×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Новият шеф на парламента луд по жена си и футбола


Новият шеф на парламента луд по жена си и футбола
С любимата си Силвия Никола Минчев сключва брак през 2015 година
05 Декември 2021, Неделя, 20:00 ч.
Автор: Флагман.Бг

Целият профил на Никола Минчев в социалната мрежа е пълен със снимки от сватбата му

Новият шеф на Народното събрание  луд по две неща – съпругата му Силвия и футбола. Никола Минчев мрази дългите фейсбук постове и казва, че те не са неговият стил. Целият му профил в социалната мрежа е пълен със снимки от сватбата му, която е била през 2015 г., пише „Телеграф“.

Веднага след като беше гласувана кандидатурата му, той даде първия си брифинг, на който сподели, че няма опит в ръководенето на голям екип, както и че не помни кога точно му е предложен постът. Призна обаче, че разговорът му е бил лично с Кирил Петков, съобщава БЛИЦ.

Митев беше избран за депутат от Перник, където водеше листата на ПП. Още при представянето си сподели, че е роден през 1987 г. в София, завършил е Немската гимназия, след което придобива магистърска степен по право от Софийския университет „Св. Климент Охридски“. Кариерата му започва в най-голямата адвокатска кантора в България “Джингов, Гугински, Кючюков и Величков”. 

На 15 септември той напуска кантората, отбелязва той в профила си във Фейсбук. Най-голямата му страст е процесуалното представителство, като е защитавал правата на клиенти пред Арбитражния съд на Международната търговска камара. 

Участвал е в конференции и е водил лекция пред Energy Law Group (европейска мрежа от адвокати в областта на енергийното право). Опитът му включва и банкова регулация и капиталови пазари, както и обществени поръчки. Говори английски и немски език.

„Целия си живот досега съм изкарал в България. За мен е чест да споделям общи принципи с хора като Кирил Петков и Асен Василев и да бъда част от този екип”, споделя Минчев във визитката си. Признава с усмивка, че е футболен фен и още помни времето, когато „Миньор“ и „Металург“ бяха заедно в „А“ група.

В социалните мрежи разпространява и кратко обръщение към перничани: „Ще бъда кратък, защото дългите Facebook постове не са моят стил. Захващам се с това начинание с желание да свършим добра работа, която да е от полза за всички. Ако в някой момент ви се стори, че съм го забравил, напомнете ми го! Телефонът ми е винаги отворен - и за въпроси, и за коментари от всякакъв характер - защо "Продължаваме промяната", защо сега и т.н. Изброяването е примерно, сигурен съм, че имате и доста сложни. Насреща съм“, пише Минчев преди изборите.

С любимата си Силвия Никола сключва брак през 2015 г. Профилът на младата жена разкрива, че дейно подкрепя съдебната реформа, споделя и критични статии срещу хора от властта, интересува се и от съдебната реформа. През 2016 г. е сложила на стената си статия от сайта shash.bg със заглавие „На един статус от добрия вкус“, в която се критикува с чувство за хумор тъкмо избраният тогава президент Румен Радев и съпругата му Десислава. Материалът завършва, че не бива да се търси „вода“ в ламе и блясъци, визирайки тоалета на първата дама, както и тубуленцията в мъжа й. Само два часа след като Минчев беше избран за шеф на НС, Силвия заключи профила си.

На първия си брифинг Минчев сподели, че няма да допусне НС да е място за нападки и скандали.

"Ръководил съм екип от хора, доколкото ми се е налагало в адвокатската ми практика. Екип от 240 души не съм, но за всичко си има пръв път", обясни той.

На въпрос как избирането му за председател ще се отрази на личния му живот, той посочи, че тепърва ще трябва да свикне с новия статут. "Охраната е голяма разлика, но се надявам, че няма да повлияе на личния живот", сподели Минчев.

Той заяви и че не е работил в кантора, консултирала ББР и ДКК. Новият шеф на НС допълни, че не се чувства пръв сред равни или по-важен от заместниците си, тъй като всички имали еднакви права и задължения.
 


