Остава топло и слънчево и в четвъртък, градусите до 22°
До обяд на места в низините все още видимостта ще е намалена
През нощта над по-голямата част от страната ще бъде ясно. Сутринта в западната част на Дунавската равнина и на Горно-тракийската низина ще бъде почти тихо и на места там ще се образува мъгла или ниска облачност.
Минималните температури ще бъдат между 2° и 7°. Утре ще бъде предимно слънчево, до обяд на места в низините все още видимостта ще е намалена, но бързо ще се подобри. Ще духа слаб до умерен вятър от юг-югозапад, прогнозиа дежурният синоптик от НИМХ пред БТА.
Дневните температури ще се повишат и максималните ще са между 17° и 22°.
Над Черноморието ще бъде предимно слънчево. Ще духа до умерен вятър от юг-югозапад. Максималните температури на въздуха ще са 17°-20°. Температурата на морската вода е 15-17°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.
В планините ще бъде предимно слънчево. Ще духа умерен вятър от запад-югозапад. Максималната температура на 1200 метра ще е около 18°, на 2000 метра - около 9°.
Адреналин на макс в Бургас: Световният елит на аквабайка превзема Сарафово, Евроспорт излъчва на живо
Пореден ужас на пътя: Лекари се борят за живота на 9-годишно момче
Ужас в жегите: 49-годишен мъж се удави в неохраняем водоем
Трагедия в Ибиса: Млад бохем почина внезапно
Брутално убийство се разплете след 42 години! Застаряващи братя до живот в затвора
Министър Илин Димитров: България и Турция могат да постигнат много повече в туризма
Млад музикант издъхна след фатално падане от балкон
Не е модерно, но защо Макрон продължава да носи слънчеви очила на закрито
Кокаинов удар във Варна: ГДБОП закопча 7 души в две спецакции
Министър Илин Димитров: Работим за повече полети и повече германски туристи в България
Тъжна развръзка: Разкриха от какво е починала Едже Иртем от „Шербет от боровинки“
Турски митничари хванаха 1,2 тона дрога в два ТИР-а, влезли откъм България
