Естония забрани на неваксинираните да посещават обществени места
Наложени са строги мерки
От днес обществените места в Естония могат да бъдат посещавани само и единствено от ваксинирани или преболедували жители на страната.
Дори и с наличен отрицателен тест за Ковид-19, няма да се допуска в заведения за обществено хранене, спортни клубове, кина, театри, спа салони и други обществени места.
Носенето на маска в затворени помещения остава в сила, а председателят на парламента Юри Ратас заяви, че заради разпространението на заразата, Естония е на ръба на катастрофа, въпреки че са ваксинирани над 60 процента от населението.
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър

Мрази хора от малцинствата,мрази хомосексуалистите,а същевременно е влюбено в Ц*ГАН*Н ПЕДАЛ
Мрази Мюсюлманите а не може да се спре да слуша ориенталска музика
Иска европейски заплати обаче не иска да не си хвърля боклука през терасата,да не пребива детето си,да не кара таралясник на 30 години опасен за всеки на пътя
Да ти имам и обществото,добрата новина е,че това примитивно и идиотизирано общество само ще се затрие,в полза на по умни и адекватни хора които ще наследят тази иначе прекрасна земя
Така че си в грешка, 20% да казвате на цялото общество какво да прави.
Време е всички олигофрени,да осъзнаят,че когато искат да са част от някакво общество и да ползват услуги съществуващи благодарение на това общество,като фитнеси,кафенета,кина,театри,чалготеки за олигофрени и т.н; Ще трябва да спазват правила които са измислени от същото това общество
Ако имаш собствено кафе сам може да решаваш искаш ли ваксинирани или неваксинирани
Аз например в други ден мога да реша че ми нарушават правата,че не мога гол да обикалям из детската градина,същото е и когато неваксинирани олигофрени искат да ходят навсякъде щото някой им нарушавал правата
Отивай в гората там нито ще ти искат зелен сертификат,нито някой ще го интересува дали жалкия ти задник е ваксиниран и даже и Бил Гейтс няма да може да ви спре
Аз нямам проблем да не ходя по заведения за обществено хранене, спортни клубове, кина, театри, спа салони и други обществени места. И без това на театър последно ходих преди 16 години, а на Мол един два пъти в годината, ресторантите предлагат безплатно да ми донесът храна у дома, срещу дадена сума масажистката идва у дома, така че не ми е проблем.