Уникално ВИДЕО! Ето как шеф Токев кара мощния си Мерцедес по джанти
Мастър шефът бе заловен да шофира пикапа си пиян, дрегерът отчел 1.9 промила
Появи се уникално видео, на което се вижда как шеф Андре Токев кара мощния си пикап Мерцедес по джанти след като е изпил близо половин литър твърд алкохол. Кадите са публикувани днес и представят гледната точка на водач, който е карал зад пияния готвач.
Защо и как двете задни колела на пикапа са останали без гуми, засега е мистерия. Видно от записа обаче шеф Токев изглежда не осъзнава какво се случва и след като прегазва първата си гума – задната дясна, той продължава да шофира по столичните улици по джанта, която буквално раздира асфалта.
Не повече от 20 секунди по-късно и втората гума – задна лява, пада и возилото буквално остава на пътя – по средата на трилентов булевард. Въпреки това обаче пияният в този момент мастър шеф продължава да натиска газта и хвърля искри от търкащия се метал по асфалта.
По непотвърдена засега информация Токев се е движил с поне 100 км/ч по околовръстното шосе в София преди да се блъсне пиян в островче. Ударът е повредил ходовата част на Мерцедеса фатално и това е довело до падането на колелата.
Мастър шефът пък се оказа, че е шофирал с 1.9 промила алкохол, показва дрегерът. По данни на прокуратурата Токев е бил задържан по време на изпитателен срок за извършване на същото престъпление – шофиране в нетрезво състояние. Очаква се държавното обвинение да поиска постоянен арест за готвача.
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него

Кога ще го задържат,чакаме сигурно да убие някого!!
Респект за Полицаите, че са прибрали поредната измет от улиците!
То сега е модерно.
Тоя сигурно като се е събудил сутринта в ареста се е чудил къде се намира!!!
Никога не е късно да станеш за ...резил!