×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Един загинал и девет ранени при катастрофа на българска кола с мигранти в Хърватия
  • Американски военни конвои ще преминат през България на път към учение в Румъния
  • От днес влиза в сила Пактът за миграцията и убежището в ЕС
  • Цените на петрола достигнаха най-ниското си ниво от два месеца насам
  • Порой заля международния път между Русе и Букурещ
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Естония забрани на неваксинираните да посещават обществени места


25 Октомври 2021, Понеделник, 13:40 ч.
Автор: Флагман.бг

Наложени са строги мерки

От днес обществените места в Естония могат да бъдат посещавани само и единствено от ваксинирани или преболедували жители на страната.

Дори и с наличен отрицателен тест за Ковид-19, няма да се допуска в заведения за обществено хранене, спортни клубове, кина, театри, спа салони и други обществени места.

Носенето на маска в затворени помещения остава в сила, а председателят на парламента Юри Ратас заяви, че заради разпространението на заразата, Естония е на ръба на катастрофа, въпреки че са ваксинирани над 60 процента от населението.


В категории: COVID-19


11
Коментара
Флагман.БГ Как да се справим с хроничното безсъние Как да се справим с хроничното безсъние 13/06/2026, Събота 21:00 0
Тервел ИЛИЕВ Храни за пречистване на черния дроб Храни за пречистване на черния дроб 13/06/2026, Събота 20:29 0
Тервел ИЛИЕВ Никола Цолов кара България да мечтае Никола Цолов кара България да мечтае 13/06/2026, Събота 19:40 0
Тервел ИЛИЕВ "Нефтохимик" с много важно попълнение "Нефтохимик" с много важно попълнение 13/06/2026, Събота 18:14 0
Тервел ИЛИЕВ Черноморец с голям трансфер Черноморец с голям трансфер 13/06/2026, Събота 17:30 1
Георги РУСЧЕВ Горивата в България поевтиняват Горивата в България поевтиняват 13/06/2026, Събота 17:00 0
Георги РУСЧЕВ Швеция прехвана два руски изтребителя Швеция прехвана два руски изтребителя 13/06/2026, Събота 16:06 0
Тервел ИЛИЕВ Високо напрежение на "Тракия" Високо напрежение на "Тракия" 13/06/2026, Събота 14:10 5
11
Коментара по темата
11.
Малоумникът до 7
25.10.2021 16:54:36
5
6
То ебати и обществото дето е тука 80% е неграмотно,80% е алкохолизирано а поколението след тях е 80% наркоманизирано

Мрази хора от малцинствата,мрази хомосексуалистите,а същевременно е влюбено в Ц*ГАН*Н ПЕДАЛ

Мрази Мюсюлманите а не може да се спре да слуша ориенталска музика

Иска европейски заплати обаче не иска да не си хвърля боклука през терасата,да не пребива детето си,да не кара таралясник на 30 години опасен за всеки на пътя

Да ти имам и обществото,добрата новина е,че това примитивно и идиотизирано общество само ще се затрие,в полза на по умни и адекватни хора които ще наследят тази иначе прекрасна земя
10.
1
25.10.2021 15:53:38
4
0
Dobre drugiq pat she ti pratq Anita meizer s kolana
9.
До 2 от 1
25.10.2021 15:35:31
6
1
Не само това и жена ти идва на повикване кокато ми се доще свирка.
8.
СЗО
25.10.2021 15:34:06
6
16
Ваксините НЕ работят! НЯМА полза от тях!
7.
До 3
25.10.2021 15:32:37
2
19
80% От обществото за което говориш не е иска ваксина! Мнозинството създава правилата, а не малцинството!
Така че си в грешка, 20% да казвате на цялото общество какво да прави.
6.
ковид
25.10.2021 15:18:55
6
28
Значи Естония със 60% ваксани е на ръба на катастрофа, Англия с 80% също мисли за локдаун, а ние с 20% сме като тях....и за чий х..й да се ваксинирам !?
5.
мислещ
25.10.2021 15:01:18
2
16
Да го духат управниците-фашисти в Естония, поредните в редиците на новият световен фашизъм !
4.
Да
25.10.2021 14:46:28
12
4
Нормално, във всяко едно здраво общество - опасните за обществото, (в случая с тъпотията и незнанието си) елементи, се държат настрана, понякога и в специално създадени затова институции :-).
3.
Малоумникът
25.10.2021 14:42:00
26
8
Ще забрани

Време е всички олигофрени,да осъзнаят,че когато искат да са част от някакво общество и да ползват услуги съществуващи благодарение на това общество,като фитнеси,кафенета,кина,театри,чалготеки за олигофрени и т.н; Ще трябва да спазват правила които са измислени от същото това общество

