Кандидат-депутатите от БСП се ангажираха редовно да изслушват проблемите на бургазлии
Вторият в листата – Станимир Баев, запозна присъстващите с акценти от предизборната платформа на коалицията
Кандидатите за народни представители на коалиция „БСП за България“ Станимир Баев, Таня Иванова и Паруш Парушев се срещнаха с жители на бургаския ж. к. „Меден рудник“. Те бяха придружени от общинския лидер на социалистите в Бургас и общински съветник от БСП Живко Господинов.
Вторият в листата – Станимир Баев, запозна присъстващите с акценти от предизборната платформа на коалицията и с мерките, които БСП ще предприеме веднага след изборите, за да бъде постигнат бърз ефект върху икономиката и жизнения стандарт на хората.
„Последните три седмици посетихме доста населени места в областта. Най-важните въпроси, които бяха поставени за разискване, са свързани с кризата – политическа и икономическа. Коментирахме и темите за здравеопазване, но срещите ни дават представа за специфични проблеми, важни за определени райони“, сподели кандидатът за народен представител.
Таня Иванова и Паруш Парушев също разказаха накратко за своите впечатления от протичащата предизборна кампания и изразиха желание за диалог не само във времето преди избори, а и след това.
Присъстващите на срещата коментираха важни за най-големия жилищен комплекс проблеми и дадоха предложение за това как те могат да бъдат разрешени. Те изискаха от бъдещите депутати да поемат конкретни ангажименти към тях. Кандидатите за народни представители от своя страна декларираха, че в бъдеще народните избраници ще се срещат редовно с хората, за да изслушват текущите задачи, които биха могли да им се поставят.
Община Кричим поема разходите за погребението на убития от "ловците на педофили" Георги Кузев
Нигерийската армия измъкна 33 отвлечени пътници след престрелка
Крадец нахлу в имението на Ким Кардашиян и отмъкна колата й от двора
Внимание утре по АМ „Тракия“: Ограничават аварийната лента в 12-километров участък
Несебър кани деца със специални потребности на плувен маратон
Ето го дрона, взривил се край Кардам: МО показа останките от „Майя“
Глория и Илия Загоров отново се събраха след повече от 20 години
Белгийска овчарка нахапа 8-годишно момиче в парк, а стопанинът си тръгна от мястото
Прищина отвърна на Зеленски: Свалиха украинското знаме след думите му за Косово
На този ден се предвещава каква ще бъде годината
Българите доплащат по 6,78 евро за лекарство, при хипертония сметката стига 90 евро годишно
След взривовете край Трявна: Евакуират и съседни села, районът остава под блокада
