Стана ясно кои ученици от Бургаско ще се завърнат в понеделник в класните стаи
В 5 общини заболеваемостта спадна под 500 на 100 хил.души, което ще върне част от децата в училище
От 29 ноември учениците от 5-ти до 12-ти клас в общините Поморие, Приморско, Царево, Айтос и Малко Търново ще преминат на ротационно обучение, съобщиха от Регионалния образователен инспекторат.
Нивото на 14-дневната заболеваемост за тези общини е спаднало под критичните стойности, което връща 50 % от учениците в класните стаи.
Засега обаче в Бургас, Карнобат, Созопол и Камено се запазва онлайн обучението. Това ще е така поне до 3 декември, сочат данните на инспектората.
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите

Съвместната Заповед от 24.11 на МОН и Мин на ваксините е факт !
Ще ни е--т децата. Постепенно, доброволно. Само за малко.
Пак ли ще мълчи(м) те ?
И въпреки това продължава присъствието на здравите ни деца в училището да се ограничава и да се поставя в зависимост от заболяевамостта на възрастните ?!
БЕЗУМИЕ !
Децата ни може да ходят на МОЛ, по магазините, по ресторанти и кафета НО НЕ МОГАТ да стъпят в училище, макар че с плюнчестите тестове не откриха НИКАКВИ ПОЛОЖИТЕЛНИ !
Не болни, положителни деца не откриха и то по време на разгара на вълната.
А сега МОН е внесло в Мин. на Здравеопазването предложение да обвърже присъствието на децата в училище с наличие на .. зелени сертификати !!!
Родители, без бой няма да си върнем нормалността НИКОГА !