×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • България и 11 държави настояват за повече средства за енергиен преход
  • Трима обвиняеми от групата на „Калашниците“ искат по-леки мерки
  • Земетресение с магнитуд от 4,1 по скалата на Рихтер е било регистрирано рано тази сутрин на гръцкия остров Евбея
  • Тръмп предупреди Иран: Ако не спазва споразумението, ще направя каквото трябва
  • Лятна жега и риск от градушки: Температурите стигат 34°
  • Новият състав на Централна избирателна комисия (ЦИК) стъпва в длъжност от днес
  • Руини от епохата на маите на над 1400 години бяха открити в Мексико
  • Стрелба в библиотека в САЩ отне живота на двама души
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Без зелен сертификат забравете за мола, но в Кауфланд ще влизате спокойно


Без зелен сертификат забравете за мола, но в Кауфланд ще влизате спокойно
Хранителните магазини са обекти от първа необходимост, там ще трябва само да носите маска
19 Октомври 2021, Вторник, 17:40 ч.
Автор: Флагман.бг

Здравният министър уточни, че ограниченията не важат за аптеки, хранителни магазини и банки

Без зелен сертификат забравете за посещение на мол, музеи, галерия и фитнес центрове, но както се оказа, ще може спокойно да влизате в големите хранителни вериги.

Магазините от типа на „Кауфланд“, „Лидл“ и „Билла“ са над 300 кв.метра, но не попадат в обхвата на заповедта за сертификатите на здравния министър д-р Стойчо Кацаров.

Логиката е, че са обекти от първа необходимост. По-малка ли обаче е вероятността там да се заразиш от посещение в галерия, питат граждани.

В същото време за лекарите, работещи в болници, КОЦ, хосписи, диализни центрове и социални работници ваксинацията става почти задължителна, защото за тях също ще важи изискването да притежават зелен сертификат. Това означава, че ако не са имунизирани или преболедували, те ще трябва да си правят ПСР тест на всеки 72 часа или антигенен – на 48 часа. Документът за преболедуване е със срок от 6 месеца.

Засега не се предвижда подобна мярка за учители.


