Естония забрани на неваксинираните да посещават обществени места
Наложени са строги мерки
От днес обществените места в Естония могат да бъдат посещавани само и единствено от ваксинирани или преболедували жители на страната.
Дори и с наличен отрицателен тест за Ковид-19, няма да се допуска в заведения за обществено хранене, спортни клубове, кина, театри, спа салони и други обществени места.
Носенето на маска в затворени помещения остава в сила, а председателят на парламента Юри Ратас заяви, че заради разпространението на заразата, Естония е на ръба на катастрофа, въпреки че са ваксинирани над 60 процента от населението.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Мрази хора от малцинствата,мрази хомосексуалистите,а същевременно е влюбено в Ц*ГАН*Н ПЕДАЛ
Мрази Мюсюлманите а не може да се спре да слуша ориенталска музика
Иска европейски заплати обаче не иска да не си хвърля боклука през терасата,да не пребива детето си,да не кара таралясник на 30 години опасен за всеки на пътя
Да ти имам и обществото,добрата новина е,че това примитивно и идиотизирано общество само ще се затрие,в полза на по умни и адекватни хора които ще наследят тази иначе прекрасна земя
Така че си в грешка, 20% да казвате на цялото общество какво да прави.
Време е всички олигофрени,да осъзнаят,че когато искат да са част от някакво общество и да ползват услуги съществуващи благодарение на това общество,като фитнеси,кафенета,кина,театри,чалготеки за олигофрени и т.н; Ще трябва да спазват правила които са измислени от същото това общество
Ако имаш собствено кафе сам може да решаваш искаш ли ваксинирани или неваксинирани
Аз например в други ден мога да реша че ми нарушават правата,че не мога гол да обикалям из детската градина,същото е и когато неваксинирани олигофрени искат да ходят навсякъде щото някой им нарушавал правата
Отивай в гората там нито ще ти искат зелен сертификат,нито някой ще го интересува дали жалкия ти задник е ваксиниран и даже и Бил Гейтс няма да може да ви спре
Аз нямам проблем да не ходя по заведения за обществено хранене, спортни клубове, кина, театри, спа салони и други обществени места. И без това на театър последно ходих преди 16 години, а на Мол един два пъти в годината, ресторантите предлагат безплатно да ми донесът храна у дома, срещу дадена сума масажистката идва у дома, така че не ми е проблем.