×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Футболистите от Механото завоюваха купата на БМФ Порт Бургас (СНИМКИ)


Футболистите от Механото завоюваха купата на БМФ Порт Бургас (СНИМКИ)
Момчетата спечелиха голямата награда - билети за мач от Лига Европа  „Лудогорец - Мидтиланд
21 Ноември 2021, Неделя, 12:16 ч.
Автор: Флагман.бг

В шестия турнир за купата на БМФ Порт Бургас взеха участие 6 отбора от бургаските училища

Емоционална и оспорвана бе борбата за първото място в ученическия аматьорски турнир по футбол на малки вратички за купата на БМФ Порт Бургас 2021. След напрегнато изпълнение на дузпи, отборът „Механо тийм“ на Професионалната гимназия по механоелектротехника и електроника спечели голямата награда - билети за мач от Лига Европа  „Лудогорец - Мидтиланд“. Младите спортисти ще подкрепят  българския тим от трибуните на стадиона в Разград на 9 декември. Билетите за мача, както и транспорт за бургаските победители са осигурени  от организаторите. Младежите от професионалната гимназия по електротехника и електроника „Константин Фотинов“ се класираха на второ място, а бронзът взе сборен ученически отбор  „Безкраките“.

Състезанието се проведе на 20 ноември в Бургас, при спазване на всички мерки за безопасност, наложени заради пандемията COVID-19. Стотици фенове на футбола наблюдаваха спортната надпревара онлайн, във фейсбук страницата на новинарския сайт На брега.

В шестия турнир за купата на БМФ Порт Бургас взеха участие 6 отбора от бургаските училища: ПГ по механоелектротехника и електроника, ПГ по транспорт, ПГ по електротехника и електроника „Константин Фотинов“, ПГ по морско корабоплаване и риболов "Свети Никола", която се включи с 2 отбора – „Корабоводители“ и „Морско училище“, както и сборен отбор „Безкраките“.

В надпреварата участие взеха 6 отбора

Футболната надпревара се проведе съгласно правилата, регламентирани в Наредбата на БФС по минифутбол. Отборите бяха разпределени чрез жребий в две групи и се състезаваха на принципа „всеки срещу всеки”. След края на груповата фаза победителите се срещнаха на полуфинал и финал.

За всички участници турнирът бе напълно безплатен. Освен голямата награда, купи и медали,  организаторите бяха подготвили предметни награди за класиралите се на първо, второ и трето място, както и индивидуални подаръци за всеки участник.

За шеста поредна година футболното състезание се превърна в общоградско спортно събитие и постигна своите основни цели - да помогне за утвърждаването на спортни навици сред младите и да допринесе за развитието на масовия спорт в града, дори и в условията на пандемия. Инициативата е част от социалната програма на „БМФ Порт Бургас” и във времето се превърна в емблема на корпоративна отговорност, насочена към младите хора.

Класиралите се на първо, второ и трето място

 