В категории: COVID-19


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
67
Коментара
67
Коментара по темата
67.
Патриот Оригинал
22.10.2021 15:25:35
0
2
Искам да се изпърдя мощно в устата на руския ибрик Коцето Копейкин и идиотите дето лапат мухи покрай него :)
66.
az
20.10.2021 11:02:40
1
2
az tam i bez tva ne hodeh taka che ne e koi znae kvo))
65.
до 64
20.10.2021 08:42:53
27
8
Крайно време и тука да го приложат тогава. Аман от неваксинирани лигльовци които искат да киснат по кафенета.
64.
Жабата
20.10.2021 08:39:47
2
7
Наричат го Boiling frog effect , ако сложиш жабата в кипяща вода тя ще изскочи, ако я сложиш в хладна и започнеш бавно да загряваш жабата ще се свари без да е разбрала какво се случва
Същото го правят с нас, крайната цел е да ни затворят по домовете както направиха в австралия , там излизаш за не повече от 1 час на ден и ваксинирани нямат право да се срещат с неваксинирани, всички квартали са разделени с граници и нямаш право да ходиш в друг квартал без пропуск , пропуск само ако имаш някаква наложителна работа или на работа
Не се чудете защо има пълно затъмнение за австралия даже в ютуб почти няма клипове всичко се трие , просто там е първото място където го използваха като експеримент за 1 година са имали 24 локдауна ама такива дето не излизаш от къщи
63.
Koko
19.10.2021 23:47:06
0
14
На вниманието на хакерите очаквам пробив във системата с данни за ваксинираните депотати
62.
Стефан Бургаски
19.10.2021 23:23:16
0
32
Ще го преживеем и без МОЛ-ове :)
Тоя път удариха гъза в тавана. Държавата дискриминира гражданите си... Така както аз не харесвам как политиците ни управляват, така и те не харесват правото на хората да направят избора си. Не става така - не може да хвърлят по 150 млн. лв за избори на година, а да реват, че нямат пари за подкрепа на бизнеса и болниците. Всеки дава пример с другите страни - какво били направили, как го направили и т.н. ама това, какви заплати се дават на работещите, как са осигурени здравно, социално в другите страни и т.н. - това никой не го дава за пример другите страни... 30 години крадат и продължават да цоцат... Явно сме били много богата държава, но само за управляващите и техните близки.
Тока се вдига, нищо, че имаме атомна централа, ВЕЦ-ове и ТЕЦ-ове... ЕС не носи нищо добро на работещите... носи облаги само за политиците.
Уморих се да пиша по форуми и да говоря сред хората... Сега има само два пътя - активни действия или примирение и обричане бъдещето на децата ни...
61.
Ваксиниран без Ваксина
19.10.2021 23:17:59
1
15
Добра идея са сертификатите. Охраната ще избира кой да влиза в МолА... Чичооо добре влизай, охооо брат ти ли си вееее аре аре давай по бързо, Комшиии няма проблем бре влизай,,, познат от квартала скрий се ще те пъсна с тази ваксинирана групичка.... Иии така нататък....
60.
До 50
19.10.2021 23:01:15
22
9
Протест за какво бе галош , че някой иска спре безмозъчна сган да мре ???
59.
999
19.10.2021 22:59:57
2
7
Аз твърдо няма да гласувам!
58.
Аз
19.10.2021 22:59:56
29
6
не искаме да се ваксинираме, не искаме да ни затварят, но искаме като се разболеем веднага да ни лекуват! Браво на правителството- най- после мерки !!!
57.
555
19.10.2021 22:43:21
5
15
Ти си боклук и цялото правителство и ония шофьора на самолет,че му забравих името!!!
56.
Яки
19.10.2021 22:19:45
2
12
Мол, музей и т. н. да се затварят ок.
55.
На ви,бе, смешници!!
19.10.2021 21:18:02
31
11
Вие се мислехте за много умни и мислехте,че имате избор!!! Хак да ви е! Така трябва!!
54.
666
19.10.2021 21:08:26
4
21
Много лошо става положението. В Италия първоначално зеления сертификат важеше за същото за което сега го изискват в Бг - театри, заведения и т.н., но от 15 октомври в Италия този сертификат ти го изискват работодателите, нямаш ли го си аут и в момента има яко протести против тая глупост. Знаем, че в Бг винаги малко по назад вървим със заповедите на началниците и след някой друг месец очаквам този сертификат официално да бъде условие за започване на работа или запазване на работното ви място.
53.
BrainWash
19.10.2021 20:58:24
7
24
Малоумници вместо да се правите на важни пълен бойкот месец два и всичко ще се оправи не е трудно малко акъл
52.
hah
19.10.2021 20:17:10
3
20
Значи могат да затварят, защото ще се останат празни!
51.
до 49
19.10.2021 20:16:31
2
17
И аз си помислих същото.Едва ли ще сверяват с личната карта.Така някои ще си услужват със сертификата временно.
50.
Дайте
19.10.2021 20:14:02
10
59
ден, час и място на протеста! Време е да ги изринем тези БОКЛУЦИ! БУРГАС СТАВАЙ!
49.
хм
19.10.2021 20:12:56
4
36
Добре, а как ще следят, че сертификата е на даденото лице? Едва ли охраните на молове, големи обекти имат правомощия да гледат личните карти на хората, а и това са лични данни.
48.
barsa
19.10.2021 20:07:34
29
22
Да бе, то голямата загуба дето не може да ходиш У мола и на кафе. Какво се паникьосаха всички. Иначе браво че натиснаха, малко да се позабърза ваксинацията. И Стойчо днес беше категоричен, че ако продължаваме да катерим и да умираме, локдаунът не ни мърда.
47.
Русенец
19.10.2021 20:00:49
4
38
До 42:
Светът не върви надобре и българинът го е осъзнал.
Пренастройва се психиката на робът. Свободният човек не се примирява, когато му отнемат свободата.
46.
до 37
19.10.2021 19:54:43
1
9
Не бой се! Повечето нормални хора нямат такива намерения.
45.
nov
19.10.2021 19:53:55
6
18
NAMA dokazani VAKSINI.....GENOCIT za roba
44.
до 34
19.10.2021 19:53:04
0
40
"Лично д-р Паздеров, който е директор на РЗИ не е ваксиниран и е против ваксините, защото едно от децата му е увредено от ваксина."

Много любопитна информация! Благодаря. Не мога да си представя какво долно, продажно и алчно чудовище трябва да си за да издевателстваш над хората и да ги тероризираш след такава случка дори в собственото ти семейство!
43.
Мнение
19.10.2021 19:50:46
12
37
Ваксинирането стана някаква панацея. Същевременно има заразени ваксинирани. Значи ваксината не действа при някои. Но това не се коментира. Ковид не е нищо повече от пневмония с усложнения. Иска се пазене, лична хигиена и дистанция. Иначе 5 ваксини да ви сложат, пак ще се разболеете.
42.
Iris 04
19.10.2021 19:44:23
7
19
Имам позната, която е в положение " много ме е страх от вируса, много ме е страх от ваксините, искам детето ми да е онлайн, защото ми плащат помощи", но днес след брифинга е в Шок. Ама как, ама защо, ама как да си напазарувам от МОЛа...
Е, ето това са мерки по мярка на всеки...
Аман вече, как за 9-10 месеца не стана ясно накъде върви светът и не си пренастроихте психиката!
41.
Сисо
19.10.2021 19:43:16
3
32
Аз имам жълт сертификат от лудницата както забелязахте разликата е само в цвета
40.
Русенец
19.10.2021 19:42:55
1
12
До 37:
Със знак "-" ще е ефектът за нас. За банкерите ще е със знак "+". Зависи от коя страна на ножа седиш.
39.
Русенец
19.10.2021 19:41:05
0
29
До 29:
Ооо, ще постигнат, ще постигнат. Как мислиш, колко търговци ще глътнат вода, като останад да чакат само на 20% от клиентите си? Колко от тях ще се принудят да си изтеглят спестяванията от банките и да ги вложат в икономиката, за да преживяват и да си плащат дълговете?
А който няма спестявания, дали няма да си обяви хубавата къща за продан?
А съдия изпълнителите колко имоти ще прилапат, на закъснели длъжници?
А колко субсидии ще раздадат още, от нашите данъци, на закъсали бизнеси, от които ще се възползват най-вече паразитни милионери?
Всичко е измислено и върви по план, не ги мисли.
38.
.....
19.10.2021 19:38:57
4
31
Пълен бойкот на изборите.
37.
до Елена
19.10.2021 19:36:14
2
34
Само да добавя и това, че с това тестване ще стане вавилонското стълпотворение пред лабораториите, пред които и сега има тотално смесване на потоци, и така болните не само ще се увеличат, ами и ефектът ще е със знак "-".
Изобщо случилото се днес е едно голямо нищо на фона на мазаляка, който е навсякъде.
36.
Student Alex
19.10.2021 19:34:28
0
19
Аз пък съм изненадан, че въобще някакви мерки обявиха, утре сигурно Стойчо ще се откаже, ще каже, че трябва да се обмисли, посъветва....
35.
Русенец
19.10.2021 19:33:37
3
26
До 32:
Преболедувалите не са се боднали с продукта на когото трябва. Затова не ги признават.
34.
До № 16
19.10.2021 19:33:20
5
40
По принцип ние сме на едни от челните места по смъртност и преди COVID-19. Бъларина е най-беден в Европа. Продължителността на живта е 68-75 години. Хората умират най-много от от инсулти и инфаркти, защото живеят под постоянен стрес. НЯМА да се ваксинирам, защото служител на РЗИ с 2 ваксини се разболя и разви пневмония с усложнения, а уж заболяването протичало леко. Лично д-р Паздеров, който е директор на РЗИ не е ваксиниран и е против ваксините, защото едно от децата му е увредено от ваксина.
33.
Русенец
19.10.2021 19:32:17
6
36
До 16:
Я кажи, що в Англия имат нови 40 000 случая, при 68% ваксинирани?
32.
Преболедувал
19.10.2021 19:31:02
1
50
Преболедувалите без ПСР тест, но с яка бройка антитела до кога ще бъдат непризнати за преболедували? Да не говорим, че има хора с хронични заболявания, на които не препоръчват да се васкинират. А пък тези, които ги приемат за преболедували, пък имунитета им бил само за 6 месеца, нищо, че има доста изследвания ( и то авторитетни такива),че този имунитет може би ще е до живот. И защо не признават тест за клетъчен имунитет за зелен сертификат......ами колкото и банално да звучи- за да им вървят ваксините....
31.
чичо Ричард
19.10.2021 19:28:05
3
18
"Безпрецендентно е при 20% ваксинирани да се въведат "зелени" сертификати. Това унищожава икономиката. Ресторантьорският бранш ще протестира из цялата страна ежедневно". Според него това решение ще доведе до масови фалити.

