Шофьор блъсна две патрулки и три други коли след зрелищна гонка
Мъжът изобщо не спрял на сигнализацията на полицаите, настинал газта до долу и продължил в посока жп гарата
Истински екшън се е разразил днес в Разград. Около 10.30 часа днес на тел. 112 се получил сигнал за водач на "Пежо 407", който се движи неадекватно по улиците на областния център, съобщават от МВР.
При опит да бъде спрян по бул. "Княз Борис", шофьорът не се подчинил на дадените му полицейски разпореждания, демонстративно ускорил и продължил движението си в посока жп гарата. Последвало преследване, в което се включил и допълнителен патрулен екип.
Служителите на реда препречили пътя на автомобила по улица "Грънчарска", при което водачът блъснал двата служебни автомобила и още три частни коли, паркирани до близките жилищни блокове. Нарушителят е задържан и отведен в Районното управление. По първоначални данни не е установена употреба на алкохол или наркотици. В хода на образуваното следствено дело ще се изясняват причините за поведението му.
Снимки и видео: razgradnews.net
Биха ли се Вили Вуцов и Иво Паргов в Перник?
Как да приготвим вкусни палачинки по български - лесна рецепта
Как да поддържате здравословно тегло без жестоки диети
5 начина да подобрите качеството на съня и да се събудите отпочинали
Коя зодия е най-ранима
Как да приготвим перфектния омлет - 5 лесни стъпки
Гарет Бейл разкри шампионската тайна на Анчелоти
Как да премахнете неприятни миризми в дома: 5 бързи и лесни трикове
Няколко вида лесни и вкусни пържени картофи - стъпка по стъпка рецепти
Игра на Мондиал и за Левски, но животът му приключи едва на 40
Колко пари изкара Гришо само с 2 победи за годината? Огромна сума
Какво се случва с Боби Михайлов?

За какъв чеп сме в тоя съюз като не ги интересува,че тука се карат 20 годишни таралясници опасни на пътя и всеки един кръгъл олигофрен може да има книжка лесно
Не се научиха тези тъпи фуражки, че могат да гонят само ако не застрашават живот и имущество. Измислени са десетки безопасни начини за спиране на нарушители. Ама откъде акъл в празните полицейски тикви? Рашков,ела си виж материала!
И полицая е човек. Стои,мръзне на пътя като куче. И той иска да си поговори с някой, да разсее скуката.
Радвайте се като има полицаи на пътя. Иначе ще се изтрепем.
Да видим след това дали следващия селски тарикат ще се пробва да разбие барикада от полицейстки автомобили.
Ае вас от къде ви събраха на едно място ве :-)