×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Meteo Balkans предупреждава за интензивни валежи, вятър и градушки
  • Почивката в Гърция с 30-40 процента по-солена
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Плевнелиев: Ако стане премиер, Кирил Петков да отстоява своята независимост, Радев ни бута на изток


Плевнелиев: Ако стане премиер, Кирил Петков да отстоява своята независимост, Радев ни бута на изток
Хорото на тези, които танцуваха в изборната нощ, не беше обмислено и не биваше да се случва, смята бившият президент
27 Ноември 2021, Събота, 10:27 ч.
Автор: Флагман

Ако президентът е спойката на новото правителство, тогава имаме задкулисие, няма да е добре, смята той

Очевидно, президентът Радев има качества, които народът е преценил, че са важни. Но от друга страна, имаше и план през всички тези месеци на служебното правителство - как да направим така, че да спечелим политическата битка. Това коментира в "Денят започва" с Георги Любенов Росен Плевнелиев, президент на Република България през 2012-2017 г., информира БНТ.

Ако президентът е спойката на новото правителство, тогава имаме задкулисие, няма да е добре, смята Плевнелиев.

Хорото на тези, които танцуваха в изборната нощ, не беше обмислено и не биваше да се случва, най-малкото защото в същата нощ имаше над 200 починали от ковид, смята той.

Най-ниската възможна избирателна активност не е предпоставка който и да било да си мисли, че е победител и е предпоставка за смиреност и за работа в полза на хората, категоричен е Плевнелиев.

Той коментира и въпроса за Крим, след като в предизборния дебат по БНТ Радев заяви, че Крим е руски.

Ако ние искаме да има мир за нашите деца, нима не съзнаваме, че мирът трябва да се спазва от всички, включително от най-силните, категоричен е Плевнелиев.

Аз мисля, че с действията си президентът Радев показа и доказа, че той бута България към казахските степи - на изток, смята той.

Аз искам и ще продължавам да искам ЕС да се бори повече срещу замразените конфликти, заяви още Плевнелиев.

Той коментира и лидерите на новата партия "Продължаваме промяната " - Кирил Петков и Асен Василев, които спечелиха парламентарните избори на 14 ноември.

Мисля, че има някакво сходство и с министър-председателя Станишев, защото ако си спомняте, тогава силният президент Първанов практически подкрепи един млад социалист, лидер като Сергей Станишев, който изведнъж пое ръководството на партията и стана министър-председател.

Ако Кирил Петков стане министър-председател, той трябва да отстоява своята независимост, подчерта Плевнелиев.

Мандатът на президента Радев според мен е изпразнен от съдържание, заяви още Росен Плевнелиев.


 


 


В категории: Политика


14
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Заговор срещу Владимир Путин? Какво се знае Заговор срещу Владимир Путин? Какво се знае 11/05/2026, Понеделник 19:05 0
Светлозария КИДЕРОВА Откриват новата сграда на пожарната служба в Камено на 14 май Откриват новата сграда на пожарната служба в Камено на 14 май 11/05/2026, Понеделник 17:40 0
14
Коментара по темата
14.
Гост
27.11.2021 14:54:32
0
5
Ха, мистър Бийн изпълзял изпод чехъла да плюе срещу Русия, очаквайки служба-награда от господаря.
13.
Milena
27.11.2021 12:59:02
3
7
Дали някой изобщо му е гледал бърборенето на този?Къде ли му е било листчето да чете пак?
12.
Радев
27.11.2021 12:29:48
2
4
Да не ти го бутне от зад?
11.
292
27.11.2021 12:11:33
2
17
Магарето на Борисов. Така ще останеш в аналите. Че ако имаше през 2011 някой, който да пресече купените гласове, щеше да гледаш президентството през крив макарон.
10.
бивш симпатизант на нфсб
27.11.2021 11:44:23
4
18
Роската пак говори глупости видяхме те какъв президент беше най слабият от демокрацията хората отново включително и аз гласувахме за Радев защото се бори с корупцията и знае проблемите на народа да е жив и здрав президента Радев
9.
реалиста
27.11.2021 11:41:25
2
18
Под достойнството на всеки уважаваш
себе си и читателите си сайт
е до публикува материали или прави интервюта с Плевню.Обидно е, а и
никой не му обръща внимание и не го чете.
8.
_nib_
27.11.2021 11:34:14
13
7
Тоа па...на изток? Верно ли? Фатмака си е мръсна...продажна...американска подлога.
7.
Аз
27.11.2021 11:33:47
1
10
За един приятел питам:
Тоя научили се да марширува или още го кара на "ляв крак, лява ръка"?

