×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

43-годишният Никола почина след брутален побой в Карнобатско


43-годишният Никола почина след брутален побой в Карнобатско
Пострадалият е откаран в УМБАЛ-Бургас с фрактури на ребрата, лицеви кости и хематоми на главата
02 Ноември 2021, Вторник, 16:35 ч.
Автор: Флагман.БГ

За трагедията пред Флагман.бг съобщиха близките му и разказаха цялата кървава драма

43-годишният Никола Йорданов от карнобатското село Екзарх Антимово е починал след брутален побой. За трагедията пред Флагман.бг съобщиха близките му и разказаха цялата кървава драма.

На 22 октомври в късния следобед Никола тръгнал да сече дърва за огрев, но в гористата местност край язовира на Екзарх Антимово бил нападнат. Пострадалият е откаран в УМБАЛ-Бургас с фрактури на ребрата, лицеви кости и хематоми на главата, първоначално не е имало опасност за живота му, но по-късно се влошил и починал от травмите си. Никола оставя жена и две деца.

По думите на близките на Никола, той е пребит от 34-годишния Костадин Великов, син на стопанина на язовира. По-късно Великов е задържан за 24 часа в РУ-Карнобат, образувано е досъдебно производство до изясняването на случая. Назначена е и съдебно-медицинска експертиза, която да установи причината за смъртта на Никола. 

Очаквайте подробности.


В категории: Карнобат


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
61
Коментара
Емел МАХМУД Горещините в Европа се придвижват на изток Горещините в Европа се придвижват на изток 27/06/2026, Събота 13:00 1
Димитър КИРЯКОВ Поредно меле с тир и три автомобила Поредно меле с тир и три автомобила 27/06/2026, Събота 11:26 0
Емел МАХМУД Путин призова за преговори Путин призова за преговори 27/06/2026, Събота 09:09 11
61
Коментара по темата
61.
.... Antimovo
08.11.2021 17:18:03
0
0
Alo mnogose radvate za smarta na Nikola no kato vlqzat vatre vav zatvora obicite i nie htese radvame. 4e tam hte stanat jeni4ki bahta i sin obici mrasni ddddddyyyyxxxxxxxaa@ttttttteeeeeboklyci
60.
...... Antimovo
08.11.2021 17:04:10
0
0
As vqrvam vav zakona za poreden pat gledate daiskarate cigani te vinovni no sigo znaete ce tehtesi polycat zaslyjenoto vas vie qt cevsicko koeto epostognal vav jivota za edin tqxen xot se vrahtat vav nylata i taka trqbva da bade proymetego cesa patnici kam cetralniq zatvor moje idasi xaresvat nqkoi mah vatre
59.
Рцрццр
05.11.2021 00:46:15
0
1
Лоша работа
58.
man gal
04.11.2021 20:14:57
2
2
Ето така се забавляват в Щатите
https://www.youtube.com/watch?v=wOI1ToMUcSk
57.
АНТИМОВО
04.11.2021 16:50:23
2
6
Нищо му няма на мангала.Повече мангали е тряввало да отрепе.Колко пъти влизаха в къщи да крадат и като дойде полицията казва така(Закона ги защитава нищо не можем да направим.Трябва да е крадено за минималана работна заплата и въпреки това нищо не им правят защото пращат децата да крадът а те нямат 18 години).Плюс това най голямата напаст от мангали живеят в Антимово ама стария кмет е виновен.Човек за гласове на какво ли не е готов.В една къща живеят по 30 мангала.Браво Коце
56.
Ruska ivanova
04.11.2021 16:20:43
7
4
I IDRUGO ZAHTOSA NAVN te bi trqbvalo dasa vtre kakvo pravqt navn takiva kato tqx koito sa opasni za jivota trqbva dasa zat rehetkite na Nikola xoratamu skrbqt no toi sedi ise smee ot strani izahto kazvat ce samo Nikolae vinoven tozi pobonik sas sinasi sho taka ima rakijiniza nedopuskateli ce moje dasa bili piqni basha i sin kato sago prebili do smrt mojebi katosago videli tam dasi ispunali nervite idasi kajat ce tozi zigane kakvo pravi tuk isago prebili no dano nashata balgariq se pogrije za tezi obizi te trqbva dasa zatvorq sled kato Nikola vleze pod zemqta
55.
Ruska
04.11.2021 16:01:35
5
4
Kakvo znacenie ima dalie ziganin coveka koito e pocinal samo tova ima znacenie taka da znaete cuvam ine vqrvam na yhitesi ce nashata balgariq neznae kak da se spravi sas xora kato tezi koito obivat do smrt nahata bagariq znae samo da sdi tozi koito e naxlul vav cust emot no nemoje da sdi tezikoito obivat do smrt xora ako naistina Nikola e trnal za darva ili riba imali covek koito dago potvrdi ida kaje ce e imal bradva vav razetesi nemojeli da dopunete pone za malko ce poliziqta ima vsicki dokazatelstva itesamo mogat da potvrdqt dali Nikola e imal bradva do samata deinost zahtoto si ima rasledvah po slucaq zahto venite texnite bliski te skarbqt no vie mislite samo lohi raboti i gi obijdate cesa zigani te sho sa ot balgariq i jiveqt naha blgarska zemq kato vseki edin as mislq ce tezi xora trqbva da pulucat svoeto nakazanie no ako te ostana svobodni tova oznacava nashata balgariq nestruva akote nesi pulucat zaslujenoto tova dokazva cete naitena podkrepqt tova jetoko obistvo koeto sesluci daite sravedlivos na bliskite na Nikola Urdanov
54.
1234567
03.11.2021 23:48:07
6
5
Е,и! Един циганин убил друг! Ами да се трепят! Доколкото може да се вярва на източници от селото и убитият, и биячът са цигани!
53.
БПФ
03.11.2021 22:19:21
2
10
До "до кондйо" - каква кръвнина от 1 000 000, бе, с какво тая хъхрешка хлебaрка струва дори и сто лева? Нямал работа - това човекоподобно работило ли е и един ден в живота си? Никой няма право да посяга на ближния? А хъхрешките диваци колко невинни хорица избиха? Колко от тях си понесоха последствията, колко платиха кръвнина? Длъжни ли сме до безкрайност да търпим хъхрешките мародерства и истъпления?
52.
....
03.11.2021 21:02:31
2
10
НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ Е ПОД НАЕМ ... НАЕМА ГО ПЛАЩА КОСТАДИН А НЕ ЦИГАНИНА НИКОЛА! ТИ АКО ЖИВЕЕШ НА КВАРТИРА НЕ ЗНАЧИ ЧЕ АЗ МОГА ДА НАХЛУВАМ В ИМОТА ТИ И ДА СИ ПРАВЯ КАКВОТО ИСКАМ ...НАЛИ ТАКА? ЯЯЯ МИСЛЕТЕ МАЛКО ПО-НОРМАЛНО!
ТОЙ КРАДЯЛ АМААА ТО ЯЗОВИРА ПОД НАЕМ... ЩОМ КОСТАДИН ПЛАЩА НАЕМ КОСТАДИН СИ ЗАЩИТАВА ТЕРИТОРИЯТА ...
51.
Zainteresovan
03.11.2021 20:28:16
3
2
Koi stoicho i koi e sina mu
50.
*********
03.11.2021 20:21:57
1
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
49.
*********
03.11.2021 20:16:00
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
48.
*********
03.11.2021 20:02:25
2
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
47.
FURK***
03.11.2021 19:51:55
6
11
Близките на циганинa са казали в болницата да изключат команнотодишане,за да опънат парите .... нарочно са го направили защотоса избрали парите през живота на НИКОЛАЙ сега да не се правят наа жертви!
А защо НИКОЛАЙ е бил в чужд имот и че е скочил първи на бой с брадва защо не га казват никъде???? Ама нали са цигани ще ги защити държавата все пак държавата ти е такава ЦИГАНСКА И ЗА ТВА СМЕ НА ТОЗИ ХАЛ.... ВСИЧКИ МНОГО ЗНАЕТЕ ТУКА АМАА АКО НЯКОЙ ЦИГАНИН Е ВЪВ ВАШИЯ ИМОТ И КРАДЕ КАКВО ЩЕ НАПРАВИТЕ? ЩЕ МУ КАЖЕТЕЕ АААА КРАДИ СИ ВЗЕМИ СИ КАКВОТО ИСКАШ НЯМА ПРОБЛЕМ ТИ СИ ЦИГАНИН И СИ С ПРЕДИМСТВО В ТАЗИ ДЪРЖАВА....
46.
Nie romite ot antimovo
03.11.2021 19:39:38
5
4
Zahto samo oplyvate xorata 4e iskat pari ne grehite parite nihto nqma da pomognat na tozi opasen obiec Stoi4o i sinamy kogato vlqzat vav zatvora da vidim dali parite htei pomognat ima spravedlivost za Nikola koito my otnexa taka jestoko JIVOTA no edin den DANO i tqx dagi spoleti po loha smart obicite danese mislqt 4e parite htegi spasqt
45.
Ние ромите от антимово
03.11.2021 19:20:22
4
2
Abe VIE nqmateli si dertove 4e oplyvate edin martvec tozi koito SE smee da no damyse varne tazi tragediq na tqx
44.
ddddd
03.11.2021 18:22:40
3
4
Добре незаконно секал дървета ама на какви се правят м..ите има си полиция да го наказва или в затвор чак побойща така а за оня изрод готвел хората няма нищо той от какъв ген е като не е циганин
43.
.......
03.11.2021 15:07:17
6
5
Близките на циганин са казали в болницата да изключат команнотодишане..... Само само да забогатеят
42.
коки
03.11.2021 13:48:12
6
0
И двамата си получиха заслуженото
41.
*********
03.11.2021 13:25:47
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
40.
*********
03.11.2021 09:06:59
1
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
39.
Рандемана
03.11.2021 08:37:33
4
15
Като се говори за убииство и цигани и българи,колко цигани в тая държава платиха една стотинка ток,данъци или вода!? Вземат помощи от три организации подпомагащи ги като расово дискриминирани ,всеки месец ,а българите ги трепе собствената им сънародническа ВАСАЛНА власт ,като кучета по болници и държавни учреждения ,защото цял живот е плащал данъци ,осигуровки и най-скъпите глоби и тарифи,каквито няма дори в по-старите римски колонии,на които духате ,възхвалявате и използвате за обект на подражание и съпоставка...Така че ,без омраза и разсизъм,станахте за трепане с тая наглост,дерибействия и станахте повече като популация от 1400 годишен народ в неговата държава...Ама и наглост,гавра и подигравки от подобна прослойка да се търпи ,без право на самозащита и подкрепа от закона и англо-сакската полиция(police) ...си е доста извън границите на ненормалното дори
38.
....
03.11.2021 07:42:26
3
18
Когато и да утрепеш циганин, все си закъснял!
37.
ngrnmkl
03.11.2021 03:15:15
16
19
Циганин никога няма да предаде приятеля си, нито родителите си, нито бабите и дядовците си. Те уважават техните възрастни хора и винаги възрастните са на почит, заемат централно място на трапезата им. А българина ползва бабите и дядовците си за боксови круши, Изхвърля родители, баби, дядовци на улицата за да заграби имота им. Българина е единствения екземпляр на планетата който го отглеждат родителите до 40 г възраст, мързелив и мрънкащ цял живот.
36.
До 32
03.11.2021 00:15:50
4
28
Да всички сме хора, но сякънето на дърва или ловенето на риба в чужд язовир си е кражба.
Както знаем в България кражбата не се наказва достатъчно така че да откаже крадците.
Ще приема доводите на защитниците на Никола само ако поживеят една година в селото до махалата. Нека идат да опитат а свои гръб колко е приятно да си постоянно обиран, псуван и заплашван, тогава да кажат че всички сме хора и трябва да съжалим крадците, защото видиш ли им било студено.

