Бойко се завърна за тигрите с хеттрик
Само седмица по-рано таранът с №13 отбеляза дубъл при успеха над Искър (Нови Искър) с 8:1
Бившият министър-председател на България Бойко Борисов записа хеттрик за ветераните на Витоша (Бистрица) при успеха над срещу Житен от столичното първенство за ветерани, съобщава „Витоша нюз“.
„Тигрите“ спечелиха сблъсъка с 9:0, а останалите голове бяха дело на Георги Пеев (2), Светослав Петров (2), Христо Йовов и Николай Божов. По този начин бистричани спечелиха столичното първенство, в което този сезон се включиха само три отбора. В следващата фаза на директните елиминации Витоша ще се изправи срещу победителя от София – област.
Само седмица по-рано таранът с №13 отбеляза дубъл при успеха над Искър (Нови Искър) с 8:1. Така само за два мача Борисов записа 5 попадения.
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"
Мартин Димитров: Финансовият план за 2026 г. ни вкарва в спирала от инфлация и рекорден дълг
САЩ изпращат спасители в Каракас

Ей го къв е-баш Тиква
Айде,че Хелоуин идва
вярно не е български празник,ама
Тиквени фенери ще има!
Да гонят злите сили
Хахахаха
100% двама са го носили до противноковата врата, а състезателите на другия отбор са му направили почетен шпалир до тяхната врата. Вратарят естествено се е метнал предвидливо в другия ъгъл и при двата гола, все пак човека си пази хляба!
Какво поредно футболно дерби, какво зрелище! Дано следващото първенство, в което участва Бойко Борисов, да е това на Републиканското затворническо съревнование за хора с присъди над 20 години! Пък там има да вкарва, да вкарва, или по-скоро да му вкарват, да му вкарват...топката, разбира се!