Какво намериха ченгетата, претърсвали къща на ул. "Трайко Китанчев"
Четирима души сгащени вътре - двама поляци и двама братя - българи
При акцията, за която Флагман.бг съобщи преди ден, служители от Първо Районно управление – Бургас са неутрализирали незаконен цех за производство на пълнители с течност за електронни цигари, разположен на ул. "Трайко Китанчев" в Бургас в помещение, отдадено под наем от 66-годишен бургазлия. По време на полицейските действия са установени двама полски граждани и двама българи - 27-годишния Георги Н. и непълнолетния му брат.
Намерен и иззет е близо килограм бяло прахообразно вещество, реагирало при направения полеви наркотест на канабис. Иззети са множество 20-литрови туби, колби с течност, чийто точен състав е в процес на изясняване и електронна везна. Намерени са около 1 000 пакетирани продукти в завършен търговски вид, подготвени за пазара, както и консумативи за приготовянето им.
Работата по случая продължава от служители на Първо Районно управление - Бургас.
Извънредно! Ченгета ровят цял следобед къща в центъра на Бургас
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток

Всички други са аматьори , които само ви вземат парите!
Голям нещастни и кавал
Беше в апелативния съд.
Беше зм министърка на тиквата и сервитьорка
В имота на съдийката има нелегален публичен дом
Боже, колко мъка има по тоя свят..