САЩ обмислят да премахнат визите за българи при престой до 90 дни
Освен България другите три страни, за които предстои да бъде взето решение са Израел, Кипър и Румъния
Съединените щати обмислят дали да включат България и още три държави в програма, която ще позволи на гражданите им да посещават страната и да остават на американска територия за период до 90 дни. Това съобщи агенция Ройтерс, като се позова на изказване на американския министър на вътрешната сигурност Алехандро Майоркас.
Според него програмата предоставя значителни ползи за икономиката и сигурността на Съединените щати.
Освен България другите три страни, за които предстои да бъде взето решение са Израел, Кипър и Румъния.
За да участва в програмата, съответната държава трябва да отговаря на определени изисквания, свързани с противодействие на тероризма, правоприлагане, сигурност на документите и управление на границите.
В момента 40 страни са включени в списъка на Вашингтон и за техни граждани не се изискват визи за престой до три месеца.
Готви се сделка между Манчестър Юнайтед и Реал Мадрид
Барселона подготвя трансферен удар с крило на ПСЖ
Крокодил нападна турист в къмпинг, мъжът показа огромна жажда за живот
Поздрави от Острова за Димитър Бербатов
Русев мачка на ринга в Невада, натръшка двама
Намериха звезда от "Ергенът" мъртва и полугола
Ивет Горанова с пламенни думи след изборите
Карлос Насар гледа към световен рекорд в двубоя
Кейти Пери се шегува, след обвинението, че е насилила жена
Крехката Илияна в основата на взривоопасен триъгълник в "Ергенът"
Футболни звезди масово звънят на жрици на любовта, една от жените забременя
"Мяу ве": Огромен тигър скочи в публиката по време на цирк

ши карам сърф на Хавай
Иху аху
три месеца на о-в Оаху
За малко ще съм пич
в Маями бийч
после бира скара
на водопада Ниагара
Ши ми трябва бол пара
някоя обществена поръчка да прибера
Ура да живее демокрацията без война Гербавите прокудиха половината бг население