×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извънредно! Издирван за убийство кандидат-депутат от Бургас открит мъртъв


Извънредно! Издирван за убийство кандидат-депутат от Бургас открит мъртъв
Мъжът е кандидат за народен представител от политическа партия във 2 МИР
19 Ноември 2021, Петък, 19:38 ч.
Автор: Флагман.бг

Той се е прострелял със законно притежаван пистолет при опит да бъде задържа за убийството на жена

Издирван за убийство кандидат-депутат е открит мъртъв. Това потвърдиха за NOVA от полицията. Става дума за самоубийство, уточниха органите на реда.

Мъжът е издирван за убийството на жена и е сложил край на живота си в столицата. Той се е прострелял със законно притежаван пистолет при опит да бъде задържан. Мъжът е кандидат за народен представител от политическа партия в Бургаския избирателен район.




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
10
Коментара
Флагман.БГ Мълния уби млад мъж край Кресна Мълния уби млад мъж край Кресна 04/06/2026, Четвъртък 17:00 4
10
Коментара по темата
10.
mukaka
20.11.2021 18:21:54
1
3
Всички гербаджаии са се въоръжили с патлаци да се пазят от народната любов когато дойде видов или спасов ден.А толупа кога ще го арестуват да се гръмне и той с патлака си.
9.
Ко каза
20.11.2021 11:10:03
1
6
Я, още един от ГЕРБ с пистолет. От кой се пазят, от народната любов ли?
8.
XxxX
20.11.2021 10:27:14
6
3
ПП загубиха ценен кадър
7.
ПАВЛИКЯНСКА БУГАРИJA
19.11.2021 23:12:17
5
4
Помака правил курбан за Изида ама сам паднал в казана
6.
Freedom fighter
19.11.2021 20:53:37
6
31
След като шефа спи с пистолет на шкафчето защо и подчинените да нямат?
5.
Кьосев
19.11.2021 20:42:19
7
8
А защо има пистолет... Макар и законно притежаван????
4.
Бай....
19.11.2021 20:25:16
10
6
Типичен евангелист!
3.
115 НК
19.11.2021 20:03:41
8
31
Кадър на ГЕРБ
2.
Много сме лаконични,
19.11.2021 20:02:27
2
12
кат' никога! Та кой е "мъжът"?
1.
ЗАЩО НЕ КАЖЕТЕ
19.11.2021 19:48:20
8
62
Че това е началника на кабинета на Ангелова и,че е ГЕРБаджия-издирван с Европейска заповед за арест за убийство
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Социолог: Радев говори с гласа на Тръмп, а сините се държат безумно! Защо им е война с него? Социолог: Радев говори с гласа на Тръмп, а сините се държат безумно! Защо им е война с него? Понеже ГЕРБ и ДПС умно мълчат, в ролята на опозиция са изтласкани „Продължаваме промяната“ и „Демократична България“ Регионалният министър: Марсианци ли са строили магистралите? Нямат проекти, но има плащания Регионалният министър: Марсианци ли са строили магистралите? Нямат проекти, но има плащания На съдебно дело от дружеството твърдят, че на са строили нищо, но после АПИ им изплаща парите и всичко е документирано, каза той Ето защо Евровизия 2027 трябва да бъде в Бургас! (ВИДЕО) Ето защо Евровизия 2027 трябва да бъде в Бургас! (ВИДЕО) Морският град отговаря на всички критерии на престижния музикален форум, а екип на Флагман.бг направи специално видео, което показва пълния потенциал на кандидатурата Това лято в Царево ще се случи нещо нестандартно! (ВИДЕО) Това лято в Царево ще се случи нещо нестандартно! (ВИДЕО) Малки панелни концерти тръгват на лятно турне в общината Обновяват зоната около фонтан "Гъбката" на бул. "Демокрация" Обновяват зоната около фонтан "Гъбката" на бул. "Демокрация" Основната цел е създаването на достъпна, естетична и екологично устойчива градска среда, която да предлага повече възможности за отдих, социални контакти и досег с природата Свети Влас събира световния елит в плажния волейбол на Венид Бийч Свети Влас събира световния елит в плажния волейбол на Венид Бийч Община Несебър подкрепя престижния международен турнир Beach Pro Tour, който привлича 170 състезатели и предлага безплатен вход за публиката Двама българи са открити мъртви в Турция, разследват възможна връзка с наркомрежа Двама българи са открити мъртви в Турция, разследват възможна връзка с наркомрежа Зловещото разкритие е направено след сигнал на съседи за силна миризма, идваща от жилището Оставиха Никола Бургазлиев в ареста, за да не стане като прокурорския син Оставиха Никола Бургазлиев в ареста, за да не стане като прокурорския син Бащата му - служителят на РУ Несебър Георги Бургазлиев се държа безобразно днес, сигнализират вътрешния министър за поведението му  Вписаха Весела Лечева в Търговския регистър като председател на БОК Вписаха Весела Лечева в Търговския регистър като председател на БОК Председателят на БОК набеляза и първите стъпки пред новото ръководство Сформираха постоянните комисии в Парламента Сформираха постоянните комисии в Парламента Навсякъде доминират депутатите от "Прогресивна България"
Кога ще свърши войната в Украйна Кога ще свърши войната в Украйна Добре познатият в бившата съветска република с геополитическите си прогнози мистик прогнозира още през есента прекратяване на бойните действия Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени Статистикът, който е и сред най-известните международни анализатори, коментира, че ако Русия използва атомно оръжие срещу Украйна, няма никой да се намеси Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички Сладураната е като две капки вода с татко си принц Уилям Израел и Ливан се договориха за примирие Израел и Ливан се договориха за примирие Техеран не вижда напредък в диалога за постоянно примирие със САЩ Европа сама реже клона, на който седи Европа сама реже клона, на който седи Либерал-глобализмът стигна дотам, че коренният жител вече е по-долна категория човек от мигрантите Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Ахмад Джахангард Такало дори не знае откъде са дошли парите Земетресение разлюля Турция Земетресение разлюля Турция Епицентърът на земетресението е в района на град Пазарджък, където на 6 февруари 2023 г. стана силен трус с магнитуд 7,7 по Рихтер Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Найджъл Бойл, станал световно известен с безапелационната си и ключова роля на инспектор Иън Бъкълс в мегахита на BBC „Line of Duty“ Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Спасители изведоха десетки от пламъците в квартал „Малвия Нагар“, сред жертвите има и чужденци Коя партия колко ще загуби след орязването на субсидиите Коя партия колко ще загуби след орязването на субсидиите Най-драстичен е пропорционалният колапс при Възраждане, които след тегленето на чертата губят две трети от парите си и от 1,33 милиона слизат на едва 413 хиляди евро
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Нека не забравяме - надолу няма дъно Виц на деня Виц на деня Барман към сервитьора:
- Абе пич, престани да изхвърляш пияните посетители, не забравяй, че работиш във вагон-ресторант!
Виц на деня Виц на деня Иванчо дочул стонове от спалнята на родителите си. От любопитство погледнал през ключалката и възкликнал:
- Леле-е-е... а на мен ми се карат, че си бъркам в носа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори