Кирил Петков, Асен Василев и Константин Бачийски ви канят на среща на 2 ноември в Бургас
Мястото е предизборният щаб на "Продължаваме промяната", на площад „Атанас Сиреков“
Кирил Петков, Асен Василев, Константин Бачийски и екипът на „Продължаваме Промяната“ канят на среща жителите на Бургас и региона. Тя ще се състои на 2 ноември, вторник от 10.30 часа.
Мястото е предизборния щаб на „Продължаваме Промяната“ в Бургас, който се намира на площад „Атанас Сиреков“. Там в открит и честен разговор с гражданите, лидерите на коалицията ще обсъдят всички теми, които вълнуват местната общност.

И ще представят отговори по важните въпроси за страната и за развитието на Бургаска област. Освен мандатоносителят и водач на листата, Константин Бачийски, на срещата ще присъстват и кандидатите за народни представили от Бургаски избирателен район. Те ще обявят основните си приоритети, които ще защитават в Народното събрание.
Заповядайте!
Промяната идва в твоя град.
Кои са най-търсените професии
Райънеър с план как да не фалира
Айтозлийката Йорданка Андреева е била класен ръководител на ДАРА
Заплатите в IT сектора надхвърлиха 3100 евро през първото тримесечие
От Борoвец до Евровизия: как се роди хитът „Бангаранга“
Прогресивна България предлага сериозни промени в правилника на НС, дебатът е утре
Путин отива на двудневно посещение в Китай
Основната депутатска заплата стана 4236 евро
Оригинално в Бургас: ученици рекламират хакатон с кръводарителска акция
Стилиян Петров ще се срещне с феновете в Бургас
България да не допуска грешката на Израел, ето какъв съвет дадоха на хотелиери
Мухъл и влага в детска градина, родители излязоха на протест
