Бургаска линейка с пациенти закъса на пътя, доброволци я бутат (ВИДЕО)
В нея е имало 4 момичета, които трябвало да бъдат откарани в болница след катастрофа
Видео от абсурден случай на закъсала линейка с пациенти бе публикувано днес във фейсбук групата „Шофьори Бургас“.
Инцидентът е от 28 август 2021 година. Катастрофата е станала между поморийските села Порой и Гълъбец. Според автора на клипа Илми Мехмед в линейката е имало 4 леко ранени момичета, които са пострадали от катастрофата, но парамобила не искал да запали.
Затова се наложило да бъде леко побутнат от шестима доброволци.
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас

На ден по поне 5 човека умрели в катастрофи но никой няма да се сети,че този народ не е за коли,манталитета му е за каруци и магарета
Едно 70-80% от хората тука не заслужават книжките си и са огромна опасност на пътя
Било то заради бавни реакции,хронични проблеми които в България никога не се изследват и винаги си в невидение за тях,купени книжки,книжки които едно време са се падали в Зрънчо
И най-вече заради тежка селяния и олигофрения и манията да изпреварваш всички по неадекватни начини,само за да може да чакаш една кола пред тоя дето си изпреварил на светофара след 2 минути
Този народ няма работа в 21 век и започна да се вижда края му,ако не се научи,ще изчезне,но може би така е трябвало да бъде