Бургаска линейка с пациенти закъса на пътя, доброволци я бутат (ВИДЕО)
В нея е имало 4 момичета, които трябвало да бъдат откарани в болница след катастрофа
Видео от абсурден случай на закъсала линейка с пациенти бе публикувано днес във фейсбук групата „Шофьори Бургас“.
Инцидентът е от 28 август 2021 година. Катастрофата е станала между поморийските села Порой и Гълъбец. Според автора на клипа Илми Мехмед в линейката е имало 4 леко ранени момичета, които са пострадали от катастрофата, но парамобила не искал да запали.
Затова се наложило да бъде леко побутнат от шестима доброволци.
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче

На ден по поне 5 човека умрели в катастрофи но никой няма да се сети,че този народ не е за коли,манталитета му е за каруци и магарета
Едно 70-80% от хората тука не заслужават книжките си и са огромна опасност на пътя
Било то заради бавни реакции,хронични проблеми които в България никога не се изследват и винаги си в невидение за тях,купени книжки,книжки които едно време са се падали в Зрънчо
И най-вече заради тежка селяния и олигофрения и манията да изпреварваш всички по неадекватни начини,само за да може да чакаш една кола пред тоя дето си изпреварил на светофара след 2 минути
Този народ няма работа в 21 век и започна да се вижда края му,ако не се научи,ще изчезне,но може би така е трябвало да бъде