Естония забрани на неваксинираните да посещават обществени места
Наложени са строги мерки
От днес обществените места в Естония могат да бъдат посещавани само и единствено от ваксинирани или преболедували жители на страната.
Дори и с наличен отрицателен тест за Ковид-19, няма да се допуска в заведения за обществено хранене, спортни клубове, кина, театри, спа салони и други обществени места.
Носенето на маска в затворени помещения остава в сила, а председателят на парламента Юри Ратас заяви, че заради разпространението на заразата, Естония е на ръба на катастрофа, въпреки че са ваксинирани над 60 процента от населението.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Мрази хора от малцинствата,мрази хомосексуалистите,а същевременно е влюбено в Ц*ГАН*Н ПЕДАЛ
Мрази Мюсюлманите а не може да се спре да слуша ориенталска музика
Иска европейски заплати обаче не иска да не си хвърля боклука през терасата,да не пребива детето си,да не кара таралясник на 30 години опасен за всеки на пътя
Да ти имам и обществото,добрата новина е,че това примитивно и идиотизирано общество само ще се затрие,в полза на по умни и адекватни хора които ще наследят тази иначе прекрасна земя
Така че си в грешка, 20% да казвате на цялото общество какво да прави.
Време е всички олигофрени,да осъзнаят,че когато искат да са част от някакво общество и да ползват услуги съществуващи благодарение на това общество,като фитнеси,кафенета,кина,театри,чалготеки за олигофрени и т.н; Ще трябва да спазват правила които са измислени от същото това общество
Ако имаш собствено кафе сам може да решаваш искаш ли ваксинирани или неваксинирани
Аз например в други ден мога да реша че ми нарушават правата,че не мога гол да обикалям из детската градина,същото е и когато неваксинирани олигофрени искат да ходят навсякъде щото някой им нарушавал правата
Отивай в гората там нито ще ти искат зелен сертификат,нито някой ще го интересува дали жалкия ти задник е ваксиниран и даже и Бил Гейтс няма да може да ви спре
Аз нямам проблем да не ходя по заведения за обществено хранене, спортни клубове, кина, театри, спа салони и други обществени места. И без това на театър последно ходих преди 16 години, а на Мол един два пъти в годината, ресторантите предлагат безплатно да ми донесът храна у дома, срещу дадена сума масажистката идва у дома, така че не ми е проблем.