Ако имаш собствено кафе сам може да решаваш искаш ли ваксинирани или неваксинирани

Аз например в други ден мога да реша че ми нарушават правата,че не мога гол да обикалям из детската градина,същото е и когато неваксинирани олигофрени искат да ходят навсякъде щото някой им нарушавал правата

Отивай в гората там нито ще ти искат зелен сертификат,нито някой ще го интересува дали жалкия ти задник е ваксиниран и даже и Бил Гейтс няма да може да ви спре
2.
1
25.10.2021 14:16:07
14
4
Лекарствата и те ли ти идват в къщи да не та мислят кат са разболееШ
1.
...
25.10.2021 14:09:04
8
29
Този факт е само доказателство, че полза от ваксина няма!
Аз нямам проблем да не ходя по заведения за обществено хранене, спортни клубове, кина, театри, спа салони и други обществени места. И без това на театър последно ходих преди 16 години, а на Мол един два пъти в годината, ресторантите предлагат безплатно да ми донесът храна у дома, срещу дадена сума масажистката идва у дома, така че не ми е проблем.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Двамата водачи са откарани по спешност в болница, ранени са тежко В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) Турнирът е благотворителен, 30% от всички събрани такси ще бъдат дарени за успешния старт в професионален и личен план на млади хора от областта Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Патриарх Даниил повежда едното Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Организаторите призоваха последователите си във Фейсбук, ако я искат на сцената, да я тагнат, но все още не са обявили официално дали ще пее утре „Бангаранга“ Километрично задръстване край Бургас заради необичайна спасителна операция Километрично задръстване край Бургас заради необичайна спасителна операция Униформени спряха стотици коли, за да спасят обитателите на „Пода“ от сигурна смърт под гумите на туристите Шестима се борят за кметския пост на "Средец" Шестима се борят за кметския пост на "Средец" Общо 28 009 души имат право на глас „Хензел и Гретел“ ще очарова децата в събота в Операта „Хензел и Гретел“ ще очарова децата в събота в Операта Сцената на Държавна опера – Бургас ще се превърне във вълшебна гора, в която всичко е възможно – дърветата шепнат, курабийките танцуват, а доброто намира пътя към дома Любимите герои от киното оживяват в пясъчния град на Бургас Любимите герои от киното оживяват в пясъчния град на Бургас С много въображение, талант и хиляди тонове пясък скулпторите ще вдъхнат живот на темата „Пясъчни герои от екрана“ Черна вест затвори делото срещу Индиана Джоунс от Обзор: Илия Дочков отнесе тайните си в гроба Черна вест затвори делото срещу Индиана Джоунс от Обзор: Илия Дочков отнесе тайните си в гроба Внезапната кончина на уредника изпревари съда в Бургас, магистратите конфискуваха над 340 безценни антики в полза на държавата
София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Според него не Москва е започнала войната в Украйна. Той изтъкна, че осем години се опитвал да убеди противника за мирно решение на проблема в Донбас Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Новината обяви пакистанският премиер Шехбаз Шариф, а иранският му колега Арагчи потвърди, че Меморандумът за разбирателство „никога не е бил по-близо“ "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" Освен плановите ремонтни дейности, има и пътен инцидент с аварирал ТИР в тунела "Траянови врата" Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Хокни е признат като един от най-значимите творци на XX и XXI век ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти Рязко се увеличава ролята на граничните държави Ариана Гранде забрани на Белия дом да използва нейни песни в политически видеоклипове Ариана Гранде забрани на Белия дом да използва нейни песни в политически видеоклипове Поп звездата реагира остро срещу озвучаването на правителствени кадри за имиграцията с нейния хит от 2024 година Германка роди близнаци за трети пореден път без асистирана репродукция Германка роди близнаци за трети пореден път без асистирана репродукция Изключително редкият медицински феномен е регистриран в баварския град Фюрт, като семейството вече отглежда шест деца Русия гори, искаме да гори още повече: Украйна поиска спешни 20 милиарда долара от Запада Русия гори, искаме да гори още повече: Украйна поиска спешни 20 милиарда долара от Запада Киев постави ултиматум пред съюзниците за огромни нови траншове, преди Москва да е прегрупирала силите си 30 години затвор за бившия президент на Южна Корея 30 години затвор за бившия президент на Южна Корея Според прокуратурата операцията с безпилотните летателни апарати е била част от по-широк план на тогавашния държавен глава за консолидиране на властта чрез създаване на извънредна ситуация в отношенията с Пхенян
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори