×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Луна иска заплатата на президента да е 650 лева


13 Октомври 2021, Сряда, 13:40 ч.

Не съм била по-щастлива в живота си, заяви фолкпевицата

650лв. да бъде президентската заплата, колкото е минималната сега. Защо държавният глава да получава повече от 12 000 лв. на месец, а моите родители по 300 лв. пенсия? Президентът взима 40 пъти по-висока заплата от тях. Затова моята заплата като държавен глава ще я разделя с нуждаещите се пенсионери и социални слаби. Президентската институция трябва да обединява. Защо са тези привилегии като охрана и тази показност? Единственият независим и надпартиен кандидат съм, плащам цялата си кампания с лични средства.

Това каза Луна в "Шоуто на Николаос Цитиридис" по БиТиВи. "Нямам конкуренция в президентската надпревара. Честност, справедливост, независимост и всички агенти на ДС вън. Защо агенти на ДС са в инициативните комитети на кандидатите за президенти, изявяващи се като обединители на нацията? Пълна лустрация. Това е моята програма", заяви още фолк изпълнителката, която ще се бори за "Дондуков" 2.

"Народът ме подтикна да направя тази крачка и не съжалявам, защото не съм била по-щастлива в живота си. Явно хората са припознали в мое лице една силна и независима жена. Повече от 30 години Луна е в домовете на българските граждани. Делили сме си залъка и дойде времето да бъда президент", каза още Луна Йорданова.

Тя обяви, че ако спечели изборите на 14 ноември всички разследващи журналисти ще бъдат в президентството. "И без това има толкова свободни стаи, превърнали са го в туристическа агенция. Луна ще направи така, че за един президентски мандат от 5 години да се случат всички онези неща, които ги чакаме 30 години", добави Луна.


В категории: Лайфстайл


10
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Мюфтийството се оплака от джаз концерт в Банско Мюфтийството се оплака от джаз концерт в Банско 12/08/2026, Сряда 19:00 1
10
Коментара по темата
10.
bai kosta
13.10.2021 18:26:27
0
0
Щом Луна го казва,значи ще е така.Тя от всичко разбира.
9.
Ицо Хазарта съм и ще ставам политик
13.10.2021 16:35:57
0
3
Почвам да пея за луната и звездите.
"една луна наева звездата" –
грешка на езика, нов съм в занаята.
8.
да
13.10.2021 15:56:51
0
1
Луна ще ни "оправи"... ама отзад. :)
7.
глупости
13.10.2021 15:55:56
0
3
Първо обещанията после като по руски извиненията и оправдавнията от сорта, че чужди сили са и попречили. Ма така е по-избори. Едва ли да стане президент пък и особенно без охрана. Но пък яко я подготвят за депутат и от там като Бареков и компания да я правят марионетка. Или си помислихте мили ми блокаджии, че поредната певачка ще ви "оправи", вас слялите се с дивана алкохолици?
6.
глупости
13.10.2021 15:52:45
1
1
Див популизъм. Но нека не забравяме, че масата цигани и блокаджии обичат да им обещават и да им дават. Така, баба ти Тинка дето един лев не е дала за да се осигури и е на минимална пенсия ще се чувства по-близо до президента. А чичо ти Колю му е през оная работа кой, как ще го играе, важното е да му казват красиви обещания в стил "Слави". После се тръгва по пътечката с редовното посочване на някой други"врагове на народа", както го правят руснаците и кой от къде е. Кофтито в случая е че Слави я изпревари, а народът се хваща само един път на такъв тип лъжа на мандат. Само едно помнете драги ми блокаджии. Дали ще е Луна или друга лисица, всичките обещания ще бъдат покрити с огрмони оправдания. Ще ми е интересно да видя и президент по нашите ширини, че и по света без охрана.Също така ако си дава заплатата... на всичките ли пенсионери ще я даде(дари)? Щото ако е за едни 10 000 лева на милион баби и дядовци...доста тънко ще мине момата.
5.
ХХ
13.10.2021 15:41:41
4
1
Инак - говори за конкретни неща, а не като разни "професори" или евроатлантически генерали.
4.
ХХ
13.10.2021 15:39:52
1
2
DO 1

"От нивото на заплатата на Президента зависят заплатите на много служители" - а не беше ли, че депутатите имат 3 средни заплати, премиерът и президентът и председателят на Народното събрание Х пъти тази на депутатите?!
3.
Xmm
13.10.2021 15:21:34
2
5
Защо да ни е жална майката, след като много народ оцелява едва едва с ниски заплати и пенсии? Редно е и президентът да получава нормална заплата, с какво е по-различен от останалите хора?
2.
Жив популизъм
13.10.2021 13:57:11
6
10
Тoва пoказва кoлко нeвежа е въпрoсната мoма чaлгаджийка. От нивoто на зaплатата на Прeзидента зaвисят зaплатите на мнoго служитeли и aко на прeзидента стaне 650лв и то прeдполагам за брутo гoвори, то на някoи ниски нивa ще пoлучават по 50лв на мeсец. Акo една тaкава кaто нея стaне прeзидент, жaлна ни мaйка
1.
Жив популизъм
13.10.2021 13:55:32
7
8
Това показва колко невежа е въпросната мома чалгаджийка. От нивото на заплатата на Президента зависят заплатите на много служители и ако на президента стане 650лв и то предполагам за бруто говори, то на някои ниски нива ще получават по 50лв на месец. Ако една такава като нея стане президент, жална ни майка
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Тревожни данни за Бургас: 27 деца пострадаха с тротинетки за година, при 13 от 38 случая се стигна до операция Тревожни данни за Бургас: 27 деца пострадаха с тротинетки за година, при 13 от 38 случая се стигна до операция Неврохирургът и зам.-председател на ОбС-Бургас д-р Светослав Тодоров представи тежката статистика пред всички постоянни комисии и предупреди за риска от черепно-мозъчни и гръбначни травми Пометената на пешеходна пътека в Бургас е висш дипломат от Европейската агенция за сигурна авиация (ВИДЕО) Пометената на пешеходна пътека в Бургас е висш дипломат от Европейската агенция за сигурна авиация (ВИДЕО) Брат ѝ - известният бургаски хирург д-р Костадин Петков, проговори първо пред Флагман.бг за трагедията и чудото с лабрадора Рони Сеута показа колко лесно миграцията разделя Европа Сеута показа колко лесно миграцията разделя Европа Пол Тейлър анализира как масовият поток от Мароко отключи взаимни обвинения в ЕС и напрежение между Испания и Италия Поморие сваля цената на дървата за огрев, нов зелен кът ще преобрази кв. „Св. Георги“ Поморие сваля цената на дървата за огрев, нов зелен кът ще преобрази кв. „Св. Георги“ Общинският съвет намали цената с 4,26 евро и даде зелена светлина за граждански проект с детска зона, осветление и място за домашни любимци Димитър Спасов към родителите: Вкарайте децата в спортните зали, безделието ражда пороци Димитър Спасов към родителите: Вкарайте децата в спортните зали, безделието ражда пороци Вицепрезидентът на БНФ Карате отправи остър призив на Международния ден на младежта след поредицата от случаи на детска агресия Терор в центъра на Бургас: Мъж залива с фекалии и троши коли на ул. „Ген. Гурко“ (ВИДЕО) Терор в центъра на Бургас: Мъж залива с фекалии и троши коли на ул. „Ген. Гурко“ (ВИДЕО) Видео от охранителните камери на местния часовникар Вишко Гаров запечата бруталните изцепки на 72-годишния Манол Митрополит Николай ще опее Георги Кузев, погребват го на 14 август в Кричим Митрополит Николай ще опее Георги Кузев, погребват го на 14 август в Кричим Поклонението започва в 08:30 часа в храм Св. св. Козма и Дамян, а траурната церемония е от 12:00 часа Кабинетът ще търси нов европейски прокурор от България, рестартира избора Кабинетът ще търси нов европейски прокурор от България, рестартира избора Правителството няма да продължи с тримата кандидати от процедурата при кабинета Желязков, но те могат отново да се включат Извънредно! Тежка катастрофа до Подземната улица в Бургас, два Хюндая се помляха Извънредно! Тежка катастрофа до Подземната улица в Бургас, два Хюндая се помляха За щастие няма пострадали, щетите са изцяло материални  Вижте как изглежда майката на едно от момчетата, участвали в убийството в Пловдив Вижте как изглежда майката на едно от момчетата, участвали в убийството в Пловдив Гергана Папазова твърди, че непълнолетният ѝ син е бил само наблюдател на фаталния побой над Георги Кузев
Путин заплаши ЕС: Русия ще задържа европейски кораби в отговор на арести на руски съдове Путин заплаши ЕС: Русия ще задържа европейски кораби в отговор на арести на руски съдове Москва е готова да действа и далеч от европейските води, а руското Министерство на отбраната вече е получило заповед 100 евро за асансьор? Снимка от хотел в Златни пясъци разпали скандал 100 евро за асансьор? Снимка от хотел в Златни пясъци разпали скандал Според публикуваното съобщение гости от три етажа трябва да ходят пеша, а нарушаването на правилата води до солена санкция Съдът пусна двамата обвинени за побоя над непалци в Пловдив Съдът пусна двамата обвинени за побоя над непалци в Пловдив 18-годишният излиза срещу 700 евро гаранция, а другият младеж остава под надзора на Детска педагогическа стая Tъжната история на Рокардо Аройо - актьорът, изиграл образа на Висенте Марото в "Новите съседи" Tъжната история на Рокардо Аройо - актьорът, изиграл образа на Висенте Марото в "Новите съседи" Рикардо Аройо напусна "Новите съседи" в сезон 15, когато героят му "почина" на дивана си, сам и правейки любимото си - гледайки мач Къде е Пол Бия? 93-годишният президент на Камерун не се е върнал от Европа повече от два месеца Къде е Пол Бия? 93-годишният президент на Камерун не се е върнал от Европа повече от два месеца Най-възрастният действащ държавен глава управлява дистанционно и направи сериозна рокада във военното командване САЩ и Иран се разбраха да удължат срока на примирието, остава спорът колко дълго САЩ и Иран се разбраха да удължат срока на примирието, остава спорът колко дълго Пакистанските посредници са получили съгласие от Вашингтон и Техеран дни преди крайния срок на 17 август Сделка оръжия срещу фентанил: Арестуваха в Чехия четирима, свързвани с картела Халиско Сделка оръжия срещу фентанил: Арестуваха в Чехия четирима, свързвани с картела Халиско Американската прокуратура твърди, че групата договаряла картечници, гранатомети и минохвъргачки за войната на CJNG в Мексико Ваканцията в Гърция удря нов рекорд: Бензинът на островите мина 2,50 евро Ваканцията в Гърция удря нов рекорд: Бензинът на островите мина 2,50 евро Сими и Кимолос са сред най-скъпите места за зареждане, а фериботите, нощувките и храната допълнително вдигат сметката за лятната почивка Изкуственият интелект носи милиарди долари печалба на имотния пазар Изкуственият интелект носи милиарди долари печалба на имотния пазар Генеративният AI ускорява продажбите, проектирането и сделките със земя и сваля разходите на строителните компании Тръмп обяви: САЩ имат пълен контрол над Ормузкия проток Тръмп обяви: САЩ имат пълен контрол над Ормузкия проток Американският президент заяви, че не вярва на Техеран и предупреди за тежък отговор при нови действия
Бойко Борисов Бойко Борисов Вие сте прост народ и аз съм прост, затова се разбираме Виц на деня Виц на деня - Защо плачеш, мила?
- Защото ми казаха, че съм тъпа.
- Хубаво де, и кое не ти е ясно?
Виц на деня Виц на деня Двама старци си говорят:
- Ех наборе-е-е, станал съм като стенен часовник!
- Що бе?
- Ми ей го на - в главата ку-ку, а от долу махало...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Към съседа от 4-тия етаж, който започва с бормашината в 7:00 сутринта в неделя: Надявам се бургията ти най-накрая да удари златна жила, че да си купиш къща в друг град!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори