Еротичен модел поведе партийна листа в Бургас
Анелия е направила кариера като звезда в чалга клиповете
Провокативната Анелия Дулева, която през 2010 година стана "Мис Бургас", е водач на листата на "Атака" във Втори МИР, показа проверка на Флагман.бг.
Анелия е направила кариера като звезда в чалга клиповете, има и няколко еротични фотосесии, а отскоро работи в ТВ Алфа. Тя се счита за протеже на Волен Сидеров, който я сложи на първо място в Бургас.
Ето и цялата листа:
|
1 |
Анелия |
Желязкова |
Дулева |
|
2 |
Стойка |
Христова |
Георгиева |
|
3 |
Вълчо |
Трифонов |
Вълчев |
|
4 |
Стефан |
Кралев |
Стефанов |
|
5 |
Добри |
Стефанов |
Добрев |
|
6 |
Радко |
Пенчев |
Радев |
|
7 |
Мариян |
Йорданов |
Иванов |
|
8 |
Иван |
Георгиев |
Иванов |
|
9 |
Иван |
Стоянов |
Тодоров |
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор

... Сега изгледах нейно участие в БНТ предавне "Референдум" от 16.03.21 г.
.... Изгледайте го и Вие, ако желаете...
.... По мое мнене, заслужава доверие в политически аспект , но само до към този момент... Дали ще го оправдае за в бъдеще?!?!?....
... т. нар. "Предизборни обещания" не е като да чуваме за първи път...
...." Всеки има глава на раменете си"...
Абсолютно сте прави.......!!!!
и 10+ от мен,за коментарите........
Прав е професор Христов......
Щото ако вместо за вирус ,ни тестваха за простотия......е те тогава щеше да се види какво е това пандемия.....!!!!!
Май твойта халка е скъсана,от много лашкане отзад,ма тук се правиш на голем ,,ебач,,.....кажи си признай си......недей да скромничиш......
нещо лошо ли коментирах....
значи оставате просташките коментари ,а триете позитивните....и ко излиза.....????
Еми......едно лайно,колкото и да го валяш в пудра захар,поничка няма да стане....
същото е и с вас......1 към 1...
а пак ме трийте...
да не ти опре яйцето у задника....
ама...още по-лошо е когато са две....мхм.