113 починали от кронавирус, 100 са новите заразени в Бургас
2370 са новите регистрирани с COVID-19 в страната за денонощие
2370 са новите заразени с коронавирус у нас, според данните на Единния информационен портал за последното денонощие. Близо 80 на сто от тях не са ваксинирани. Положителни са близо 8 на сто от направените над 30 000 теста, съобщава Нова телевизия.
113 са починалите от COVID-19 за денонощие. 89% от тях не са били ваксинирани.
Най-много са регистрираните с вируса в София – 591, Пловдив – 201, Варна – 177, Стара Загора и Бургас 100.
609 са новопостъпилите в болнични заведения, като 94 на сто от тях не са ваксинирани. Така общият брой на хоспитализираните вече е 6758. В интензивни отделения са 787 души. 3008 са оздравелите.
През изминалото денонощие са поставени над 21 000 дози ваксини. Хората със завършен ваксинационен цикъл вече са 1 737 588 души. С бустерна доза са 79 155 души.
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата

Мдаа, нещо много е продължителна леката хремичка на Дявол Кунченичарски щом има изпълняващ длъжността...
Което ще рече , че 120 (средно) и кусур умират (умрелите са основно оттам, не умират по къщите си) и леглата веднага биват "зареждани" отново...Явно има и чакащи на опашка !
Като на конвейр!
От 17.11. д-р Кремена Пърмакова със Заповед е назначена на мястото на любимеца ни АнгелЪт Кунчев !
Засега е ИД, изпълняващ длъжността до провеждане на конкурс.
Дали шофьорът на македонският автобус е бил ваксиниран ? Толкова граници присича.
Затова ли няма никакъв спирачен път и не е отворил вратите ?
Пфайзер на миокарда.
Ваксинират ли и пилотите ?
Кога ли да чакаме самолетите на земята като есенни листа ?
Но все пак това което се наблюдава по футболните терени на струполили се футболисти може да е просто съвпадение.