Осъдиха Мариан Добрев, шофирал дрогиран „Ауди“ А8 в Бургас
Наложена му е 4-месечна условна присъда с 3-годишен изпитателен срок
Мариан Добрев, който на 24 април т.г. бе заловен от полицаи на бул.“Никола Петков“ в бургаския ж.к.“Изгрев“ да шофира дрогиран „Ауди“ А8, получи условна присъда от Бургаския районен съд.
Той се призна за виновен и сключи споразумение с прокуратурата, след което при наказанието – 4-месечна условна присъда с 3-годишен изпитателен срок и отнемане на книжката за 6 месеца. Мариан ще заплати и разходите по делото – около 300 лева.
Дрогирани шофьори все по-често получават и сериозни присъди. В случая, Мариан се разминава сравнително леко, защото е с чисто съдебно минало.
Защо онлайн калкулаторът е най-добрият ви приятел при избор на застраховка за автомобила?
Ето как изглежда перфектната ваканция през 2026
Новият унгарски премиер Петер Мадяр намали заплатата си наполовина и предприе мащабни антикорупционни реформи
Защо феновете на ЦСКА свалиха доверието си от Христо Янев
Пуснаха без мярка 20-годишния Александър, задържан заради смъртта на момичето от Благоевград
Цялата власт се зае с "незаконния град" край Варна (ВСИЧКИ МНЕНИЯ ПО ТЕМАТА)
Ученици от клуб „Добър гражданин“ към СУ „Св. св. Кирил и Методий“ посетиха Окръжен съд - Бургас
Румен Радев: Защо ДАНС първо изгони, а седмици по-късно върна у нас украинеца, изграждащ незаконното строителство във Варна
Три интересни събития за деня на детето в Несебър
Стефан Вълдобрев подготвя нов голям личен празник
Платформа за работа въвежда ограничение за обяви със заплати под 1200 евро
