Силният вятър събори огромно дърво, блокира пътя Бургас-Созопол
В момента само в едната лента в посока Созопол-Бургас се осъществява движение
Силният вятър събори старо дърво на пътя Бургас-Созопол. Старият дънер се е строполил в района между Ченгене скеле и отбивката за село Росен. Заради него вече са се образували дълги опашки от автомобили, съобщава читател на Флагман.бг, който е попаднал в тапата.
Дървото е паднало перпендикулярно на пътя и е заело три ленти от четирилентовия път. Към Созопол в момента е немислимо да се пътува, освен ако не изберете алтернативен път.
Свободна е само една от лентите в посока Созопол-Бургас, но движението става много бавно, сигнализира още нашият читател.
"Цяло чудо е, че дървото не е смляло някоя кола, докато пада. Дано го преместят по бързо, защото трафикът е ад", споделя шофьорът, който ни изпрати снимка.
11-годишно момче почина, след като се събуди с прилеп на лицето
Българин уби баба си по зловещ начин
Обвиниха голяма рок звезда в педофилия
16 деца гледани в къща на ужасите, полицията потресена
Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си
Риалити скандал! Арестуваха британския Ерген - изнасилвал момичетата
Подробности за фаталното нападение от алигатор по време на излет
България е втора в ЕС по ръст на жилищата и наемите в началото на 2026 г.
Гръмотевични бури, проливни валежи и риск от градушки в много райони на България (КАРТА)
Хазартният капан на „Арена София“: Ще изяде ли главата на столицата един онлайн залог за Евровизия 2027?
Познавате ли ги? Вижте как тези младежи разбиха пейка в Борисовата градинка на Бургас (ВИДЕО)
Окръжен съд-Бургас попълни екипа си с нов младши съдия

непроходима.
Летите са нови думи,които вие не знаете.
Учете се бе хора.
А, Асен, прибери си го в двора на баща си!