Ако сте в Бургас, посмейте се с Аня Пенчева и Сашо Кадиев в "Тя, той и още двама-трима"
Това е своеобразен наръчник, за това как една жена трябва да воюва за своето щастие
Културна организация "Арт ателие" и ПК "Ажур Пико представят в Бургас комедията от Жолт Пожгай "Тя, той и още двама – трима".
Комедията "Тя, той и още двама-трима" е своеобразен наръчник, за това как една жена трябва да воюва за своето щастие.
"Смъртоносният квинтет" Аня Пенчева, Александър Кадиев, Кирил Ефремов, Ненчо Илчев и Тихомир Благоев ни разказват за живота такъв, какъвто мислим, че не е.
Пет театрални миниатюри. Пет различни разказа за любовта през погледа на жената. Шест различни съдби, всички от които завършват гибелно за любовта на живота на жената на средна възраст. Жена, която е орисана да изживее живота си сама, заобиколена от лудия свят, който ни обгръща. Тя е такава каквато е – грижовна, добра, раздаваща се, малко луда, своенравна, винаги търсеща доброто, понякога отдадена на живота, но целяща едно – да създаде семейство и да остави следа след себе си, но… уви. Понякога отчаянието е над всичко!
Петима мъже.
Пет първи срещи.
Пет смъртни случая.
Пет експлозии от смях и абсурд…и една невероятно отчаяна жена.
Постановката ще се играе на 15 октомври от 19 ч. в зала "Тончо Русев" на Културен дом НХК. Билети вече се продават в билетен център " Часовника" / пред хотел България /.
За повече информация тел. 0894/898-098-Маруся Русева - организатор " Арт ателие".
Дара: Ако не бе мъжът ми, щях да се откажа от „Евровизия“
ГЕРБ: Зам.-председател на СИК в Средец снима личните карти на избирателите
Трима задържани за изборни манипулации: Пуснали бюлетини от името на други хора
Елена Поптодорова: Изборите напомнят за 90-те, България трябва да потвърди своята европейска ориентация
Владо Карамазов: Борбата ми е с купения вот, а фотографският ми проект е международен успех
Двойно гласуване в Нова Загора: Мъж арестуван за опит за манипулация на изборите
Почина изследователят на средновековното наследство на Пловдив, историци от Бургас потънаха в скръб
Проблеми с бюлетините в пловдивски болници, гласуването преустановено за часове
Кметът на София гласува с отвертка и флашка по съвет на Бойко Борисов
РИК-Бургас сезира МВР след жалба на „Прогресивна България“ за нарушения в руенското село Ръжица
Сигнали за купен вот и проблеми с машините, но ЦИК уверява, че гласуването ще продължи нормално
Скандал: Георги Ангелов от СИК в Бургас отворил запечатаната урна, псувал и обиждал колегите си

А лигльото изобщо няма да го коментирам.