Стана ясно кои ученици от Бургаско ще се завърнат в понеделник в класните стаи
В 5 общини заболеваемостта спадна под 500 на 100 хил.души, което ще върне част от децата в училище
От 29 ноември учениците от 5-ти до 12-ти клас в общините Поморие, Приморско, Царево, Айтос и Малко Търново ще преминат на ротационно обучение, съобщиха от Регионалния образователен инспекторат.
Нивото на 14-дневната заболеваемост за тези общини е спаднало под критичните стойности, което връща 50 % от учениците в класните стаи.
Засега обаче в Бургас, Карнобат, Созопол и Камено се запазва онлайн обучението. Това ще е така поне до 3 декември, сочат данните на инспектората.
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор

Съвместната Заповед от 24.11 на МОН и Мин на ваксините е факт !
Ще ни е--т децата. Постепенно, доброволно. Само за малко.
Пак ли ще мълчи(м) те ?
И въпреки това продължава присъствието на здравите ни деца в училището да се ограничава и да се поставя в зависимост от заболяевамостта на възрастните ?!
БЕЗУМИЕ !
Децата ни може да ходят на МОЛ, по магазините, по ресторанти и кафета НО НЕ МОГАТ да стъпят в училище, макар че с плюнчестите тестове не откриха НИКАКВИ ПОЛОЖИТЕЛНИ !
Не болни, положителни деца не откриха и то по време на разгара на вълната.
А сега МОН е внесло в Мин. на Здравеопазването предложение да обвърже присъствието на децата в училище с наличие на .. зелени сертификати !!!
Родители, без бой няма да си върнем нормалността НИКОГА !