Колкото до собственика на язовира няма никакви доказателства че той е бил крадеца, няма доказателства и че крадеца не го е нападнал в имота му с брадва, не сте били там не знаете нито кой е бил циганина, нито защо.
35.
до 31
03.11.2021 00:13:08
4
7
Ботев и втората световна война???Боже опази от тая малоумщина!
34.
До 31
03.11.2021 00:05:55
5
16
Аве мангал мръсен порутен,какво ми сравняваш убийството на тоя паразит с Ботев и Левски,бълха такава!!!!!
33.
xxxxx
03.11.2021 00:03:56
2
9
Влиза без опасност за живота и умира в болницата,wtf???
32.
Фончо
02.11.2021 23:20:23
11
16
А бе тастепенлия и там някакъв приятел как може да говорите така щом става въпрос за убийството първо тоя въпросният Никола не е крадец може да е пиянка но не краде и как може да желаете смърт на човек . Не можаха ли го ударят да нашамарят но те го пребиха със фрактури счупи ни ребра и не знам си какви още травми какво от Това че е циганин тур чин всички сме хора
31.
Истина
02.11.2021 23:08:17
14
11
Ще ви разкажа малко история-за Левски и Ботев!
1.По времето на Ботевата чета и опълченците е нямало снайпер в историята пише че много добър стрелец застрелял Ботев в челото от 500 метра как една такава карабина от втората световна война ще стреля в такова растояние-няма такова нещо Ботев е застрелян от съратник който е бил до него -българен го е обилно а не циганин!
2.Левски кой кой -попа го предаде не циганин извода е ваш!!!
Всеки народ си заслужава урисията-никой няма право да пребива човек до такава степен че след няколко дена да почине -все пак е човек!!!
Нека има справедливост!
Ни желая на никой това...
30.
Иван Щилката + Комплекси
02.11.2021 22:45:14
15
7
Мама ви да ....елате мен да биете.
Но един по един,че нямам още бой през живота си,но на вс ще скоча!!!!
29.
London
02.11.2021 22:18:43
12
10
Kolko gaden izrod trjabva da si za da ybiesh chovek za riba ili dyrva. Zatvor za neshtastnika. Tam shte go razcepjat
28.
Леш
02.11.2021 21:54:16
14
15
Чета коментарите и стигам до извода,че нашият народ си заслужава безспорно теглото. Кой нормален човек ще плямпа небивали за починал човек.

