Рицарят на годината Мутафчийски: Винаги съм бил откровен с нашите сънародници
От нашите действия зависи дали могат да пострадат други хора, категоричен е генералът
„И в тази година, както и в миналата, особено е важна ролята на хората, които изпитват милосърдие и състрадание към останалите хора, затова аз съм изключително поласкан от тази висока чест и привилегия да бъда номиниран от този орден, който подпомага точно тези ценности“, каза шефът на ВМА ген. Венцислав Мутафчийски.
Той беше удостоен със званието "Рицар на годината" от Ордена на рицарите тамплиери.„Особено впечатление ми направи в клетвата им, има едно изречение, в което се казва че ние трябва да търсим повече истината отколкото славата и повече честта отколкото признанието", заяви генералът в ефира на Би Ти Ви.
"Аз съм бил винаги откровен с нашите сънародници, с моите колеги и абсолютно всички, това е една опасна болест, ние трябва да имаме отговорно отношение към нея и да знаем, че от нашите действия зависи дали могат да пострадат други хора“, допълни Мутафчийски.
МИРГ Приморско-Царево получи европейско финансиране
Пловдивският „Капан“ се превръща в убежище за просещи - няма кой да реагира
Наталия Симеонова с нов проект „От сърце“ – платформа за любов, прошка и признание
България №1 в ЕС по пушачи сред деца - момичетата пушат повече от момчетата
Доналд Тръмп-младши се сгоди за модел с впечатляващо минало
ВКС потвърди 7-годишната присъда на Стойко Чепенлиев за смърт след побой и грабеж
Като две капки вода започва през пролетта – новини, промени и всичко, което трябва да знаем
Тези грешки унищожават телефона ви
ЕЦБ обяви, когато България влиза в еврозоната и какъв ще е точният курс лев-евро
Арести на топ полицейски шефове разкриват тайна война в МВР
Поморийчета с престижни награди от Национален конкурс

А за честта няма какво да говорим - като назначение на Каракачанов се погрижи лично Джамбазки да излезе с малко ппд нормата за да не го окошарят.
След това показа чест като нарече Пеевски "най-големият дарител на болниците" и "не разбирам защо е това негативно отношение към него". А за " фанатичното спазване на мерките" на Борисов,който обикаляше цехове и предприятия без маска и се прегръщаше с всеки за снимка да не говорим.И за носенето на униформата защото той му е наредил така.Чест и достойнство за подобен бюрократ с медицинска диплома са непознато нещо.
А че има мераци към тамплиери,масони и други такива дърти глупаци носещи чаршафи и играещи си с мечове и ножове е върхът на раболепието на местният кариерист.
С тая статия отрепахте всички болни тезиси на пияната Веска от Афера!