Пътните строители пак на протест, плашат с блокади
Готови са и на по-крайни действия
Пътни строители отново излизат на национален протест. Демонстрацията ще се проведе за пети пореден път. Тази сутрин недоволните започнаха да се събират около „Врана”, съобщава Нова телевизия.
По-късно през деня те ще се отправят към жълтите павета. Фирмите протестират заради неизплатени, по думите им, средства за ремонти и зимно почистване в размер на 900 милиона лева.
От бранша излизат с искане за оставката на регионалния министър Виолета Комитова. Недоволните обявиха, че слагат край на дебатите с ресорното ведомство и искат спешна среща с премиера Стефан Янев. В противен случай започват ежедневни блокади в София и са готови и на по-крайни действия.
В понеделник машини и тежка техника блокираха центъра на столицата в продължение на четири часа, което доведе до проблеми с трафика.
Оперираха Лотар Матеус
Февруари сбъдва мечтите на тези четири зодии: време е за резултати, а не за илюзии
9-годишно дете погълна монета, лекарите се намесиха
Наглост без край: Осъждан 20 пъти с нов "подвиг" в София
"Стани богат" се завръща с огромна награда
Ивет Лалова - повече от шампион. Време е да я защитим
Радев с впечатляващ резултат... във Фейсбук
Може ли България да се пази сама? Смущаващ анализ
Кои са най-скъпите градове в света, Бургас е в класацията
Диетолог посочи една суперхрана, всеки може да си я позволи
"Станче, царството ти е още малко"
Позицията на БФС за екзотичния 4-странен турнир

Как фирма с пет човека работници печели държавна поръчка за луди пари?
Тези строителни фирми със средно по 7 работника ли са или аз нищо не разбирам от строителство ?
Или пък по-голямата част от тях са с по....един човек...
Фаянсаджия-фирма...
Мазач-фирма...
Бояджия-фирма...
Изкопчия един, валякчия един, шофьор един- пътно-строителна фирма...
Нещо такова ще да е !
Не са им платили за почистването за миналата зима, а идва новата зима. Хората работят за по 1000 лева на месец и тях не могат да си вземат.