Само да ви напомня,че Левски го е предал българин, а не циганин.

Негативизма ви само привлича повече негативизъм към милата ни родина. Бял ден няма да видим, то се е разбрало.
27.
Тастепенския
02.11.2021 21:35:17
4
39
Екзарх Антимово беше едно от най-хубавите и многолюдни Български, Бургаски села. С 2 училища, гимназия, киносалон и много активно читалище. Там е и една от най-плодородните земи в областа. От 15-20 години, обаче там върлува безнаказан цигански терор. Селото обезлюдя откъм българи и беше превзето от орките. Не знам точно какъв е конкретния случай, но от това което съм видял през 21 век в това село, сигурно става въпрос за агресивен мингянин тръгнал да бере дърва.
26.
Glarus
02.11.2021 21:35:14
16
10
Топанари тук се говори за увиство
Какво като го познавате прибивалисе
Човек за 2 кл риба
25.
От приятел
02.11.2021 21:19:57
9
19
Познавам Коцето от много години не се спира работи от съм до мрък жалко за него заради една мърша де то отишъл да бракониерства за риба сега ще тегли
24.
Г. Н.
02.11.2021 21:08:13
4
15
Един като Хитлер и голямо количество "Циклон Б" и всичко е точно!
23.
Васил Христов
02.11.2021 21:01:54
7
37
Сече дърва или краде риба от язовира все тая... Няма работа в частно имущество... И щом е за дърва значи е държал брадва, а не въдица... Да чакаме да ни обират и да ни трепят ли или да се саморазправяме като властта е без силна и нехайна.
22.
...
02.11.2021 19:49:44
32
22
Циганин ли е ,мюсюлманин ли е ,това е човек ! Това лайно Костадин трябва да бъде затворено и да си получи наказанието ! Кой е той ,че ще убива ? Да беше му ударил два шамара и до там ... Затвор за престъпника !
21.
:)
02.11.2021 19:44:50
15
21
Наздраве за случилото се. Пием и се кефим. Смърт на всички плъхове .
20.
.
02.11.2021 19:40:17
11
36
Един крадлив мангал по-малко!
19.
Карнобашки Канибал
02.11.2021 19:37:46
12
5
Щи не ми го добесе щяф дъ го сготвя и да нараня цялия отряд в затвора.
18.
Малоумникът
02.11.2021 19:28:52
15
12
Това са боклуците които остават тука,после същите тези алкохолици,наркомани и олигофрени ще постват на 3ти март какви големи Българе са и как адекватните нормални хора,които виждат че тук правосъдие и човечност няма,решат да емигрират,същите тези боклуци убийци ще ги наричат родоотстъпници