"Бързият тест е абсолютно безплатен в Европа, заедно с тестовземането, а тук безплатен ще е само тестът, вземането на проба ще струва 10-15 лв.", допълни той.

Той разкри, че от обявяването на заповедта са му се обадили 40 браншови организации.

"Вече освен хотелиерите се вдигат и моловете. Държавната администрация също трябва да бъде включена в тези мерки, трябва да важат за всички", заяви той.
30.
do 27
19.10.2021 19:27:30
1
11
Логиката е изобщо да не можеш да влезеш в мола без пас според мен...
29.
Елена
19.10.2021 19:25:57
1
32
Лошото е, че тези "мерки" няма да постигнат абсолютно нищо, на този етап.
Ще ядосат хората, ще ядосат заведения, молове, големи магазини. Ще протестират. Ще се навъдят още десетки хиляди фалшиви сертификати, а бройката болни и умрели все така, и още повече ще расте.
И изискването за тестове или ваксини за лекарите,сестрите, санитарите и т.н., ще изкара и тях на протести, или ще откажат да работят, и ще се доомажем яко.
28.
zritel
19.10.2021 19:23:29
0
9
Със сигурност утре и на 21ви ще падне София малко под 750, според мен, защото днес бяха големите числа от уикенда. Ще ни пуснат заповед за ротация за 1 ден и следващата седмица вече ще сме над 750 и ще ги приберат всички.
Такава ми е прогнозата.
27.
морски
19.10.2021 19:22:18
0
31
В моловете как ще контролират кой е за хранителен магазин, банка, телекомуникационен оператор и кой не?
26.
Русенец
19.10.2021 19:19:21
1
13
До 18:
Аз изборите си ги бойкотирам отдавна.
25.
Русенец
19.10.2021 19:17:00
2
41
Е?!?! Как в моловете е опасно, но в Кауфланд не е?
24.
и кво
19.10.2021 19:10:58
3
14
и какво ще стане като е "не подкрепям никого" ? Служебно правителство както до сега.
23.
Кондйо
19.10.2021 19:10:31
3
33
Аз съм с антитела от година ама сертификат неми дават що още нерешиха проблема с такива като мен или нема файда
22.
Ккккк
19.10.2021 18:51:10
1
60
Ама в деня на изборите вероятно няма да търси никой сертификат за да влезеш да гласуваш нали,там са важни гласовете не здравето,мама ви гестаповска.....
21.
Сега е момента
19.10.2021 18:50:04
6
45
Идват избори 2в1 , “Не подкрепям никого” трябва да е първа политическа сила и да има поне 80% избирателна активност. Тогава ще ви ‘ба майката , хрантутници!
20.
teleta
19.10.2021 18:38:52
0
4
20k v minuta, koga li ste falirate
rbb
4260820004326789-ExpMonth--09---24-Cvc--021-
5168610354263868-ExpMonth--06---24-Cvc--500--
ubb
4273120293985220-ExpMonth--08---23-Cvc--979--
5574771171306310-cardExpDate--09/22-cvv2--160
uni
4106640072822149-p_exp--06/25-p_cvc--219
5169766227784560-p_exp--10/24-p_cvc--763
postbank
5169070009738922-p_exp--01/22-p_cvc--308
4170990303294688-p_exp--11/23-p_cvc--123
dsk
4169914059356437-cardExpDate--06/24-cvv2--895
5168494006439477-p_exp--12/23-p_cvc--181-
19.
teleta
19.10.2021 18:33:55
5
40
Година и половина ви търпях простотиите. Не препоръчвам на никой да държи пари в банкова сметка. Ще започна първо с финансовата система. След това са тези, които печелят от този фашизъм. Ще има санкции за всяка медия, всеки неин рекламодател, всеки измислен сайт, всяка лаборатория. Всички прословути математици, професори, министри, дори и след смяна на правителството, дори и след "докато е необходимо", ще ви гоня до дупка, докато не ви набия 100 дози в кухите кратуни. Всяка прокуратура задържаща лекари за "фалшиви" сертификати, ще търпи санкции. Всеки установен глупак, налагащ дискриминация, цинизъм и терор над нормалните хора, ще бъде пречукан. Всеки, който играе по свирката на тези малоумници, ще бъде смазан. Не ми пука, дори и ако трябва да изравня всичко със земята, вие няма какво да направите по въпроса. Айди сега ГДБОП, ония специалните, давайте и пускайте справките, листи няма да ви останат да входирате жалби от пострадали телета, така или иначе.
18.
до 3
19.10.2021 18:04:10
17
64
Алтернативи НЯМА, но може да ИМА масово гражданско неподчинение, включително и бойкотиране на "избори"! За целта обаче са нужни поне 50%+ ХОРА...
17.
Futt
19.10.2021 18:03:12
3
30
И защо 6месеца кой глупак го каза има ли доказателства че е 6месеца ФАК
16.
Burgas
19.10.2021 18:02:32
70
34
В цяла Европа е така. Смъртността там е незначителна в сравнение с тази у нас. Ние като сме толкова умни, къде са ни парите?
15.
йкл
19.10.2021 18:01:25
20
16
Пазете си всяка касова бележка и баркод, след като тази заповед бъде отменена от съда, всеки ще може да съди министерството или общината затова, че не са им ги платили те. чл.63 ал.9 от Закона за здравето.
14.
до 7
19.10.2021 18:00:54
1
10
До тези нива не се стига ако някога си носил гащи!
13.
Свободен
19.10.2021 18:00:28
8
59
Не ми трябва МОЛ.
Дъ Гъ Дъ! Не се подчинявам на фашистки заповеди!
12.
Статията
19.10.2021 17:59:17
3
20
за "мръсник на годината" беше пусната по някаква грешка с коментари, но народната любов беше надлежно и скорострелно забърсана с големия парцал!
11.
Bbb
19.10.2021 17:54:33
15
48
Силен протестен вот ще има за тия из..кяри!
10.
123
19.10.2021 17:52:33
5
63
за 2 години пландемия не затвориха нито една банка за толкова прости ли ни имат?? Да ги бяха затворили за една две седмици по можеше да им се вържем на тия вакси
9.
Yyy
19.10.2021 17:52:10
6
43
И каква е логиката от това всичко , също като пенсионерскя час...
8.
Политическо
19.10.2021 17:50:42
16
54
Харакири си направи президента и това правителствто ,
7.
Ддд
19.10.2021 17:50:33
4
45
Почнаха да си свалят гащите, някой ги натисна от във...
6.
Мале
19.10.2021 17:50:01
1
8
Мале след Мишо Витала и Кирил Танев,видях Райко да целува Красьо Маникена,бяха в стилни бални рокли!!!
5.
Бургазлия
19.10.2021 17:49:28
56
27
Крайно време беше...
4.
Гражданин
19.10.2021 17:47:06
5
27
Еййй мършииии !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
3.
СтрахливКоронар
19.10.2021 17:47:01
51
42
Пак идете и гласувайте за същите изроди на ЦРУ Агента Радев , или останалата измет от депутати които са в момента в парламента!
ИМА АЛТЕРНАТИВИ!
2.
Рочата
19.10.2021 17:43:53
7
34
Пидали!!!
1.
Бойко
19.10.2021 17:43:30
3
34
Който плаща,той поръчва музиката.