Еротичен модел поведе партийна листа в Бургас
Анелия е направила кариера като звезда в чалга клиповете
Провокативната Анелия Дулева, която през 2010 година стана "Мис Бургас", е водач на листата на "Атака" във Втори МИР, показа проверка на Флагман.бг.
Анелия е направила кариера като звезда в чалга клиповете, има и няколко еротични фотосесии, а отскоро работи в ТВ Алфа. Тя се счита за протеже на Волен Сидеров, който я сложи на първо място в Бургас.
Ето и цялата листа:
|
1 |
Анелия |
Желязкова |
Дулева |
|
2 |
Стойка |
Христова |
Георгиева |
|
3 |
Вълчо |
Трифонов |
Вълчев |
|
4 |
Стефан |
Кралев |
Стефанов |
|
5 |
Добри |
Стефанов |
Добрев |
|
6 |
Радко |
Пенчев |
Радев |
|
7 |
Мариян |
Йорданов |
Иванов |
|
8 |
Иван |
Георгиев |
Иванов |
|
9 |
Иван |
Стоянов |
Тодоров |
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята

... Сега изгледах нейно участие в БНТ предавне "Референдум" от 16.03.21 г.
.... Изгледайте го и Вие, ако желаете...
.... По мое мнене, заслужава доверие в политически аспект , но само до към този момент... Дали ще го оправдае за в бъдеще?!?!?....
... т. нар. "Предизборни обещания" не е като да чуваме за първи път...
...." Всеки има глава на раменете си"...
Абсолютно сте прави.......!!!!
и 10+ от мен,за коментарите........
Прав е професор Христов......
Щото ако вместо за вирус ,ни тестваха за простотия......е те тогава щеше да се види какво е това пандемия.....!!!!!
Май твойта халка е скъсана,от много лашкане отзад,ма тук се правиш на голем ,,ебач,,.....кажи си признай си......недей да скромничиш......
нещо лошо ли коментирах....
значи оставате просташките коментари ,а триете позитивните....и ко излиза.....????
Еми......едно лайно,колкото и да го валяш в пудра захар,поничка няма да стане....
същото е и с вас......1 към 1...
а пак ме трийте...
да не ти опре яйцето у задника....
ама...още по-лошо е когато са две....мхм.