Много е зле работата,чак когато по улицата в редките случай се запозная или срещна нормални хора усмихнати,адекватни ме хваща яд,че са избрали да се борят с неспиращата олигофрения на този болен и малоумен народ

Сега тез олигофрени ще стоят 2-3 години в затвора и после излизат пак да убиват

Добре че поне ковид убива доста голяма част от олигофрените,това е една от добрите новини
17.
Р.Н.
02.11.2021 19:12:32
9
64
Никой обаче не пише че въпросният Никола е тръгнал да напада Костадин нали? Много ясно че няма да пишете защото новината ви я дават мангалите...
Познавам Костадин повече от 20години това момче е страшно добро и трудолюбиво,който и да питате всеки ще ви го потвърди.Ще задам само един въпрос на цялата аудитория ако някой ви нападне вас или ваш близък вие безучастни ли ще останете или ще се защитите?
16.
FURK***
02.11.2021 19:10:18
8
38
Жалко за Коцето ... но той ще се справи вие не го мислете... както циганите имат вратички и българите имаме ,за него дерт не берете.... не се правете на загрижени много.... иии не бързайте да се радвате ;)
15.
FURK***
02.11.2021 19:07:46
7
52
Много добре си го заслужи този мангал.. все всичко в тяхна полза.. защо краде... без причина едва ли щеше да се стигне до тук.. като няма държава и полиция сами се отбранявамеее ,а после като стане напечено ние сме виновни циганите си живеят живота.... няма закони в тая държава нямааааааа.. още 2 3 като умрът ще са сетят че не всичко е в тяхна полза ..отишъл за дърва... че тоя мангал едно дърво засял ли ее че за дърва отива.... ???? Амаа неее щом са цигани всичко можеее... е полицията е с циганите за тва няма су оправим никога
14.
Димчо
02.11.2021 18:32:24
11
3
Кой е тоя пацул даго видя ходи ли към карнобат
13.
Ю
02.11.2021 18:17:59
15
40
Едно мангал по малко
Протест в подкрепа на бияча ?!
12.
Джентълмен до Кехлибар
02.11.2021 18:12:19
9
2
Виш това става в последствие на побоя-тешка телесна повреда в следствие на смър тук има -починал от нанасянето на побоя!
За болниците е ясно на всички -писано ли е да мрежа и папата немощен ни спаси :)
11.
Аз
02.11.2021 17:51:42
6
42
Така се прави,айде сега друг мангал да ходи да сече.Бой до посиране и заравяне,само от това разбират циганите.
10.
Кехлибар
02.11.2021 17:51:14
7
47
Класическият смъртен случай в УМБАЛ Бургас:
"...първоначално не е имало опасност за живота му, но по-късно се влошил и починал..."
Не мисля, че съм единственият сблъскал се и/или подочул истории за безпрецедентния професионализъм и неоспорими качества на "лекарите" в тази болница. Трябва да се събере подписка с апел, това подобие на медицинска институция да преустанови дейността си, след което по подобие на централата в Чернобил да бъде затворена чрез саркофаг, за да не излъчва повече смърт, дори и след като е спряла да работи. :)
9.
Хирлер
02.11.2021 17:44:00
9
46
Едно орк по малко
8.
До 7
02.11.2021 17:40:15
27
20
Тогава педерасите и джендърите като тебе щяха да са щасливи нали !
7.
Мдааа
02.11.2021 17:28:12
25
48
България щеше да е чудесно място за живеене, ако ги нямаше циганите и мюсюлманите!
ФАКТ!
6.
До 4
02.11.2021 17:27:00
12
63
Аме мангал, ако циганина не беше отишъл да КРАДЕ, сега за ЖАЛОСТ още щеше да е жив и да паразитира!
И да те светна, циганина няма деца! Циганина има малки цигани!
5.
До 2
02.11.2021 17:24:20
16
50
Утрепал е един крадлив циганин, голяма работа! Такива новини трябва да са ежедневие!
4.
До кондйо
02.11.2021 17:24:09
51
27
Абе цирей -няма никой право да посяга на ближния било под какъвто извършени е направил-там антимово е страшно няма работа деца има човека а някъде си дет се прави на мъж посяга и извода е че децата са без баща -сирачета!!!
Ако извършителя е тоя шопар нека понесе наказанието и обезщетение на децата до 18 гд.възраст!!!
А и кръвнина от 1 000 000 долара нека биячите се научат да не посяга!!!
3.
Иван
02.11.2021 17:22:36
8
65
На 22 октомври в късния следобед Никола тръгнал да сече дърва за огрев....

Значи, циганинът решил да КРАДЕ дърва за огрев!!
2.
Анонимен
02.11.2021 17:19:22
32
31
Този Костадин се взе за голяма работа ! Дано си получи заслуженото, в ЗАТВОРА !
Никой няма право да отнема живот ,никой !
1.
Кондйо
02.11.2021 17:17:50
11
70
Редно е да се напише тръгнал да краде дърва нали невярвате да е садил фиданки и залесявал с борчета
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя Лидерът на движение „Сияние“ извади наяве потресаващ кадър от ТОЛ камерите Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Никога досега за тази фаза не се е класирала толкова малка държава  Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Дипломатът влезе в бургаската библиотека и остана смаян от тийнейджърите, които в петък вечерта четяха книги  Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Акцията продължава и в този момент  Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Родителя на момченце от школата на „Славия“ говори за кошмара на оцелелите на косъм деца, разминали се на секунди от сблъсък с камиона-убиец Продължаваме промяната в Бургас се разпадна, последните им членове мигрираха към "Да, България" Продължаваме промяната в Бургас се разпадна, последните им членове мигрираха към "Да, България" Над 12 ключови активисти избягаха масово към „Да, България“, а в ПП остана само областният лидер Тодор Терзиев и общинският съветник Краси Калудов Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените От 29 юни стотици обекти, ресторанти и стокови борси минават под засилен мониторинг, а инспектори под прикритие ще ловят нарушители без касови бележки Радев орязва безумните разходи за бутафорните мантинели, а Нанков обяви, че са поръчани от Шишков Радев орязва безумните разходи за бутафорните мантинели, а Нанков обяви, че са поръчани от Шишков  Премиерът говори с манипулирани данни, заяви бившият регионален министър и уточни, че поръчката не била за 1 млрд. евро, а „само“ за 490 милиона
Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Най-сериозната тенденция в доклада на НСИ е продължаващият спад при традиционните периодични издания Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Във Велико Търново има нов началник  Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Община Полигирос даде срок до 5 юли на летовниците сами да приберат шезлонгите си, след което общинските служби започват масирани принудителни акции Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Депутатите приеха промените за новия ВСС почти единодушно, но изискването за 160 гласа в парламента вещае тежък процедурен саботаж
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори