120 починали от COVID-19
Излекуваните са повече от новите заразени с коронавирус
120 души, заразени с COVID-19, са починали през последното денонощие.
2569 са новите случаи на коронавирус. Положителни са 8,7% от направените над 29 500 теста, съобщава БНТ.
В болница се лекуват близо 7 хиляди души. На интензивно лечение са почти 800 души.
Най-много са новите регистрирани с вируса в София – 674, Пловдив – 219, Варна – 174 и Бургас - 136.
Излекувани за последното денонощие са малко над 3000 души. 120 не са успели да се преборят с болестта и са починали. 95% от тях не са били ваксинирани.
Близо 19 700 ваксини са поставени за последните 24 часа. Почти 1 726 000 души вече са с поставени по две дози ваксина у нас.
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света

https://youtu.be/tIjDd58MNuA
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/labs/pmc/articles/PMC8485578/
Когато се оказа, че това е статия на журналисти от Сега по данни от ЦИК се оказаха, че освен мен и те са тъпи.
Д-р Георгиев и той тъпак. Целият свят освен теб сме тъпаци и комплексари.
А на теб майка ти ти каза, че си аналитик и може да анализираш хора и медии ли ?
Комплексите комплекси раждат.
Хубав ден и дано теста ти е отрицателен.
Чета ти писанията доста време и според мен упорито избиваш някакви комплекси! Да търсиш обективната истина в определени медии в България е като да търсиш витамини в лайно, но ти желая успех!!
А информацията им е от заседание на ЦИК при поредтите изключени микрофони.
Много е лесно да обиждаш в интернет непознати нали ?
Крете-н овчедушен !
Жив и здрав да си !
Ами ако общо са били 600 гласували, как си представяш, че машината ще отчете само 23 бележки ?!
Я помисли малко !
Ако се отчете съотношението в проценти от изборите , ако 23 са гласували за ПП, то други 20 са гласували за ГЕРБ , 16 за БСП, 10 за Слави и т.н...
Излиза, че трябва да са гласували най-много 70 човека ! Дали е така, защо не ти казаха !?
Дори за ГЕРБ да бяха гласували 2 пъти повече т.е. 40 човека , стават 90 броя , при избирателна активност 30 % , излиза, че секцията е най-много 300 човека ?!ПО избирателен списък!?
В Подуене ???!!! Я помисли !
Когато водещата го провокира с "данните" за Австрия, която имала същото население , но имала много повече ваксинирани и дневно заразените били 3 пъти повече от в България, той ясноп й каза:
"Нека правим разлика между заразен и болен " !!!
Та , преведено това означава , че ваксинираните и те се заразяват но по-рядко се разболяват !
А за "докторите"-фашисти съм съгласен- във всяко стадо си има мърша !
Откъде ви намират такива тъпаци ве??
Даже не си и короно тъпак, а най-обикновен!!
В това видео е казано всичко за "епидемията" и "ваксините"
Човекът е българин, лекар с дългогодишен стаж по света, собственик на лаборатории и знае за какво говори. Много по-компетентен от "докторите"-фашисти, които ни говорят и пишат, включително и в този сайт. Всъщност, човекът обяснява и тяхното поведение.
Гледайте го!
Раздели 123 хиляди на 365 дни и ще получиш едно число нямащо нищо общо с посоченото от теб 103 !
Откъде пък го измъкна това число, кой интернет гледаш ти ?
Всички те , попаднали там , ще измрат !
И то напук на всички малоумни антиковид идиоти и антиваксъри рано-рано налазили и този сайт ...!
В секция в столичният кв Подуене, машината е отчела 103 гласа за ПП а хората са изброили само 22 бележки за тях. В друга секция има разминаване от 80 гласа между машините и бележките.
Това са два от изтърваните от ЦИК случаи придобили полугласност.
Мълчат, защото срока на обжалване на изборите е края на ноември.
Флашки сър.