е опожарено и е настанала анархия мълчите
Жалко за Касабова изглежда интелигентен човек но съдейки по статиите тук се питам как и къде сгреши с екипа от некадърни махляни !
I I
I I
OI IO
░░░░█░░░░░░░░░░░░░█░░░░
░░░█░░░░░░░░░░▄▄▄░░█░░░
░░░█░░▄▄▄░░▄░░███░░█░░░
░░░▄█░▄░░░▀▀▀░░░▄░█▄░░░
░░░█░░▀█▀█▀█▀█▀█▀░░█░░░
░░░▄██▄▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄██▄░░░
░▄█░█▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀█░█▄░