×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Разбита е банда за пране на пари с 600 000 евро, 70 кг. наркотици и боеприпаси
  • Украйна разби престъпна мрежа, изпрала $13 млн. в отбранителния сектор
  • Рекорд: За 9 минути три пъти заснеха 18-годишен от Смолян да фучи с 138км/час
  • Паркингите по морето вдигнаха цените, на Златните искат по 15€ на ден
  • Нови земетресения разлюляха съседна Турция
  • Продължава ремонтът на ул. „Христо Ботев“
  • Снежна буря връхлетя Москва
  • 17% повече вода в язовирите тази пролет
  • По-скъп курорт до 30 на сто
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

МВР: Получени са 1176 сигнала за изборни нарушения


21 Ноември 2021, Неделя, 13:03 ч.
Автор: Флагман.бг

От тях 884 са били свързани с купуване на гласове в полза на политически партии и коалиции

От 14 октомври до днес са получени общо 1176 сигнала за нарушаване на изборното законодателство и политическите права на гражданите, съобщиха от МВР.

От тях 884 са били свързани с купуване на гласове в полза на политически партии и коалиции, 75 - за неправомерна агитация, 19 - за корпоративен вот, три - за унищожаване на имущество и др.

Образувани са общо 185 досъдебни производства, от тях 153 са за нарушаване на политическите права на гражданите. Най-много са те в ОДМВР Бургас - 29; в Монтана - 14; в Смолян, Сливен, Видин и Хасково - по 10.

За сравнение, по данни на МВР от 14 октомври до 22.00 часа на 14 ноември, когато се проведоха изборите за Народно събрание и първият тур на президентските избори, сигналите за нарушения са били 1002, образувани са 149 досъдебни производства и са съставени 7231 предупредителни протокола.

По информация на МВР към 10.00 часа днес изборният процес протича нормално, без инциденти. В охраната на избирателните секции в страната участват близо 16 000 служители на МВР.

За периода от 16 ноември до 10.00 часа на 21 ноември са били издадени 506 удостоверения за изгубени, откраднати, повредени, унищожени или с изтекъл срок лични карти, с които гражданите да могат да гласуват.

По данни на Гранична полиция обстановката на пропусквателните пунктове е нормална.