В категории: Спорт


Михаил ДИМИТРОВ Жегата удря 41 градуса в петък, по морето ще е до 30 Жегата удря 41 градуса в петък, по морето ще е до 30 20/08/2026, Четвъртък 21:30 0
България Всички новини
Жълт код за жега в почти цяла България: До 39 градуса днес, край морето остава по-прохладно Жълт код за жега в почти цяла България: До 39 градуса днес, край морето остава по-прохладно През уикенда горещините продължават с до 38 градуса във вътрешността и до 30 по Черноморието Емрах откри ударно MAX FEST в Бургас Емрах откри ударно MAX FEST в Бургас Днес стартира дългоочаквания поп фолк фестивал - ключова част от мащабния Boom Summer Fest Жегата удря 41 градуса в петък, по морето ще е до 30 Жегата удря 41 градуса в петък, по морето ще е до 30 По морето ще е далеч по-поносимо с 29-30 градуса, а продължителната суша свали Дунав при Русе до 124 см под условната нула Заведенията с 2 до 5 звезди са длъжни да имат ПОС терминал Заведенията с 2 до 5 звезди са длъжни да имат ПОС терминал За магазините няма общо задължение да приемат карти, но условията за плащане трябва да са ясни за клиента предварително „С космическата лекота на рибите“: Младежи преобразиха сивия бетон край Моста в Бургас „С космическата лекота на рибите“: Младежи преобразиха сивия бетон край Моста в Бургас Графити артистът Пламен Радиев поведе общата композиция, вдъхновена от поета Христо Фотев, а десетки се включиха в рисуването Ярка „капсула“ прелетя над Бургас по залез тази вечер (ВИДЕО) Ярка „капсула“ прелетя над Бургас по залез тази вечер (ВИДЕО) Снимката изглежда загадъчно, но часът на заснемане, силният зуум и формата на обекта подкрепят версията за самолет Бургас се развихри: Гларус, капибара, баница и таратор в битка за „Евровизия 2027“ Бургас се развихри: Гларус, капибара, баница и таратор в битка за „Евровизия 2027“ След първата идея на Кукления театър и предложението на Зоопарк Бургас социалните мрежи се напълниха с десетки кандидат-маскоти Незаконно ли е кацането на парапланеристите на Северния плаж в Бургас? (ВИДЕО) Незаконно ли е кацането на парапланеристите на Северния плаж в Бургас? (ВИДЕО) Десетки сигнали от обезпокоени граждани заляха редакционната поща на Флагман.бг през последните дни Вода разцепи асфалта във Варна, улици в ж.к. "Бриз" се превърнаха в реки Вода разцепи асфалта във Варна, улици в ж.к. "Бриз" се превърнаха в реки Водата избива през пътната настилка и залива комплекса, стигна и до бул. "Васил Левски", а движението по улица "Д-р Петър Скорчев" остава ограничено Търговците ни плашат, че бензинът свършва, а дизелът скоро ще е 1,90 евро - спекулират ли? Търговците ни плашат, че бензинът свършва, а дизелът скоро ще е 1,90 евро - спекулират ли? Да, поне с прогнозите - едни говорят за липси и нов ценови скок, а други от същия бранш категорично отричат да има проблем със запасите в България
Тежък удар за ЦСКА в Крит: ОФИ разгроми червените с 3:0 преди реванша в София Тежък удар за ЦСКА в Крит: ОФИ разгроми червените с 3:0 преди реванша в София Тимът на Христо Янев пропусна няколко отлични положения, получи два гола от Фунтас и завърши мача с човек по-малко Борисов: Австрийските служби са предупредили България за Безмер, Йотова да свика КСНС Борисов: Австрийските служби са предупредили България за Безмер, Йотова да свика КСНС Лидерът на ГЕРБ твърди, че е получил информация от австрийски източници, а по темата за президентските избори остави отворена врата за подкрепа на общ кандидат вдясно Андрей Гюров влиза в президентската битка във вторник, сам ще търси път и към ГЕРБ Андрей Гюров влиза в президентската битка във вторник, сам ще търси път и към ГЕРБ Инициативният комитет вече се задвижва, ПП-ДБ остават на втора линия, а големият въпрос е дали кандидатът ще успее да събере по-широка подкрепа вдясно След заплахата от Иран: Гърция е готова да разположи Пейтриът край България След заплахата от Иран: Гърция е готова да разположи Пейтриът край България Атина може да подсили защитата на българското въздушно пространство, ако София поиска помощ, а вниманието е насочено към авиобаза Безмер Балистични ракети удариха Киев, има жертви и десетки ранени Балистични ракети удариха Киев, има жертви и десетки ранени Пожари избухнаха на няколко места, повредени са жилищни сгради, складове и детска болница, части от града останаха без ток До 60 000 евро глоба на плажа в Гърция: Властите режат вериги и махат незаконни чадъри До 60 000 евро глоба на плажа в Гърция: Властите режат вериги и махат незаконни чадъри Община Полигирос премахна 100 постоянно закрепени чадъра и шезлонга в Геракини, а санкциите за блокиране на свободния достъп до морето започват от 2000 евро Батерията на телефона пада прекалено бързо? Проверете кои приложения работят зад гърба ви Батерията на телефона пада прекалено бързо? Проверете кои приложения работят зад гърба ви Android и iPhone показват кои програми харчат най-много енергия, а няколко настройки ограничават ненужната фонова активност ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед Германия води класацията с 608 млн. литра, а Франция държи първото място при износа извън Европейския съюз Румъния остава №1 по инфлация в ЕС Румъния остава №1 по инфлация в ЕС Евростат отчита 4,4% годишно поскъпване у нас през юли, при 3% средно за Европейския съюз ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави OpenAI разширява рекламната си система в Европа от следващата седмица, като рекламодателите няма да получават достъп до разговорите на потребителите
Бойко Борисов Бойко Борисов Всички сме хора, всички правим грешки, важното е да не са фатални. Виц на деня Виц на деня Приятели си говорят:
- Моята приятелка е като мобилен телефон.
- В смисъл, че е малка ли?
- Не, в смисъл, че като свърша парите не ми говори.
Виц на деня Виц на деня - Какво е търговия с влияние?
- Когато барманът вижда, че си под влияние на алкохола, но продължава да ти сипва!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Приятелството може да завърши с любов, любовта с приятелство — никога.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори