Карнобатлийка в писмо до Флагман: Благодаря на полицаите, върнали за часове открадната ми чанта
Крадецът се оказва 15-годишен и криминално проявен, направил е пълни самопризнания
За броени часове група от Криминална полиция към РУ-Карнобат разкриха кражба и върнаха открадната чанта на собственичката й. Д. Иванова се свърза с Флагман.бг, за да благодари на Димо Иванов, Нурла Аптула, Илиян Димитров и Ангел Георгиев, които работили под ръководството на началника на районното управление гл. инспектор Владимир Христов.
Тя разказа, че на 12 октомври посред бял ден се е прибирала от работа и пред блока си в Карнобат усетила, че някой й дърпа чантата, скъсали се дръжките и крадецът побягнал с всичките й лични вещи. Жената се паникьосала, но се обадила веднага и подала сигнал на 112. Веднага със съпруга й отиват до полицейското управление в Карнобат и тя описва какво се е случило.
Криминалистите организират издирване, за часове установяват извършителя и лично отиват в дома й и връщат чантата на Иванова. Крадецът се оказва 15-годишен криминално проявен карнобатлия, който направил пълни самопризнания.
„Поисках от полицаите да ми кажат имената си, за да знам кой ми е помогнал. Казаха ми, че по случая е работил екип. Възхищавам се на техния професионализъм, който невинаги ние, гражданите, оценяваме. Те заслужават по всяко време нашата признателност, нашата благодарност и уважение, защото винаги са на пост, готови да помогнат и съдействат. Приемете моята искрена благодарност. Бъдете здрави и нека Бог ви закриля“, казва Д.Иванова.
Фатална катастрофа на натоварения път София - Перник
Германия взима крути мерки след ужасния влаков инцидент с млад охранител от България
Фатална катастрофа край морето се размина с условна присъда... засега! Почернено семейство скочи срещу съда
След протести в Украйна, Зеленски с извънредно решение
Опасно време в сряда! Наводнения заплашват Бургас и Варна
Дневен хороскоп 22 юли 2026: Лъвът създава важни контакти, а Рибите впечатляват с нестандартни решения
Джип помете стадо край Казанлък: Две овце загинаха, разследват жестокост
Израелски удар погуби семейство с четири деца в Газа
Мъж претегли обувките си и замеря продавачка със сладолед в Монтана
Военният министър за самолетите на САЩ в Безмер: Пряка заплаха няма, но терористичен акт не е изключен
Ужас на купон: Баща изнасили 16-годишната приятелка на сина си
Кървава драма на плаж в чужбина: Убиха младеж пред очите на гаджето му
