Стана ясно кои ученици от Бургаско ще се завърнат в понеделник в класните стаи
В 5 общини заболеваемостта спадна под 500 на 100 хил.души, което ще върне част от децата в училище
От 29 ноември учениците от 5-ти до 12-ти клас в общините Поморие, Приморско, Царево, Айтос и Малко Търново ще преминат на ротационно обучение, съобщиха от Регионалния образователен инспекторат.
Нивото на 14-дневната заболеваемост за тези общини е спаднало под критичните стойности, което връща 50 % от учениците в класните стаи.
Засега обаче в Бургас, Карнобат, Созопол и Камено се запазва онлайн обучението. Това ще е така поне до 3 декември, сочат данните на инспектората.
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона

Съвместната Заповед от 24.11 на МОН и Мин на ваксините е факт !
Ще ни е--т децата. Постепенно, доброволно. Само за малко.
Пак ли ще мълчи(м) те ?
И въпреки това продължава присъствието на здравите ни деца в училището да се ограничава и да се поставя в зависимост от заболяевамостта на възрастните ?!
БЕЗУМИЕ !
Децата ни може да ходят на МОЛ, по магазините, по ресторанти и кафета НО НЕ МОГАТ да стъпят в училище, макар че с плюнчестите тестове не откриха НИКАКВИ ПОЛОЖИТЕЛНИ !
Не болни, положителни деца не откриха и то по време на разгара на вълната.
А сега МОН е внесло в Мин. на Здравеопазването предложение да обвърже присъствието на децата в училище с наличие на .. зелени сертификати !!!
Родители, без бой няма да си върнем нормалността НИКОГА !