×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пускайте Преслава! Боби Михайлов спечели нов мандат


Пускайте Преслава! Боби Михайлов спечели нов мандат
Боби Михайлов днес има повод за празнуване, спечели най-трудната си победа от 15 години. На апаратните игри би му завидял дори и покойния Иван Славков-Батето
12 Октомври 2021, Вторник, 18:07 ч.
Автор: Флагман, снимка: Флагман

Това ли е дъното на българския футбол, питат феновете

Досегашният президент на футболния съюз Боби Михайлов може да е недолюбван от почти всички футболни фенове, но показа, че владее до съвършенство апаратните игри.

На извънредния конгрес на БФС днес той спечели поредния си управленски мандат, вземайки 241 гласа срещу 230 гласа за основния си опонент Димитър Бербатов.

Косвена причина Боби да извоюва победата бе и бившият бос на „Нефтохимик“ Христо Порточанов, който се яви на олимпийския принцип, имаше само 8 гласа, които обаче откъсна директно от Бербатов, а те се оказаха крайно необходими за бившия голмайстор.

Другата причина бе, че преди началото на Конгреса бяха анулирани и картите за гласуване на 20-ина делегати с обяснението, че срещу тях имало подаден сигнал в прокуратурата от…БФС. Случайно или те ставаше въпрос за най-изявените поддръжници на Димитър Бербатов, които бяха лишени от правото на глас, а докато обвинението се произнесе дали са били надлежно упълномощени, хората ще са забравили, че е имало конгрес.

По този начин, уж легално, с подли маньоври се елиминираха неудобните и осигури нова победа за Боби Михайлов, Йордан Лечков, Емил Костадинов и Вени Стефанов.

Димитър Бербатов се държа мъжки. Поздрави Михайлов, но напускайки залата имаше десетки злостни подмятания и подигравки от делегати, очевидно поддръжници на досегашния президент.

Същите тези делегати снощи бяха гощавани в няколко столични ресторанта от най-доверените хора на Боби Михайлов.

„Това ли е дъното? Не стана ли ясно на всички, че футболът ни затъва по времето на Боби Михайлов“, питат феновете след днешната победа на Боби Михайлов, която очевидно ще е пирова за българския футбол.

"Пускайте Преслава и да закриваме футбола", категорични са привърженици.

 


В категории: Спорт


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
25
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 27/06/2026, Събота 14:15 0
Емел МАХМУД Горещините в Европа се придвижват на изток Горещините в Европа се придвижват на изток 27/06/2026, Събота 13:00 2
25
Коментара по темата
25.
До 11
14.10.2021 09:52:04
0
0
Пишеш народът бил прост?!
Хич не е тъп даже.
Много хора крадат и така си живуркат...
Да не говорим, че диктатурата и телефончетата у нас кой къде да седи, никога не са спирали...
Както е случаят с Бербатов... За огромно съжаление, старите курви като Михайлов и Лечков са подкрепени точно от диктатори и затова не желаят момчето да спечели.
Другата част от сънародниците ни защо са в чужбина?!
Сигурно щот и те са тъпи според теб?!
Кой да издържа семействата им?!
Освен един туризъм друго работили в тази държава?!
24.
УЖАС
13.10.2021 08:56:14
0
7
Кой го лансира това алкохолно петно! Голям срам!
23.
Потресен съм
13.10.2021 08:15:21
0
5
Ебах го и долната джибра. Как може такива свинщини.
22.
*********
13.10.2021 06:51:58
4
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
21.
Държавна сигурност
12.10.2021 22:05:45
4
14
Банкянската Мугра и Пияндето с перуката не станаха ли шефчета по едно и също време?
20.
Наш човек.
12.10.2021 21:43:37
0
9
Ченгесаро-ДС мафията отново празнуват. Мустафа Карадайъ да почерпи от името на Доган! Лъжепатриотите от МВРО също да заповядат на почерпката.
19.
Хххй
12.10.2021 21:40:42
0
5
Ръчичките, ръчичките, ръчичките ръчичките, ръчичките, ръчичките, ръчичките, ръчичките!
18.
До номер 11
12.10.2021 20:37:55
1
15
Шапка ти свалям... В десетката!!!
17.
Хахахаха
12.10.2021 20:31:00
0
34
Този невероятен, този фантастичен пияница
16.
Закривай
12.10.2021 20:30:31
0
33
Нов бардак със старите и дърти курви.Ей затуй няма футбол в България просто огледален образ на хала в държавата.Мн. боклук има за чистене.....
15.
Аз
12.10.2021 20:27:15
0
22
ДПС стои зад Перуката.Нищо случайно няма.
14.
Боби
12.10.2021 20:21:44
0
28
"Успехът" на Националния отбор по футбол е правопорционален с "успешното" управление на перуката!
13.
Рач Капур
12.10.2021 20:07:20
1
32
Ето това е държавата Абсурдистан! Закривай!!!
12.
Крис
12.10.2021 19:44:08
3
16
Кво ма бригат некви ритнитопчовци, по добре тези пари да отидат за смислени спортове
11.
да
12.10.2021 19:14:07
6
63
Предварително спряха двайсет делегати които бяха и щяха да гласуват за Бербатов!Имало сигнал срещу тях,сега прокуратурата ще разследва и вероятно другата седмица ще излезе,че с тях всичко е било нормално...нооо конгреса мина и Борислав Михайлов излъга Бербатов!Жалко за българският футбол!Като гледам,вероятно ноември месец като нищо ще си върнем Боко тиквата и ГЕРБ на власт и ще си докажем за поредн път,че простият народ си заслужава просто управление!
10.
Дякон Игнатий
12.10.2021 19:11:32
0
63
Смятай каква корупция!
Октоподът е пуснал пипалата си по футболни клубове, съдийски комисии, бизнесмени, чудесии. Не пускат кокала!
Футболът е най-голямата мафия, а Перуката е негов месия!
9.
Rijite i perata
12.10.2021 19:06:58
1
13
Lipsvat mi statiite za rijata i za gorankata
8.
111
12.10.2021 18:54:02
31
12
Протестърската мафия от миналото лято се добра до кокала и в БФС . Да не забравяме кой го изгони алкохолика от съюза и после го върнаха на Радеффф измамниците на власт. Чалгарите ще кършат кюбеци като Борю дамаджаната .
7.
Отврат!
12.10.2021 18:41:29
7
38
Герберо-депесарската мафия от ДС (клон на КГБ) успяха да удържат и БФС. Със съдействието на стари комунистически дружки, като бат Венци и Порточана. Гнусна история...
6.
Карадайъ
12.10.2021 18:40:47
1
45
Перука гнусен и противен алкохолик. Да ти го набутам до сливиците на тебе и на снаха ти. А синът ти няма, те достатъчно го бухат в Левски.
5.
Мм
12.10.2021 18:28:31
71
14
Не ми е приятен Боби но е добре че спечели Бербатов не искаше да играе за България но иска да управлява
4.
Перуката.
12.10.2021 18:25:02
20
28
Браво.Победихме мафията.Сега Бат Бойко като се върне на бял кон и ще прочисти държавата от корупцията.Пеевски президент.Доган цар.Урааа.
3.
da
12.10.2021 18:20:47
28
16
Е, сега вече ще се класираме за европейското и световното. Браво Боби. Голям си.
2.
Лечков плехаря
12.10.2021 18:16:43
0
51
Оня отгоре гледа, лакомите гъзове кръв ще серат.....
1.
,
12.10.2021 18:15:16
1
59
нормално в тая демо държава,всичко корупшан
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно  Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил В черешова градина в кюстендилското село Пиперков чифлик посетителите не само могат да си наберат плодове, но и да научат как правилно се берат череши Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Живущите в селата около него алармират за празни строителни площадки по стратегическото трасе, свързващо Варна и Бургас. С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя Лидерът на движение „Сияние“ извади наяве потресаващ кадър от ТОЛ камерите Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Никога досега за тази фаза не се е класирала толкова малка държава  Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Дипломатът влезе в бургаската библиотека и остана смаян от тийнейджърите, които в петък вечерта четяха книги  Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Акцията продължава и в този момент  Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Родителя на момченце от школата на „Славия“ говори за кошмара на оцелелите на косъм деца, разминали се на секунди от сблъсък с камиона-убиец
Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори