Мария Цънцарова на разпит в полицията навръх рождения си ден
Мария е работохолик до мозъка на костите си и най-редовно близките ѝ страдат от отдадеността ѝ към задълженията ѝ в телевизията
Мария Цънцарова е известна в тв бранша със своята болезнена амбиция.
Разследващата репортерка от Карлово по стечение на обстоятелствата е партнирала на Антон Хекимян в сутрешния блок, отменяла е Светослав Иванов в „120 минути“ и Цветанка Ризова в „Лице в лице“, а от миналия месец вече е водеща в новия сезон на „Тази събота и неделя“.
Желанието на Църцарова да се докаже в професията си обаче граничи с абсурда. Мария е работохолик до мозъка на костите си и най-редовно близките ѝ страдат от отдадеността ѝ към задълженията ѝ в телевизията.
Най-често потърпевш от това е съпругът ѝ Симо Голев. Двамата се знаят още от училище, но се залюбват в студентските си години.
Заради амбицията на Цънцарова да изпъкне сред останалите в нюзрума на Би Ти Ви преди години тя пропуснала рождения си ден, защото вместо при най-верните си приятели, събрали се да полеят празника ѝ, предпочела да отиде на снимки. Нещо повече – вместо във вдигане на наздравици вечерта за напористата журналистка преминала в полицейското управление, където била привикана да дава показания.
„Всички се бяхме събрали, а тя отиде на снимки, уж за половин час, да отметне малко работа. В крайна сметка бе извикана на разпит заради човека, когото разследваше. И двамата стигнаха до районното. Ние чакахме до полунощ, празнувахме без нея. По-късно разбрахме, че същата вечер Симо е трябвало да ѝ предложи брак, защото там бяхме най-близките ѝ хора. Това все пак се случи, но месец по-късно, на неговия рожден ден“, повдигнаха завесата на събитията, предшествали брака на Цънцарова, нейните две куми и най-верни дружки в тв средите – Надя Ганчева и Марина Стоименова, пише Ретро.
Миш-машът - любимото ястие на Тодор Живков
18-годишен с БМВ излетя на тротоара и се заби в стълб, на косъм от брутална трагедия с майка и дете във Варна
Черешов колапс в Кюстендил: Реколтата гние по дърветата заради ниски цени
Цените на чушките и тиквичките се сринаха, но доматите и плодовете поскъпват
„Бай Ганьо“ на море: Българин паркира джипа си на плажа в Гърция и затъна, вадиха го с багер
Милиарди под матрака: Българите са задържали над 1.5 милиарда лева след въвеждането на еврото
Как Coca-Cola носи над 800 млн. долара на година без нито една продадена акция
Огнен ад край Солун: Евакуираха три предградия и социален дом, пиян старец е арестуван за палежа
Време е за жътва: Отбелязваме Летен Атанасовден със сблъсък на сезоните и древни обичаи за берекет
Историческа визита: Доналд Тръмп каца в Анкара, с Ердоган рестартират преговорите за изтребителите F-35
Невиждан прецедент на 4-ти юли: Отмениха парада във Вашингтон заради убийствен ад от 45 градуса!
Паника в Стара Загора! Огромен жълт питон изпълзя на детска площадка
