Бойко се завърна за тигрите с хеттрик
Само седмица по-рано таранът с №13 отбеляза дубъл при успеха над Искър (Нови Искър) с 8:1
Бившият министър-председател на България Бойко Борисов записа хеттрик за ветераните на Витоша (Бистрица) при успеха над срещу Житен от столичното първенство за ветерани, съобщава „Витоша нюз“.
„Тигрите“ спечелиха сблъсъка с 9:0, а останалите голове бяха дело на Георги Пеев (2), Светослав Петров (2), Христо Йовов и Николай Божов. По този начин бистричани спечелиха столичното първенство, в което този сезон се включиха само три отбора. В следващата фаза на директните елиминации Витоша ще се изправи срещу победителя от София – област.
Само седмица по-рано таранът с №13 отбеляза дубъл при успеха над Искър (Нови Искър) с 8:1. Така само за два мача Борисов записа 5 попадения.
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

Ей го къв е-баш Тиква
Айде,че Хелоуин идва
вярно не е български празник,ама
Тиквени фенери ще има!
Да гонят злите сили
Хахахаха
100% двама са го носили до противноковата врата, а състезателите на другия отбор са му направили почетен шпалир до тяхната врата. Вратарят естествено се е метнал предвидливо в другия ъгъл и при двата гола, все пак човека си пази хляба!
Какво поредно футболно дерби, какво зрелище! Дано следващото първенство, в което участва Бойко Борисов, да е това на Републиканското затворническо съревнование за хора с присъди над 20 години! Пък там има да вкарва, да вкарва, или по-скоро да му вкарват, да му вкарват...топката, разбира се!