В категории: Политика


1
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Какво се случва в Габрово след бедствието Какво се случва в Габрово след бедствието 26/05/2026, Вторник 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ Страшен обрат с времето Страшен обрат с времето 26/05/2026, Вторник 19:00 0
Тервел ИЛИЕВ Полицията издирва две деца от Варна Полицията издирва две деца от Варна 26/05/2026, Вторник 18:19 2
1
Коментара по темата
1.
Селянин
06.12.2021 08:35:04
2
1
Щом е луд по футбола, ясно колко му е акъла. Късай и хвърляй...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
На косъм от голяма трагедия: Кола се вряза в пълен с хора магазин във Враца На косъм от голяма трагедия: Кола се вряза в пълен с хора магазин във Враца Автомобил излетя от пътя на натоварен булевард и потроши търговски обект 50 години хеви метъл: Iron Maiden напълни националния стадион в София 50 години хеви метъл: Iron Maiden напълни националния стадион в София Море от фенове за юбилейното турне Run For Your Lives, Илияна Йотова посрещна титаните на тежкия звук Черноморец ще представя Бургас във финалната четворка на държавното първенство по водна топка (ВИДЕО/СНИМКИ) Черноморец ще представя Бургас във финалната четворка на държавното първенство по водна топка (ВИДЕО/СНИМКИ) Отборът записа впечатляващ сезон и заслужено си осигури място сред най-добрите в България Улично правосъдие с брадви и мотики: Масов бой превърна Берковица в бойно поле Улично правосъдие с брадви и мотики: Масов бой превърна Берковица в бойно поле Сблъсък между две фамилии в квартал Раковица вдигна под тревога жандармерията, докато полицията се опитва да овладее кървавата ескалация Смърт чрез Telegram: Как халюциногенен коктейл погуби тийнейджъри в Благоевград Смърт чрез Telegram: Как халюциногенен коктейл погуби тийнейджъри в Благоевград Един месец планиране в мрежата, няколко часа кошмар и пет етажа между забавата и ужаса - разследващите разплитат зловещата изповед на един студент без спомени Проф. Веселин Целков стана редактор в American Journal of Computer Science and Technology Проф. Веселин Целков стана редактор в American Journal of Computer Science and Technology Авторитетното научно издание обединяв водещи изследователи и експерти в областта на компютърните науки и високите технологии Ударни реформи до 5 юни, за да получим 2,8 млрд. евро от ЕС Ударни реформи до 5 юни, за да получим 2,8 млрд. евро от ЕС Това не е утопия, всички министерства работят, уверява вицепремиерът по еврофондовете Прокуратурата отчете колко и какви дела има срещу прокурорския син Васил Михайлов Прокуратурата отчете колко и какви дела има срещу прокурорския син Васил Михайлов След последното му залавяне обвиняемият вече изтърпява ефективно наказание в затвора, докато срещу него се водят редица други разследвания за тежки криминални прояви Масажистка и балерина напират за короната на Мис Силикон Масажистка и балерина напират за короната на Мис Силикон Организаторите стартираха онлайн кастинги, в които феновете ще определят финалистките, а сред претендентките изпъкват популярна балерина и майка на две деца КАТ слага край на "криенето в храстите" и пренасочва патрулите и камерите към най-опасните отсечки в страната КАТ слага край на "криенето в храстите" и пренасочва патрулите и камерите към най-опасните отсечки в страната МВР отчете сериозни резултати от мащабна спецоперация с над хиляда задържани и хиляди проверени търговски обекти и превозни средства
България отказа виза на журналист от ТАСС за Европейското по гимнастика България отказа виза на журналист от ТАСС за Европейското по гимнастика Според официалния мотив, представен на журналиста,  "една или няколко държави членки на Шенгенското пространство смятат лицето за заплаха за държавната политика или вътрешната сигурност" Стенли се присъединява към July Morning 2026 в Бургас Стенли се присъединява към July Morning 2026 в Бургас Бургас отново се подготвя за едно от най-емблематичните си летни събития – традиционното посрещане на изгрева с музика, свободен дух и рок енергия край морето Влак удари училищен автобус в Белгия, има загинали Влак удари училищен автобус в Белгия, има загинали Сред жертвите има деца Ищар открива сезона на фестивалите в Бургас, билетите разпродадени за часове Ищар открива сезона на фестивалите в Бургас, билетите разпродадени за часове Завръщането на световната етно дива след толкова дълго прекъсване предизвика истинска еуфория сред ценителите на качествената уърлд музика в региона Откриха тялото на издирвания след наводненията край Севлиево мъж Откриха тялото на издирвания след наводненията край Севлиево мъж Тялото на мъжа е намерено на приблизително четири километра от мястото, на което за последно е бил забелязан Убийствената жега в Европа погуби седмина във Франция, Англия стана "тропическа" Убийствената жега в Европа погуби седмина във Франция, Англия стана "тропическа" Седем души са загинали заради горещата вълна във Франция Осем държави не искат туристи това лято Осем държави не искат туристи това лято Някои туристически държави са толкова уморени от наплива на летовници, че започват открито да го заявяват Български триумф в Милано: Елена Манолкова със световна награда за съвременно изкуство! Български триумф в Милано: Елена Манолкова със световна награда за съвременно изкуство! Церемонията по награждаването се състоя в началото на месец май в историческия Auditorium Fondazione San Fedele в сърцето на Милано – емблематично място, символ на италианската културна памет Мелания Тръмп не отиде на сватбата на Доналд Тръмп-младши на Бахамите Мелания Тръмп не отиде на сватбата на Доналд Тръмп-младши на Бахамите Отсъствието на първата дама и нейния син Барън засили коментарите за сериозна емоционална дистанция в известната американска фамилия Гърция отчита огромен ръст от 64% в приходите от туризъм за първите месеци на 2026 г. Гърция отчита огромен ръст от 64% в приходите от туризъм за първите месеци на 2026 г. Над 3,4 милиона чуждестранни гости са посетили страната през първите три месеца, като туристическият трафик от Еврозоната бележи сериозно увеличение
Бойко Борисов Бойко Борисов Никога не съм бил нито в “Джуджетата“, нито ги знам кои са, а в случая сега разбираме коя е Снежанка Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Ти вярваш ли в любовта от пръв поглед?
- Не.
- Защо?
- Защото с един поглед не може да се прецени колко пари има мъжа.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, аз днес направих нещо добро!
- Така ли? Какво?
- Двама тичаха за влака, аз пуснах кучето след тях и те успяха да го хванат!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Учителка на плажа: "Влизането в морето става само след свирка на спасителя."
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори