Спортният министър: Биха ме, но съм добре, даже ям луканка
По случая работи 4 РПУ в София, но няма информация дали са издирени извършителите
Министърът на спорта в служебното правителство Андрей Кузманов призна, че е бил нападнат. Както снощи писахме, 3 лица са го удряли пред "Александровска болница", където той е бил, за да посети брат си.
Първоначалната информация бе, че между Кузманов и групата е възникнал конфликт от лично естество.
Извънредно! Пребиха спортния министър
Нападателите не са го разпознали. Един от тях си изпуснал нервите и му забил юмрук в лицето, докато другите двама започнали да го ритат. Твърдеше се, че Кузманов е със счупена челюст.
Самият той обаче твърди, че се е разминал само с леки травми. Пред България он еър Кузманов обяви, че се чувства добре, прегледан бил в "Пирогов" и освободен.
„Не ми е счупено ченето. Жив съм, здрав съм, смея се, ядох преди малко луканка с черен хляб, много обичам луканка”, каза Кузманов.
По случая работи 4 РПУ, но няма инфолмация дали са издирени извършителите. Инцидентът е станал пред болницата и би трябвало да е заснет от охранителните камери.
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Джазче събира звезди от различни краища на света в Лозенец
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса

ни дума,ни вопъл,ни стон...
Само нагъва луканката...
и мълчи кат' галфон....