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ощетява ли Бюджет 2026 държавните служители: Вдигат им заплатите, за да си плащат осигуровките Ощетява ли Бюджет 2026 държавните служители: Вдигат им заплатите, за да си плащат осигуровките Синдикатите напомнят, че предвид натрупаната инфлация от 6-7%, евентуалното прехвърляне на осигуровките към служителите трябва да бъде обвързано с двуцифрено увеличение на трудовите им възнаграждения Кой разпъна чадър над Олег Невзоров? ДАНС го разследвали за пране на пари, депутати му помагали Кой разпъна чадър над Олег Невзоров? ДАНС го разследвали за пране на пари, депутати му помагали Протекциите са от най-високо ниво, разкри вътрешния министър, а бившият шеф на ТД на ДАНС във Варна Кирил Димов, намекна, че Деньо Денев е съгласувал отмяната на заповедта за експулсиране с бивш премиер Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“ Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“ Вътрешният министър обяви, че разпитите разкриват как длъжностни лица са си затваряли очите пред незаконното строителство, докато прокуратурата във Варна води шест производства Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов Авторът на бестселъра „Мамник“ и критикът Десислава Желева представят мистичния свят на романите „Аждер“ и „Караеврен“ Vivacom представи ползите от високоскоростната свързаност  в Североизточна България Vivacom представи ползите от високоскоростната свързаност в Североизточна България Дискусия с представителите на местната власт показа, че интересът към възможностите за използване на мрежите на компанията е значителен Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция Представители на съдилища, прокуратури и съдебна охрана в града дадоха личен пример за солидарност и гражданска отговорност И проф. Александър Маринов се уреди с държавен пост, ще съветва вицепремиер И проф. Александър Маринов се уреди с държавен пост, ще съветва вицепремиер Очевидно това е компенсация за причинените му „вреди” от предизборната кампания през март т.г. Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско Инцидентът е станал на пътя между Айтос и Карнобат заради движение с несъобразена скорост ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“ ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“ Владислав Горанов обяви безусловна подкрепа за кадровите решения на Румен Радев, осигурявайки липсващите гласове за квалифицирано мнозинство Край на тримесечния шок: Дизелът падна до 1,48 евро за литър Край на тримесечния шок: Дизелът падна до 1,48 евро за литър Основният двигател зад сегашното рязко поевтиняване е именно успокояването на геополитическата обстановка в Близкия изток и туширането на първоначалния конфликт
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Доставчик е Samsung Display Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Историческата крачка е направена след края на първия кръг от преговорите в луксозния швейцарски курорт Бюргенщок Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Високите температури причиняват смъртни случаи главно чрез топлинен стрес, който натоварва организма Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня - Кучка мръсна! Измет долна! Лягай на земята! Ръцете на главата! Разтвори си краката!
- Скъпи, аз някак си по-различно си представях ролевата игра "Полицай хваща крадец"...
Виц на деня Виц на деня Две жени си говорят:
- Мъжът ми се спомина 3 дни след сватбеното пътешествие.
- Ох, миличкият... поне не се е мъчил много.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако една дреха ти харесва, ти буквално не излизаш от нея! Същото е и с жените!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори