53-годишен несебърлия е в болница след верижна катастрофа на пътя Айтос-Провадия
Инцидентът е станал на прав участък с наклон
53-годишен мъж от Несебър е настанен в болница след катастрофа на пътя Айтос – Провадия на разклона за с. Зетьово.
Инцидентът е станал на прав участък с наклон. При изкачване, „Шкода Рапид“, с бургаска регистрация, управлявана от 33-годишен бургазлия, движещ се от Айтос към Руен, поради неспазване на дистанция застига и блъска намаляващия скоростта си с цел извършване на ляв завой към с. Зетьово „Сеат Инка“, с бургаска регистрация, управляван от 49-годишен айтозлия.
От удара „Сеат“-ът навлиза в лентата за насрещно движение, като блъска правомерно движещия се там „Фолксваген Поло“, с бургаска регистрация, управляван от 53-годишен несебърлия.
Пострадали са водачът на „Сеат Инка“, получил фрактура на дясната ръка, прегледан в УМБАЛ – Бургас и отказал хоспитализация, и водачът на „Фолксваген Поло“, получил комоцио, настанен в отделение „Неврохирургия“ към УМБАЛ Бургас за наблюдение, без опасност за живота.
Дженифър Анистън разкри тайната си срещу остаряването
Форбс отличи младия рефер и финансист Геро Писков в престижната класация "30 под 30"
Скандал в Барселона: Играч издал тайна информация на журналисти
5 често срещани родителски грешки по празниците и как да ги избегнем
Мали кипи: Мустафа Сангаре от Левски не е повикан за Купата на Африка
Може ли да печем замразени пържоли на скара: какво да знаем преди да опитаме
Последното Новолуние на 2025 носи неочаквано чудо за тези 5 зодии
Орлин Колев: Президентът няма срок за третия мандат, изборите остават неясни
Директорът на 138-мо училище: Не съм слагал камерите в тоалетните
Скандалът между Радостин Василев и Гюнай Далоолу е лош сигнал за българската политика
Как да украсим елхата според Фън Шуй, за да привлечем щастие и изобилие
Кубрат Пулев загуби, но не се срина аурата на един истински шампион
