Бойко се завърна за тигрите с хеттрик
Само седмица по-рано таранът с №13 отбеляза дубъл при успеха над Искър (Нови Искър) с 8:1
Бившият министър-председател на България Бойко Борисов записа хеттрик за ветераните на Витоша (Бистрица) при успеха над срещу Житен от столичното първенство за ветерани, съобщава „Витоша нюз“.
„Тигрите“ спечелиха сблъсъка с 9:0, а останалите голове бяха дело на Георги Пеев (2), Светослав Петров (2), Христо Йовов и Николай Божов. По този начин бистричани спечелиха столичното първенство, в което този сезон се включиха само три отбора. В следващата фаза на директните елиминации Витоша ще се изправи срещу победителя от София – област.
Само седмица по-рано таранът с №13 отбеляза дубъл при успеха над Искър (Нови Искър) с 8:1. Така само за два мача Борисов записа 5 попадения.
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години

Ей го къв е-баш Тиква
Айде,че Хелоуин идва
вярно не е български празник,ама
Тиквени фенери ще има!
Да гонят злите сили
Хахахаха
100% двама са го носили до противноковата врата, а състезателите на другия отбор са му направили почетен шпалир до тяхната врата. Вратарят естествено се е метнал предвидливо в другия ъгъл и при двата гола, все пак човека си пази хляба!
Какво поредно футболно дерби, какво зрелище! Дано следващото първенство, в което участва Бойко Борисов, да е това на Републиканското затворническо съревнование за хора с присъди над 20 години! Пък там има да вкарва, да вкарва, или по-скоро да му вкарват, да му вкарват...топката, разбира се!