Спортният министър: Биха ме, но съм добре, даже ям луканка
По случая работи 4 РПУ в София, но няма информация дали са издирени извършителите
Министърът на спорта в служебното правителство Андрей Кузманов призна, че е бил нападнат. Както снощи писахме, 3 лица са го удряли пред "Александровска болница", където той е бил, за да посети брат си.
Първоначалната информация бе, че между Кузманов и групата е възникнал конфликт от лично естество.
Извънредно! Пребиха спортния министър
Нападателите не са го разпознали. Един от тях си изпуснал нервите и му забил юмрук в лицето, докато другите двама започнали да го ритат. Твърдеше се, че Кузманов е със счупена челюст.
Самият той обаче твърди, че се е разминал само с леки травми. Пред България он еър Кузманов обяви, че се чувства добре, прегледан бил в "Пирогов" и освободен.
„Не ми е счупено ченето. Жив съм, здрав съм, смея се, ядох преди малко луканка с черен хляб, много обичам луканка”, каза Кузманов.
По случая работи 4 РПУ, но няма инфолмация дали са издирени извършителите. Инцидентът е станал пред болницата и би трябвало да е заснет от охранителните камери.
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас

ни дума,ни вопъл,ни стон...
Само нагъва луканката...
и мълчи кат' галфон....