Тошко Неделев се жени за горещата Анита
По всяка вероятност събитието ще се случи догодина в Града под тепетата след края на футболното първенство
Един от лидерите в националния отбор на България Тодор Неделев стяга сватба. Той и половинката му Анита Терзийска вече говорят по темата и правят предварителни проучвания за организацията около празненството. Това са споделили те пред приятели, а този слух все по-упорито върви из Пловдив.
По всяка вероятност събитието ще се случи догодина в Града под тепетата след края на футболното първенство. През лятото се очаква и мерките около пандемията от COVID-19 да бъдат по-смекчени. На този етап няма нищо официално, но Тошко и Ани не крият любовта си един към друг и са признавали, че искат да са заедно завинаги.
Само преди няколко дни двамата отпразнуваха своята пета годишнина, откакто се двойка. Роденият в град Белозем талант е категоричен, че е срещнал любовта на живота си. През февруари той ще навърши 29 години и вече иска да създаде свое семейство и да има наследници. Сексапилната пловдивчанка до него е на 26 г. След като Тошко вкара два страхотни гола за България при победата с 2:1 над Северна Ирландия в световната квалификация във вторник, неговата възлюбена веднага му изпрати сърчице и публикува неговата снимка в профила си в инстаграм.
нита е много добре приемана в семейството на футболиста и е първа приятелка с майката на Неделев - Елена. Свекървата страшно много е харесала своята бъдеща снаха и отдавна напира за сватба и внуци. В социалните мрежи двете коментират снимките си и си изпращат любезности. Майката на Тошко работи в магазинче близо до стадион "Христо Ботев" в Пловдив. Тя със сигурност е най-голямата фенка на сина си и не пропуска мач на "жълто-черните". Елена е от футболен род. Баща й и брат й са гонели топката. Мъжът й Любчо също е спортист.
"Може би от там е наследил таланта си", казва майката за Тодор.
Анита много обича Неделев да я води по морски почивки през паузите в шампионата. Това обикновено се случва по коледните празници, както и през юни след края на сезона. Хубавицата винаги провокира със страхотни бански, които показват изваяното й тяло. Двойката обича да отскача до плажовете в съседна Гърция. Иначе за Терзийска не се знае много и Неделев предпочита да я пази от публичното пространство.
"Казват, че противоположностите се привличат... Никога не съм вярвала в това до момента, в който те срещнах. Минали сме през немалко трудни моменти, хорски приказки и интриги, но това не ни бутна, напротив, направи ни още по-сплотени. Гордея се, че имам такъв човек до себе си, истински и с толкова чисто сърце. Знаеш, че винаги ще съм до теб където и да си", излива душата си към Тошко хубавицата преди време.
Доц. Ангел Кунчев ли ще е кандидатът за президент на ГЕРБ
Не бъди детектив в собствената си връзка!
Ново изпитание за Тибет: Земетресение удари района след опустошителните наводнения
САЩ пращат атомния самолетоносач Теодор Рузвелт в Близкия изток за поне 7 месеца
Обратното броене започна: Ето колко дни остават до лятото
Тянко хвърли бомба в „Къщата на инфлуенсърите“: Има ли тайна афера с женен футболист на „Левски“?
София с бюджет от 1,54 млрд. евро за 2026 г., над 300 млн. евро отиват за инвестиции
Украинските дронове удариха тежко „Лукойл“: Трите най-големи рафинерии в Русия спряха
НАП, Полицията и „Главна инспекция по труда“ провериха 15 търговски обекта на „кухи“ дружества
Дрон след дрон по Южното Черноморие: Нов сигнал вдигна ВМС край Созопол
28 души висяха с главата надолу близо половин час: Две момичета получиха по 275 хил. долара обезщетение

Казвам ви , да знаете, защо не се лепкат по вас такива "девойчета":-)