Стана ясно кои ученици от Бургаско ще се завърнат в понеделник в класните стаи
В 5 общини заболеваемостта спадна под 500 на 100 хил.души, което ще върне част от децата в училище
От 29 ноември учениците от 5-ти до 12-ти клас в общините Поморие, Приморско, Царево, Айтос и Малко Търново ще преминат на ротационно обучение, съобщиха от Регионалния образователен инспекторат.
Нивото на 14-дневната заболеваемост за тези общини е спаднало под критичните стойности, което връща 50 % от учениците в класните стаи.
Засега обаче в Бургас, Карнобат, Созопол и Камено се запазва онлайн обучението. Това ще е така поне до 3 декември, сочат данните на инспектората.
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам

Съвместната Заповед от 24.11 на МОН и Мин на ваксините е факт !
Ще ни е--т децата. Постепенно, доброволно. Само за малко.
Пак ли ще мълчи(м) те ?
И въпреки това продължава присъствието на здравите ни деца в училището да се ограничава и да се поставя в зависимост от заболяевамостта на възрастните ?!
БЕЗУМИЕ !
Децата ни може да ходят на МОЛ, по магазините, по ресторанти и кафета НО НЕ МОГАТ да стъпят в училище, макар че с плюнчестите тестове не откриха НИКАКВИ ПОЛОЖИТЕЛНИ !
Не болни, положителни деца не откриха и то по време на разгара на вълната.
А сега МОН е внесло в Мин. на Здравеопазването предложение да обвърже присъствието на децата в училище с наличие на .. зелени сертификати !!!
Родители, без бой няма да си върнем нормалността НИКОГА !