Научил, не научил, да върви на ХХХната си, че и корона вируса може да марширува по-добре от него!
6.
Б.Б.
27.11.2021 11:24:04
4
24
Мълчи бе, плужек! Отивай да лижеш задника на началника в Банкя и не се обаждай за неща, за които могат да коментират само мъже! Само мъже казах!
5.
Няма лошо
27.11.2021 11:20:28
3
16
да ни бута към казахските степи !Подминаваме ги и...
зад тях са Южна Корея, Япония, Тайван...
какво , лошо ли ще ние , ако стигнем до тях?!
Ама той , Плевнелиев от къде да знае географията -за него Скалистите планини и Родопите са едно и също !
4.
ХАХАХА
27.11.2021 11:16:39
1
3
Drang nach Osten.....!!!!
3.
А ти накъде
27.11.2021 11:13:50
5
16
ни буташе, бе, Плевньо ?
В конфликт с Русия ли ?
2.
Визионер
27.11.2021 10:45:55
4
26
Мълчи и не се обаждай чехльо.
Теб Деси Банова на къде те бута?
1.
Пак изпълзя
27.11.2021 10:39:28
3
28
Радев го бутал на Изток :-))))
Ти като беше президент накъде се поклащаше? Между малкото президенти, които сме имали, този стои най-неадекватно
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Скандал със заместник-министър: Оценявала ли е проекти за 1,5 млн. евро в полза на съпруга си? Скандал със заместник-министър: Оценявала ли е проекти за 1,5 млн. евро в полза на съпруга си? Проверяват я за конфликт на интереси Прокурори обсъдиха вредите от наркотиците и наказателната отговорност с ученици в Айтос Прокурори обсъдиха вредите от наркотиците и наказателната отговорност с ученици в Айтос Дискусията между прокурори и ученици постави акцент върху рисковете от употребата на наркотични вещества и последствията за непълнолетните Искат 250 000 евро за къщата на Калушев край Царево Искат 250 000 евро за къщата на Калушев край Царево Зловещата хижа "Петрохан" също се продава - цената е 1 милион евро Откриват новата сграда на пожарната служба в Камено на 14 май Откриват новата сграда на пожарната служба в Камено на 14 май Специализиран противопожарен автомобил ще бъде на 24-часово дежурство в района, а инфраструктурата е проектирана така, че да осигурява бърз изход на екипите към основната пътна мрежа Момичетата на БК „Свети Влас” се класираха за финалите на държавното първенство по баскетбол Момичетата на БК „Свети Влас” се класираха за финалите на държавното първенство по баскетбол Отборът на БК „Свети Влас” за момичета до 12 години постигна значим успех и ще участва в Републиканското първенство Ти си вдъхновение за всички: Джирото с жест към незрящия Виктор Асенов Ти си вдъхновение за всички: Джирото с жест към незрящия Виктор Асенов Организаторите на едно от най-големите спортни състезания в света публикуваха видео с 30-годишния българин в социалните си мрежи Бизнесът скочи: В този ден не трябва да се почива Бизнесът скочи: В този ден не трябва да се почива Колкото по-малко работим, толкова по-малки ще бъдат доходите и работните заплати „Прогресивна България" внесе пакет законопроекти за контрол на цените и съдебни реформи „Прогресивна България" внесе пакет законопроекти за контрол на цените и съдебни реформи Предвиждат се промени в Закона за защита на конкуренцията и потребителите, както и нови мерки срещу спекулата В библиотека "Младост" в Несебър отвори врати нов, модерен дигитален клуб В библиотека "Младост" в Несебър отвори врати нов, модерен дигитален клуб Участниците имат възможност да се потопят в света на съвременните технологии чрез практически занимания и индивидуална подкрепа Ще загуби ли БСП централата си на бургаската ул. "Фердинандова" 60? Всички партии оглеждат офиса на социалистите Ще загуби ли БСП централата си на бургаската ул. "Фердинандова" 60? Всички партии оглеждат офиса на социалистите "Прогресивна България", "Възраждане", а защо не и "Продължаваме промяната" може да се нанесе в дома на социалистическата партия в Бургас
Испания, Ирландия и Словения обявиха бойкот, няма да излъчват Евровизия Испания, Ирландия и Словения обявиха бойкот, няма да излъчват Евровизия Юбилейното 70 издание на конкурса ще се проведе във Виена Унгария въвежда еврото, ето кога Унгария въвежда еврото, ето кога Изпълнението на изискванията за приемане на еврото ще бъде сериозно предизвикателство за новото правителство Задава се двойно увеличение на лихвите през тази година Задава се двойно увеличение на лихвите през тази година Πpичинaтa зa пpoмянaтa e влoшeнaтa инфлaциoннa ĸapтинa Евакуират по въздух още пътници от кораба, засегнат от хантавирус Евакуират по въздух още пътници от кораба, засегнат от хантавирус По данни на Световната здравна организация 8 души на борда са се разболели, като трима от тях са починали ЕС отхвърля Шрьодер като посредник с Москва за войната ЕС отхвърля Шрьодер като посредник с Москва за войната Путин иска това, защото бившият канцлер е бил лобист за руски държавни компании, смята Кая Калас Санторини ограничава достъпа на туристи Санторини ограничава достъпа на туристи Допускат се до 8000 души да посещават острова ежедневно от круизните кораби 45 години без Боб Марли: Легендата, която превърна регето в глас на свободата 45 години без Боб Марли: Легендата, която превърна регето в глас на свободата Вижте любопитни факти от биографията на музиканта Самолет на Turkish Airlines се запали на летище в Непал Самолет на Turkish Airlines се запали на летище в Непал Пътниците са в безопасност, на борда е имало 277 пътници Легендарният отряд „Азов“ се завръща Легендарният отряд „Азов“ се завръща Бойците започват акция в Мариупол с цел деокупация на града Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море Neptun Deep за €4 млрд. трябва да донесе първи газ през 2027 г. и да засили ролята на Румъния в региона
Кирил Домусчиев Кирил Домусчиев Корабът потъва, а оркестърът на заемите, чиновниците и синдикатите свири Виц на деня Виц на деня Разговор между две приятелки:
- Как може да ме наричаш глупачка пред всички?!
- Извинявай, но не си ме предупредила, че го криеш...
Виц на деня Виц на деня Разпит в полицията:
- Вашият съсед да ви е давал наркотици?
- Не.
- А жена му да ви е давала?
- Извинете, за наркотици ли говорим все още?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Като минеш 50г. е по-лесно да преживееш раздяла, отколкото махмурлук.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори