Оперираха кмета на Созопол: Добре съм, враговете да не се радват!
Тихомир Янакиев е разтегнал менискус
Кметът на община Созопол Тихомир Янакиев претърпя операция поради увреден менискус на коляното. Това съобщи самият той във фейсбук профила си. В кратко видео от болничната стая той уточнява, че няма нищо страшно и ще се върне в кабинета си много скоро. Видно от видеото операцията е преминала успешно, а Янакиев дори има настроение.
„Добре съм, ще ме бъде, враговете да не се радват“, казва той.
Кметът на Созопол е изключително активен. Въпреки тежката работа по управлението на цялата община, Янакиев намира време и за спорт. Неговите съграждани често го виждат да тича на крайморската алея. Именно заради активността е причинена травмата.
По информация на Флагман.бг контузията е била лека – разтегнат менискус. Операцията е била безкръвна и е извършена днес в бургаска болница.
В същото време друг кмет от Бургаска област - управникът на Царево Георги Лапчев, утре приключва с карантината си заради ковид. Лапчев бе с положителен тест, но е преминал през заболяването сравнително леко в домашни условия.
38-годишна сияе от щастие, защото е баба
Баница с готови кори и газирана вода - лесна рецепта
Как да измием плочките в банята така, че да блестят
Николай Михов получи инсулт, БФС изрази подкрепа
Най-силните психически зодии
Илиана Раева с висока оценка за доклада на Бербатов
Шофираш бавно в лявата лента, вече те глобяват
Нуно Ешпирито Санто пожела дълголетие на Краси Балъков
Стоян изчезва мистериозно в "Ергенът"
МВР с шокиращи данни за тира, блокирал "Хемус"
Обрат в Унгария: Груевски отива в затвора след смяната на Орбан с Мадяр
Палачинки с прясно мляко - тънки, меки и винаги успешни

Вземи свърши това което служебното правителство ЗАЯВИ мАХА ПЕНСИОНЕРИТЕ НА ЩАТ новсе още до ден днешен нищо не е сторило .
Заеми се с това че тези АПЗ веднаж получават пенсия от държавния бюджет вторипът заплата пак от същото място .