×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Иран отрече да е затворил Ормузкия проток
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Изнася ли дъщерята на готвача Дичо винарната от ДНА?


Изнася ли дъщерята на готвача Дичо винарната от ДНА?
Полицейските лепенки са скъсани, но и разследващите вече нямат работа в клуба, след като там откриха една от най-сериозните улики - пистолетът, с който е застрелян Юмер
06 Октомври 2021, Сряда, 16:09 ч.
Автор: Флагман, снимка: Флагман

Фирмата се води на името на Стефани, била изряден платец, дори преди дни си платила наема за октомври

 

Стефани, дъщерята на готвача Деян Дичев, арестуван за двете най-жестоки убийства в историята на Бургас – на брокерката Теодора Бахлова и Юмер Мехмед, започнала да изнася оборудването от винарната им в Дома на народната армия (ДНА), твърдят очевидци за Флагман.бг.

Т.нар. „ВИП клуб“, който допреди ареста на Дичев бе сборно място за магистрати, адвокати и общественици е затворен от началото на август – след изчезването на Юмер Мехмед. Именно там разследващи откриха пистолета със заличени номера, с който вече е установено, че е застрелян Юмер, а по всяка вероятност и Теодора Бахлова.

Екип на Флагман.бг днес извърши проверка на място, за да установим дали е прекратен договорът на винарната и какви са плановете на наемателя.

Лепенките, които са поставили разследващите, са премахнати. Според очевидци дъщерята на Дичев идвала няколко пъти в помещението, но както изнасяла вещи, така и внасяла. Става въпрос за ресторантско оборудване и консумативи.

Нашата проверка показа, че фирмата, която е наемател на помещението – „Амфиз“ ЕООД, еднолична собственост на Стефани Деянова Дичева, си плаща редовно наема. Падежната дата е в края на месеца и към момента е напълно изрядна. Преди дни е платила за октомври. 

Адвокатът на готвача Деян Дичев: Укрил труповете от страх от една добре смазана машина

Договорът на „Амфиз“ ЕООД с Изпълнителна агенция „Военни клубове и военно-почивно дело“ е за 5 години, от които остават още 4 години. Месечният наем е 500 лева.

„Виждаме Стефани в обекта, може би го подготвя за отваряне, но в никакъв случай не се изнася. Поне не сме останали с подобно впечатление. Нито е предприела стъпки за разтрогване на договора, нито е забавила и с ден плащанията си. За нас тя е коректен наемател“, казаха от ДНА за Флагман.бг.

Полицейски служители не са идвали отдавна във винарната, категорични са работещите в Дома на народната армия. ВИП клубът бе щателно обискирана през август и разследващите откриха една от най-сериозните си улики – пистолетът, с който е екзекутиран Юмер. 

Разследването по случая продължава, а Станимир Рагевски и Деян Дичев са в ареста, не са поискали промяна на мярката си за неотклонение. Към този момент няма данни да е променено и работното обвинение на Дичев – чл.294 от Наказателния кодекс – за помагане при укриване на тленни останки. По този член го грозят до 5 години затвор.

Пълен потрес: В НК нямаме член за разфасовка на труп, затова готвачът на Рагевски е подведен за укриване на останки

 


В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Флагман.БГ Как да кажеш точно какво искаш в леглото Как да кажеш точно какво искаш в леглото 07/03/2026, Събота 22:00 0
Флагман.БГ Вучич очаква Сърбия в ЕС до 2035 г. Вучич очаква Сърбия в ЕС до 2035 г. 07/03/2026, Събота 21:29 3
Михаил ДИМИТРОВ На борсата: Най-много поскъпват зелените чушки На борсата: Най-много поскъпват зелените чушки 07/03/2026, Събота 19:00 0
9
Коментара по темата
9.
Пичове
18.10.2021 10:25:04
0
0
Аре ве, какво стана с Ангел Костадинов... Голямото разследване, братче!
8.
Канибала
07.10.2021 11:57:57
1
3
Е сега къде ще хапвам кебаб от човешко месце
7.
Гражданин
06.10.2021 22:55:35
1
31
Така и не разбрахме имената на адвокатите, магистратите и обществениците, които са били на хранилка там! А всъщност това е скандално и трябва да се знаят! Явно на вас са ви известни, но си мълчите. Укриването на информация е престъпление!
6.
Ще отваря нов...?
06.10.2021 20:55:08
0
14
БАР, в НЯКОЙ ИЗБЕНО ПОМЕЩЕНИЕ !
5.
Вместо да се откаже от баща си...
06.10.2021 18:23:12
5
19
Наема сигурно е 300 лева на месец.
Що да не го плаща?
Да го освобождава!
Явно няма да може да го движи
А и кой ли вече ще стъпи там?
4.
Карнобашки Канибал
06.10.2021 17:19:39
1
12
Бях скрил 1 ,2 на луканки в мазето сигуено са ги изяли
3.
Ужасен ужас
06.10.2021 16:32:07
4
60
В батака сме затънали! С тва правосъдие нищо добро не ни чака! Господата от съда и те ще си платят рано или късно ще страдат? Разсипаха я тая държава! Дедите ви са превъртат нещ&сници безбожни, ще страдате всички мислещи се за силни и безсмъртни същества! Тая територия върви към гибел за съжаление
2.
Хан Кур Бан
06.10.2021 16:30:13
4
41
Кога ще отварят? Дали всичко в менюто ще е прясно?... ;)
1.
родител .
06.10.2021 16:29:24
1
63
Кви пет лева кво обвинение като помагач Той навно с Рагевски едействал Та се коментира че е транжирал труповете докат Рагевски само ги умъртвявал с по един изстрелв тила .Интересно че за третия съдружник чийто бивша съпруга е една от адвокатите на Рагевски .Нищо не се споменава .Недопустимо е да ти затрият по най жесток садизюм рожбата и да се примериш за такова правосъдие да им наложи нищожните до 5до 10 години лишаване от свобода .За такава жестокост само смърт но то наказание отново да се въведе .
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Подозираше ли днес Бойко Борисов с кой лебед се снима в Бургаско (ВИДЕО) Подозираше ли днес Бойко Борисов с кой лебед се снима в Бургаско (ВИДЕО) Може би не е случайност, че Калистрати - "Красивият войн" на Приморско се доближи до лидера на ГЕРБ Как мисли поколението Gen Z: Бургазлия, учещ в елитен университет във Виена в откровен разговор за политиката Как мисли поколението Gen Z: Бургазлия, учещ в елитен университет във Виена в откровен разговор за политиката Нашата мечта е никой да не се срамува, че е българин, каза Никола Карагьозов във Ф Студио  Става опасно! Обединените арабски емирства обявиха: Намираме се в състояние на война Става опасно! Обединените арабски емирства обявиха: Намираме се в състояние на война Президентът Мохамед ибн Заид ал-Нахаян направи историческо изявление, което обръща тотално политиката на страната Колко струва една партия в България? Минимум 75 хил. евро и още нещо Колко струва една партия в България? Минимум 75 хил. евро и още нещо Мандатоносителите искат избираеми места в листите, както и процент от бъдещата субсидия Kaĸ зaтвapянeтo нa Opмyзĸия пpoлив (мoжe дa) влияe нa cвeтoвнитe дocтaвĸи нa пeтpoл и гaз Kaĸ зaтвapянeтo нa Opмyзĸия пpoлив (мoжe дa) влияe нa cвeтoвнитe дocтaвĸи нa пeтpoл и гaз . Ecĸaлиpaщият ĸoнфлиĸт в Близĸия Изтoĸ пpeнaчepтaвa ĸapтaтa нa мeждyнapoднaтa тъpгoвия Българин плати 475 евро за рози, вие бихте ли дали толкова за своята любима Българин плати 475 евро за рози, вие бихте ли дали толкова за своята любима Това е най-скъпата поръчка за цветя тази година, отчитат продавачите Двойки, които спират да правят това, се разделят Двойки, които спират да правят това, се разделят Експерти по взаимоотношения предупреждават, че малък ежедневен жест често определя дали една връзка ще оцелее Търговците се развихриха, бензинът и дизелът с ръст до 15 цента за литър Търговците се развихриха, бензинът и дизелът с ръст до 15 цента за литър Очаква се  до 5% увеличение Нов скок в цените на шофьорските курсове у нас Нов скок в цените на шофьорските курсове у нас Обучението за категория B вече се доближава до 2000 лева, а допълнителните такси оскъпяват още повече придобиването на книжка Какво стои зад новите идеи за пенсионна реформа в България Какво стои зад новите идеи за пенсионна реформа в България Предложенията предвиждат промени във втория пенсионен стълб и ново разпределение на средствата в пенсионните фондове
Путин реагира след смъртта на Хаменей и призова за спиране на войната в Иран Путин реагира след смъртта на Хаменей и призова за спиране на войната в Иран Руският президент изрази съболезнования за жертвите и настоя за дипломатическо решение Ирански удар по летището в Дубай ще отмени полетите Ирански удар по летището в Дубай ще отмени полетите Emirates спря всички полети до и от Дубай до второ нареждане 20% от британците са за включване във войната срещу Иран 20% от британците са за включване във войната срещу Иран Премиерът Киър Стармър обсъди военната и разузнавателната координация с престолонаследника Мохамед бин Салман САЩ одобриха продажба на 12 000 бомби на Израел САЩ одобриха продажба на 12 000 бомби на Израел Оръжието ще бъде включено във войната За първи път САЩ застанаха на страната на Русия по отношение на атаките срещу украинската енергетика За първи път САЩ застанаха на страната на Русия по отношение на атаките срещу украинската енергетика Документът на Международната агенция за атомна енергия предупреждава за риск за ядрената безопасност Банков колапс след ударите на Иран по сървърите в Бахрейн Банков колапс след ударите на Иран по сървърите в Бахрейн Американските медии твърдят, че Китай тихомълком помага на ислямската република, търси се виновен за превръщането на блицкрига във военна операция Инж. Петър Кънев на важни срещи в Тирана за Черноморското икономическо сътрудничество Инж. Петър Кънев на важни срещи в Тирана за Черноморското икономическо сътрудничество Бургаският народен представител бе на работно посещение в Албания Селена Гомес разказа за грешната диагноза и борбата с психическото си разстройство Селена Гомес разказа за грешната диагноза и борбата с психическото си разстройство Певицата говори открито за здравето си и пътя към правилното лечение Русия и Украйна си размениха по още 300 военнопленници Русия и Украйна си размениха по още 300 военнопленници САЩ и Обединените арабски емирства са действали като посредници Според западни медии - Русия споделя разузнавателна информация с Иран за САЩ Според западни медии - Русия споделя разузнавателна информация с Иран за САЩ Според публикации в западни издания Кремъл е предоставил данни за американски военни активи в Близкия изток
Олга Курносова, руски опозиционер Олга Курносова, руски опозиционер Ликвидацията на Путин е напълно изпълнима задача. Иран като репетиция за Русия? Виц на деня Виц на деня Чък Норис пита дете:
- На колко години си?
- На 11.
- Аз на твоите години бях на 12.
Виц на деня Виц на деня Любопитно!
Знаете ли, че думата "х*йня" има около 20 синонима! А всеки майстор знае поне 420 детайла с такова име...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Българи показали на китайците как се прави шапка от вестник, а те на другия ден направили и обувки, и джапанки...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори