Спипаха огромна група от 90 мигранти край Резово
Никога досега подобна тълпа не е минавала вкупом границата
Огромна група, голяма колкото футболна агитка, е атакувала българо-турската граница днес. Над 90 души, които се самоопределят за сирийци са заловени край Резово, съобщава Нова ТВ. Сред мигрантите имало много млади мъже. Твърди се, че те били изоставени от каналджиите си и бедствали няколко дни в Странджа преди да бъдат заловени от граничните полицаи.
И досега големи групи са минавали границата, но никога подобно множество не е щурмувало браздата, което е крайно притеснително.
Нови разкрития около досиетата „Епстийн” съдържат твърдения за връзки със София и България
Музикални звезди с остри критики към имиграционните власти на церемонията „Грами“ 2026
Зимна Богородица: Какви поверия и ритуали се спазват на 2 февруари
Бум от задържани за алкохол и наркотици зад волана в Бургас и областта
Почина Фернандо Естесо
Качеството, с което дамите "омагьосват" мъжете
Актуална обстановка към 22 часа: АМ "Тракия" е блокирана, Подбалканският път - също
Почина известен бизнесмен
3 неща, които са като магнит за жените
Кога България ще се класира на Световно по футбол? Реалистична прогноза
Най-вкусната рецепта за свинско със зеле - класика в българската кухня
Как да се справите със замръзналите накладки

"Пуснем ли ги тия примати в Европа, след 20 години ще викат "Аллах Акбар" и ще се взривява" - първо, план Европа 2030 на брюксел предвижда внос на 100 000 000. Второ, дали те са промати или евроатлантиците като теб, не е много ясно. Трето, те и сега си го викат. Четвърто, те и сега взривяват, защитени от терористичните системи в Германия и Франция (единствената европейска държава, чиито агенти са залавяни за извършване на атентат в европа срещу цивилни обекти през този век е германия).
Уважаеми политици, вземете нещата на сериозно, иначе късно ще е с тези терористи.
Държавната граница е неприкосновена!