Психолог посочи кои жени най-често биват изоставени от мъжете си
Една жена не трябва да бъде „лепкава като храст от репей“. Това не само не предизвиква интерес, но и ще увеличи раздразнението
Психологът и сексологът Александра Милър разкри кои са негативните качества у жените, които подтикват мъжете да ги напуснат. Тя отбелязва, че жената трябва да се радва на собствения си живот и да не се придържа към партньора си.
„Една жена не трябва да бъде „лепкава като храст от репей“. Това не само не предизвиква интерес, но и ще увеличи раздразнението. С такава жена мъжът се чувства вързан с ръце и крака, тя е като обсебваща муха, такава жена няма да има желание да се стреми, да се обсипва с цветя, а по-скоро иска да измисли куп неща за вършене, за да разпредели личното си пространство по този начин“, смята психологът.
Според психолога жената, силно привързана към мъжа, използва любимия си „като патерица“. Тя започва да разчита на него финансово, социално и емоционално. Сексологът смята, че връзките и любовта често се разпадат поради факта, че жената е емоционално незряла.
Такива жени, според специалиста, не могат да се радват на живота си и намират интерес само към своя мъж и неговия живот. Но мъжете са по-малко емоционални, така че получават удоволствие чрез своята жена.
Съответно, ако тя не получава удоволствие от живота си, тогава мъжът също ще получи по-малко от необходимите емоции. В допълнение, жените, които не могат да се доближат, са изложени на риск да бъдат изоставени. Затова психологът препоръчва да не се превръщате в „кралица“.
Ани Цолова взема 350 евро, за да ви научи да говорите пред публика
Юлиан Вергов избухна срещу измамници, които мамят фенове с името му
Иран е отхвърлил две предложения на Тръмп за примирие
САЩ предлагат награда до 10 милиона долара за информация за иранските лидери
В Куба ври, гражданската война е в ход
Двама тийнейджъри загинаха при брутална катастрофа
Слави в бедните му години, когато продаваше мартеници
Резервациите практически спряха, твърди хотелиер от Банско
Поне 100 машини за вота имат нужда от подмяна на части
Борисов: "Лукойл" има запаси до април
Полицията разтури най-голямата автогонка - с над 100 коли
Горивото ще поскъпнат с над 30 %

Където няма любов, ВСИЧКО Е ГРЕШКА......
Мъцете с миниартюрни чушлета и с големи шкембета упражняват насилие над жени,било то физическо или психическо.Това е от комплексите ,които имат когато се погледнат в огледалото.Затова търсете манекени.