Донатела Версаче ще ушие булчинската рокля на Бритни Спиърс
Певицата ще се омъжи за фитнес треньора Сам Асгари
Донатела Версаче ще ушие булчинската рокля за сватбата на Бритни Спиърс. Певицата публикува снимки в Инстаграм с бледорозова рокля, която прилича на булчинска и написа:
„Не! Това не е моята булчинска рокля, хаха. А като заговорихме… Донатела Версаче в момента шие булчинската ми рокля.”
39-годишната певица ще се омъжи за фитнес треньора Сам Асгари, за когото е сгодена, след като се откъсна от 13-годишното попечителството на баща си. Дизайнерката на Версаче, напомни на последователите си, че приятелството й с Бритни е дългогодишно и за нея ще бъде удоволствие да сътвори истински шедьовър за този незабравим момент в живота на Бритни.

Докато сватбената рокля на Спиърс е в процес на разработка, остава да се види дали тя е избрала дестинацията, в която ще се проведе церемонията. „Помощ! Не знам къде ще се омъжа“, каза тя в Тик Ток по това време и поиска съвет от феновете си.
„Не знаем дали ще се оженим в Италия, Гърция, Австралия или Ню Йорк, дайте идея."

Бритни наскоро обвини майка си Лин, че е била истинският организатор на потисничеството, което й беше налагано 13 години от нейния баща. Преди седмица Спиърс качи смущаваща публикация в Инстаграм, в която казва на майка си: "Ти знаеш точно какво направи", а след това го изтри.
Мона запали лют скандал за "Евровизия" минути преди финала
26.02.2026. Ще се сбъдне ли пророчеството на Волф Месинг?
Промени при продажбата на автомобил и строги правила за електрическите тротинетки
Софийският градски съд отказа регистрация на партия „Трети март“
Следвайте тези прости съвети и пилешките гърди винаги ще бъдат сочни
Тези дати на раждане са под специалната закрила на Вселената
Над 50 души бяха блокирани в кабинков лифт
За всеки повод правя тази сполучлива погача с газирана вода
Страхотна победа за българския национален отбор по тенис до 12 г.
Направете това с теменужките през февруари, за да цъфтят непрекъснато
Чийзкейк Орео без печене – кремообразен десерт, който се топи в устата
Георги Ганов нахлу на сесия, удари жестоко общински съветник
