Бойко се завърна за тигрите с хеттрик
Само седмица по-рано таранът с №13 отбеляза дубъл при успеха над Искър (Нови Искър) с 8:1
Бившият министър-председател на България Бойко Борисов записа хеттрик за ветераните на Витоша (Бистрица) при успеха над срещу Житен от столичното първенство за ветерани, съобщава „Витоша нюз“.
„Тигрите“ спечелиха сблъсъка с 9:0, а останалите голове бяха дело на Георги Пеев (2), Светослав Петров (2), Христо Йовов и Николай Божов. По този начин бистричани спечелиха столичното първенство, в което този сезон се включиха само три отбора. В следващата фаза на директните елиминации Витоша ще се изправи срещу победителя от София – област.
Само седмица по-рано таранът с №13 отбеляза дубъл при успеха над Искър (Нови Искър) с 8:1. Така само за два мача Борисов записа 5 попадения.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Ей го къв е-баш Тиква
Айде,че Хелоуин идва
вярно не е български празник,ама
Тиквени фенери ще има!
Да гонят злите сили
Хахахаха
100% двама са го носили до противноковата врата, а състезателите на другия отбор са му направили почетен шпалир до тяхната врата. Вратарят естествено се е метнал предвидливо в другия ъгъл и при двата гола, все пак човека си пази хляба!
Какво поредно футболно дерби, какво зрелище! Дано следващото първенство, в което участва Бойко Борисов, да е това на Републиканското затворническо съревнование за хора с присъди над 20 години! Пък там има да вкарва, да вкарва, или по-скоро да му вкарват, да му вкарват...топката, разбира се!