×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до Флагман.бг: Какво прави този инвалид от "Теленор"


12 Октомври 2021, Вторник, 14:49 ч.
Автор: Флагман

Граждани възмутени, призовават компанията да вземе мерки

 

Автомобил, брандиран с логото на "Теленор", е заел инвалидно паркомясто в мол "Галерия". Нашият читател Николай Вангелов ни изпраща кадри.

Снимките показват, че колата няма стикер, т.е. - водачът й е инвалид само по душа. Заел е най-близкото място, защото не му се е търсило друго.

"Дано тази снимка да я види някой отговорен в Теленор и да потърси отговорност на нарушителя, защото това е грозна гледка, която не трябва да се повтаря", категоричен е Вангелов.

Флагман.бг е с готовност да публикува позиция на Теленор по този случай, както и на нарушителя, за да даде обяснение.

Номерът на служебния автомобил на Теленор е CB 6282 CР
Автомобилът няма стикер за паркиране на инвалидно място

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
14
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Тези зодии имат шесто чувство Тези зодии имат шесто чувство 24/04/2026, Петък 22:03 1
Флагман.БГ Най-ревнивите зодии Най-ревнивите зодии 24/04/2026, Петък 20:57 0
Тервел ИЛИЕВ Сочна питка със сирене - пухкава рецепта Сочна питка със сирене - пухкава рецепта 24/04/2026, Петък 20:00 0
Флагман.БГ Домашна пилешка супа като от детството Домашна пилешка супа като от детството 24/04/2026, Петък 19:34 0
Тервел ИЛИЕВ Смразяващ инцидент в НДК, момче в кома Смразяващ инцидент в НДК, момче в кома 24/04/2026, Петък 19:15 0
14
Коментара по темата
14.
кондьо
13.10.2021 17:45:24
0
1
Аз съм умствен инвалид с Бенца отзад, обаче не съм брандиран и не ме снимат.
13.
Ха ха
13.10.2021 12:48:45
0
3
Петето от А1 с изкуствените зъбки е била.
Под прикритие :)
12.
Кой е този кайш?
13.10.2021 12:16:00
0
0
???
Казаха ли кой е?
11.
El Madre
13.10.2021 06:42:46
4
3
В Теленор взеха един бидон беше някакво шефче в А1 пълен дебил сигурно колата е негова.
10.
Teo
13.10.2021 01:13:51
1
1
Дано да станат инвалиди,тези които паркират на местата им.
9.
До Вангелов 7
12.10.2021 20:40:53
1
4
Къв Витал бе кви фитнеси в Зорница бе ей. Като ти изсуча една брадва в гърба ще станеш само на Вангелов. Сечи сечи с брадвата и хвърляй в канала на плъховете. Разбра ли с брадвата в торса в краката в ръцете нищо да не остане.
8.
Мм
12.10.2021 18:54:51
0
9
Ако съм му шеф веднага го гоня Това паркиране на инвалидно място е нещо което изключително ме дразни В Германия когато става въпрос за инвалид и дете всеки помага ноооо ние още не сме дорасли Може би след 20 години
7.
Вангелов до номер 6
12.10.2021 18:30:07
4
4
Тоз пък шматка идвай на витала да те видя къв файтър си ве интернет бабаит.

Утре между 9-12 съм там три тренирам
Чакам те паляк.
Само се обади на входа
Мишка
6.
Тъп
12.10.2021 17:04:43
32
8
Тъп много тъп фотограф. Някой хора нямат работа и по цял ден снимат. После защо ги биели. Ми снимай ме и ще глътнеш телефона си читателю Николай Вангелов хомов.
5.
морски
12.10.2021 17:00:28
3
15
Служебните и ведомствени автомобили са най предпочитани спрямо личните .
После се чудим защо сметките всеки месец се надуват Ми Теленол как иначе ще поддържат висок стандарт скъпи лъскави автомобили и рекламни девойки с къси поли .
4.
batman
12.10.2021 15:50:37
0
22
Абе тва да не е Мани от игри на воля или Мани теленора или Мани микро мастер мигло интриганта , само умствен инвалид като нея може да спре така !
3.
чети бе тиквун
12.10.2021 15:21:53
1
17
тъпънарка
2.
чети бе тиквун
12.10.2021 15:11:27
0
34
Снимките показват, че колата няма стикер
1.
da
12.10.2021 15:10:21
35
6
Защо, инвалидите нямат ли право на работа. Вие от Флагман ако станете инвалиди няма ли да искате да работите. Инвалидността не значи, че трябва да си без ръце и крака.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Почина талисманът на футболния Нефтохимик Почина талисманът на футболния Нефтохимик Той не остави любимия си отбор дори и в най-тежките моменти - когато Нафтата играеше в пета дивизия  Обявиха имената на новите народни представители Обявиха имената на новите народни представители Вижте кои са новите 240 в парламента Чуждестранни студенти по медицина в БДУ представиха кулинарните традиции на четири континента Чуждестранни студенти по медицина в БДУ представиха кулинарните традиции на четири континента Събитието бе уважено лично от ректора на университета проф. д-р Сотир Сотиров Румен Радев глобен за неправилно паркиране по време на изборите Румен Радев глобен за неправилно паркиране по време на изборите Негови приятели го съветват да остави вътрешният министър Емил Дечев в Министерския съвет, а Георги Кандев да си запази поста Георги Кандев може да стане президент, прогнозира политолог Георги Кандев може да стане президент, прогнозира политолог Ако десните го издигнат, ще спечелят, но не са умни и затова ще се скарат и няма да имат свестен кандидат, коментира той Ексклузивни кадри от горящата кола край Сарафово Ексклузивни кадри от горящата кола край Сарафово В пламналото возило е имало и дете с увреждания, което също е изведено на безопасно разстояние Скандалът след заплахите срещу Кандев се разраства: Картофа е в болница, а Гюров намеси и Пепи Еврото Скандалът след заплахите срещу Кандев се разраства: Картофа е в болница, а Гюров намеси и Пепи Еврото „Вендетата се случва в Софийската градска прокуратура на Емилия Русинова – спътницата на издирвания Петьо Петров и повелителката на депутатските имунитети, поясни премиерът Румен Радев предпочете София пред Бургас, Пламен Карашев става депутат Румен Радев предпочете София пред Бургас, Пламен Карашев става депутат Бизнесменът, който бе номиниран в анкета на Флагман.БГ за личност на годината заради помощта за пострадалите от бедствието в Ливада, е сред шампионите по преференции  Депутатите, избрани от две листи, решиха от коя да влязат в 52-рия парламент Депутатите, избрани от две листи, решиха от коя да влязат в 52-рия парламент Румен Радев ще бъде депутат от 25-ти МИР – София Прокуратурата е разпитвала "Картофа" по сигнал на Антикорупционния фонд, не за натиск върху Георги Кандев Прокуратурата е разпитвала "Картофа" по сигнал на Антикорупционния фонд, не за натиск върху Георги Кандев Собственикът на „Юнит Асист“ Юлиян Янков – "Картофа"
Инфлацията не може да спре богаташите. Милиардерите трупат пачки, стават 4000 до 2031 г. Инфлацията не може да спре богаташите. Милиардерите трупат пачки, стават 4000 до 2031 г. Баровците с имане от $30 млн. от 162 191 през 2021 г. са вече 713 626 Голямо торнадо удари Оклахома, има щети във военновъздушната база „Ванс“ (ВИДЕО) Голямо торнадо удари Оклахома, има щети във военновъздушната база „Ванс“ (ВИДЕО) По първоначални данни няма загинали, а пострадалите са с леки травми. САЩ предлагат 10 милиона долара награда за информация за лидера на иракска въоръжена група САЩ предлагат 10 милиона долара награда за информация за лидера на иракска въоръжена група „Катаиб Сайид ал-Шухада“ (KSS) е определена от Вашингтон като терористична организация Епстийн и историите за настанените жертви на насилие в апартаменти в Лондон Епстийн и историите за настанените жертви на насилие в апартаменти в Лондон Много от тях са били от Русия, Източна Европа и други места  са доведени във Великобритания, след като лондонската полиция отказва да разследва твърдението от 2015 В активния сезон за изкачвания: Огромен къс от ледник блокира маршрута към Еверест В активния сезон за изкачвания: Огромен къс от ледник блокира маршрута към Еверест Шерпите не откриват безопасен обход и чакат естествено срутването Американският президент за Иран: Решихме да им дадем малко време да разрешат част от хаоса си Американският президент за Иран: Решихме да им дадем малко време да разрешат част от хаоса си Решението идва след среща във Вашингтон, водена от него Гиркин от затвора: Украйна напредва към победа Гиркин от затвора: Украйна напредва към победа Игор Стрелков, чийто отряд започна настоящата война, твърди, че „врагът“ постига „доста сериозен резултат“  Имотната криза удари града на българите в САЩ Имотната криза удари града на българите в САЩ Наемите в Чикаго растат, новото строителство изостава, а натискът върху пазара тревожи и голямата българска общност Иран отчете първи приходи от такси в Ормузкия проток при ограничен морски трафик Иран отчете първи приходи от такси в Ормузкия проток при ограничен морски трафик Техеран съобщи, че първите постъпления вече са преведени в Централната банка, докато напрежението в Близкия изток продължава да натоварва една от най-важните енергийни артерии в света Челен сблъсък между два влака в Дания рани най-малко 17 души Челен сблъсък между два влака в Дания рани най-малко 17 души Инцидентът е станал северно от Копенхаген по линията между Хилерьод и Кагеруп, а четирима от пострадалите са в критично състояние
Георги КАНДЕВ, Главсек на МВР Георги КАНДЕВ, Главсек на МВР Не съм тук, за да се подчинявам на заплахи и игри! Виц на деня Виц на деня - Защо си продаде барабаните?
- Защото комшията си купи пушка...
Виц на деня Виц на деня Полицай спира кола за проверка на документите:
- Отворете багажника. Какво е това?
- А, това ли? Човешки труп...
- Виждам, че е човешки труп... а аптечката къде е?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Смехът е най-доброто лекарство, но не и при разстройство
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори