Бойко се завърна за тигрите с хеттрик
Само седмица по-рано таранът с №13 отбеляза дубъл при успеха над Искър (Нови Искър) с 8:1
Бившият министър-председател на България Бойко Борисов записа хеттрик за ветераните на Витоша (Бистрица) при успеха над срещу Житен от столичното първенство за ветерани, съобщава „Витоша нюз“.
„Тигрите“ спечелиха сблъсъка с 9:0, а останалите голове бяха дело на Георги Пеев (2), Светослав Петров (2), Христо Йовов и Николай Божов. По този начин бистричани спечелиха столичното първенство, в което този сезон се включиха само три отбора. В следващата фаза на директните елиминации Витоша ще се изправи срещу победителя от София – област.
Само седмица по-рано таранът с №13 отбеляза дубъл при успеха над Искър (Нови Искър) с 8:1. Така само за два мача Борисов записа 5 попадения.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Ей го къв е-баш Тиква
Айде,че Хелоуин идва
вярно не е български празник,ама
Тиквени фенери ще има!
Да гонят злите сили
Хахахаха
100% двама са го носили до противноковата врата, а състезателите на другия отбор са му направили почетен шпалир до тяхната врата. Вратарят естествено се е метнал предвидливо в другия ъгъл и при двата гола, все пак човека си пази хляба!
Какво поредно футболно дерби, какво зрелище! Дано следващото първенство, в което участва Бойко Борисов, да е това на Републиканското затворническо съревнование за хора с присъди над 20 години! Пък там има да вкарва, да вкарва, или по-скоро да му вкарват, да му вкарват...топката, разбира се!