Естония забрани на неваксинираните да посещават обществени места
Наложени са строги мерки
От днес обществените места в Естония могат да бъдат посещавани само и единствено от ваксинирани или преболедували жители на страната.
Дори и с наличен отрицателен тест за Ковид-19, няма да се допуска в заведения за обществено хранене, спортни клубове, кина, театри, спа салони и други обществени места.
Носенето на маска в затворени помещения остава в сила, а председателят на парламента Юри Ратас заяви, че заради разпространението на заразата, Естония е на ръба на катастрофа, въпреки че са ваксинирани над 60 процента от населението.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Мрази хора от малцинствата,мрази хомосексуалистите,а същевременно е влюбено в Ц*ГАН*Н ПЕДАЛ
Мрази Мюсюлманите а не може да се спре да слуша ориенталска музика
Иска европейски заплати обаче не иска да не си хвърля боклука през терасата,да не пребива детето си,да не кара таралясник на 30 години опасен за всеки на пътя
Да ти имам и обществото,добрата новина е,че това примитивно и идиотизирано общество само ще се затрие,в полза на по умни и адекватни хора които ще наследят тази иначе прекрасна земя
Така че си в грешка, 20% да казвате на цялото общество какво да прави.
Време е всички олигофрени,да осъзнаят,че когато искат да са част от някакво общество и да ползват услуги съществуващи благодарение на това общество,като фитнеси,кафенета,кина,театри,чалготеки за олигофрени и т.н; Ще трябва да спазват правила които са измислени от същото това общество
Ако имаш собствено кафе сам може да решаваш искаш ли ваксинирани или неваксинирани
Аз например в други ден мога да реша че ми нарушават правата,че не мога гол да обикалям из детската градина,същото е и когато неваксинирани олигофрени искат да ходят навсякъде щото някой им нарушавал правата
Отивай в гората там нито ще ти искат зелен сертификат,нито някой ще го интересува дали жалкия ти задник е ваксиниран и даже и Бил Гейтс няма да може да ви спре
Аз нямам проблем да не ходя по заведения за обществено хранене, спортни клубове, кина, театри, спа салони и други обществени места. И без това на театър последно ходих преди 16 години, а на Мол един два пъти в годината, ресторантите предлагат безплатно да ми донесът храна у дома, срещу дадена сума масажистката идва у дома, така че не ми е проблем.