Стана ясно кои ученици от Бургаско ще се завърнат в понеделник в класните стаи
В 5 общини заболеваемостта спадна под 500 на 100 хил.души, което ще върне част от децата в училище
От 29 ноември учениците от 5-ти до 12-ти клас в общините Поморие, Приморско, Царево, Айтос и Малко Търново ще преминат на ротационно обучение, съобщиха от Регионалния образователен инспекторат.
Нивото на 14-дневната заболеваемост за тези общини е спаднало под критичните стойности, което връща 50 % от учениците в класните стаи.
Засега обаче в Бургас, Карнобат, Созопол и Камено се запазва онлайн обучението. Това ще е така поне до 3 декември, сочат данните на инспектората.
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

Съвместната Заповед от 24.11 на МОН и Мин на ваксините е факт !
Ще ни е--т децата. Постепенно, доброволно. Само за малко.
Пак ли ще мълчи(м) те ?
И въпреки това продължава присъствието на здравите ни деца в училището да се ограничава и да се поставя в зависимост от заболяевамостта на възрастните ?!
БЕЗУМИЕ !
Децата ни може да ходят на МОЛ, по магазините, по ресторанти и кафета НО НЕ МОГАТ да стъпят в училище, макар че с плюнчестите тестове не откриха НИКАКВИ ПОЛОЖИТЕЛНИ !
Не болни, положителни деца не откриха и то по време на разгара на вълната.
А сега МОН е внесло в Мин. на Здравеопазването предложение да обвърже присъствието на децата в училище с наличие на .. зелени сертификати !!!
Родители, без бой няма да си върнем нормалността НИКОГА !