В категории: Избори 2021


1
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Президентът Йотова скърби за Михаил Заимов Президентът Йотова скърби за Михаил Заимов 27/04/2026, Понеделник 18:20 0
Мария АРНАУДОВА 17% повече вода в язовирите тази пролет 17% повече вода в язовирите тази пролет 27/04/2026, Понеделник 16:40 0
1
Коментара по темата
1.
Мечо Пух
21.11.2021 14:25:04
0
0
Те толкова са сигурно всичките гласували днес.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Цветан Цветанов: Народът избра Радев, защото е жертва на статуквото, но зрее социално напрежение Цветан Цветанов: Народът избра Радев, защото е жертва на статуквото, но зрее социално напрежение  Дефицитът е 6% от БВП, а политиците казват, че трябва да е до 3 на сто и разходите трябва да бъдат орязани, обясни той Флагман.бг разкри строителния фараон Пилипенко, той взе пари за 160 апартамента на зелено в Бургас и ги заряза на Акт 14 Флагман.бг разкри строителния фараон Пилипенко, той взе пари за 160 апартамента на зелено в Бургас и ги заряза на Акт 14 Продължават преговорите между едноличната му фирма "Дисконт 29" и възложителя на незавършения жилищен комплекс "Ариа 2" в новия бургаски кв. Хоризонт, но засега без резултат Успех за каратистите от КК „Сансай” на международния турнир в Истанбул Успех за каратистите от КК „Сансай” на международния турнир в Истанбул Те завоюваха 4 златни медала, 7 сребърни медала и 6 бронзови медала, доказвайки, че Бургас е едно от водещите места за карате в България Гълъб Донев става председател на парламента Гълъб Донев става председател на парламента Той трябваше да стане министър на труда и социалната политика, но Румен Радев очевидно е имал други планове за един от най-доверените си  17% повече вода в язовирите тази пролет 17% повече вода в язовирите тази пролет Преливат някои язовири, а други са близо до 100% запълване - мерки за осигуряване на свободни обеми чрез изпускане на водни маси 3 години след катастрофата и бруталното убийство в Прилеп все още няма "легнал полицай" на пътя 3 години след катастрофата и бруталното убийство в Прилеп все още няма "легнал полицай" на пътя Близките на прегазеното от шофьора дете го пребиха до смърт, а той може би изобщо не е бил виновен за инцидента, карал е с 20 км/ч. Разбита е банда за пране на пари с 600 000 евро, 70 кг. наркотици и боеприпаси Разбита е банда за пране на пари с 600 000 евро, 70 кг. наркотици и боеприпаси Престъпна група е арестуване, след разследвана от ГДБОП и ДАНС По-високи цени на пластмасовите продукти заради кризата в Ормузкия пролив По-високи цени на пластмасовите продукти заради кризата в Ормузкия пролив Конфликтът доведе до покачване на цената на петрола, което директно повлиява цените на пластмасата Ученици в с.Оризаре проведоха спортен празник, посветен на здравословното хранене Ученици в с.Оризаре проведоха спортен празник, посветен на здравословното хранене Второкласниците ОУ „Георги Стойков Раковски“ се включиха в щафетни игри и кулинарни предизвикателства, подкрепени от екип на ПГТ „Иван Вазов“, Слънчев бряг Жельо Вардунски, проф. дин Овчаров и директорът на РИМ-Бургас Милен Николов откриват експозицията „Червената крепост“  Жельо Вардунски, проф. дин Овчаров и директорът на РИМ-Бургас Милен Николов откриват експозицията „Червената крепост“  Официалното откриване ще е от 16:00 часа на 6 май празника на Камено и село Русокастро 
Емили Блънт: Страхувах се от Мерил Стрийп, докато снимах „Дяволът носи Прада" Емили Блънт: Страхувах се от Мерил Стрийп, докато снимах „Дяволът носи Прада" Разбира се, двете звезди по-късно успяват да изградят приятелство по време на снимките на първия филм и създадоха един от най-иконичните киноленти на всички времена След силен вятър един човек загина, а трима са ранени  След силен вятър един човек загина, а трима са ранени  Бурният вятър в Румъния доведе до инциденти, щети в 72 населени места и прекъсвания в електрическото захранване Лавров за Зеленски: Мопс срещу слон! Лавров за Зеленски: Мопс срещу слон! В тази класическа история малко куче лае силно по по-голямо животно, за да привлече вниманието му Иран иска отлагане на преговорите за ядрената програма, ако САЩ са съгласни - отварят Ормузкия проток Иран иска отлагане на преговорите за ядрената програма, ако САЩ са съгласни - отварят Ормузкия проток Предложението е било отправено чрез посредниците от Пакистан САЩ удари лодка заподозряна за наркотрафик в Тихия океан, трима души загинаха САЩ удари лодка заподозряна за наркотрафик в Тихия океан, трима души загинаха Южното командване твърди, че съдът е бил свързан с нелегална търговия, но доказателства не са представени публично Непалска драма в България: Млад работник издъхна за дни от скоротечен рак Непалска драма в България: Млад работник издъхна за дни от скоротечен рак Съпругата и детето му останаха на хиляди километри – шенгенските визи не дойдоха навреме Стрелба във Вашингтон: Доналд Тръмп и Мелания бяха евакуирани Стрелба във Вашингтон: Доналд Тръмп и Мелания бяха евакуирани Заподозреният, когото Тръмп описа като „болен човек“, е арестуван Тръмп отмени мирните преговори с Иран Тръмп отмени мирните преговори с Иран В пакистанската столица днес трябваше да пристигнат емисарите Стив Уиткоф и Джаред Къшнър, за да разговарят представители на Иран Почина общински съветник от БСП Почина общински съветник от БСП Поклонението ще се състои на 25.04.2026 г. от 14:00 часа в обредния дом в гробищен парк "Чаира" Политолог: Най-фаталното е когато имаш толкова много власт, да преядеш с нея Политолог: Най-фаталното е когато имаш толкова много власт, да преядеш с нея "Покачването на цените и реформите в съдебната власт са първите две предизвикателства, с които ще се срещне управлението. Бюджетът е нещо повече от просто справяне с цените", каза доц. Буруджиева
Вежди Рашидов за ГЕРБ Вежди Рашидов за ГЕРБ Нова звезда, някаква девойка, командва и кадрува в ГЕРБ Виц на деня Виц на деня Две блондинки си говорят:
- Много мъже ми пишат. Ставам все по-популярна.
- Ооо, това не е нищо! На мен ми пишат и жените им.
Виц на деня Виц на деня - От колко време си женен?
- Ами от 45 години.
- Еха, а кога беше най-щастливия момент в живота ти?
- Преди 46 години.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Баба проповядваше милост и любов към ближния си и винаги се караше с всички.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори