Бургаска линейка с пациенти закъса на пътя, доброволци я бутат (ВИДЕО)
В нея е имало 4 момичета, които трябвало да бъдат откарани в болница след катастрофа
Видео от абсурден случай на закъсала линейка с пациенти бе публикувано днес във фейсбук групата „Шофьори Бургас“.
Инцидентът е от 28 август 2021 година. Катастрофата е станала между поморийските села Порой и Гълъбец. Според автора на клипа Илми Мехмед в линейката е имало 4 леко ранени момичета, които са пострадали от катастрофата, но парамобила не искал да запали.
Затова се наложило да бъде леко побутнат от шестима доброволци.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

На ден по поне 5 човека умрели в катастрофи но никой няма да се сети,че този народ не е за коли,манталитета му е за каруци и магарета
Едно 70-80% от хората тука не заслужават книжките си и са огромна опасност на пътя
Било то заради бавни реакции,хронични проблеми които в България никога не се изследват и винаги си в невидение за тях,купени книжки,книжки които едно време са се падали в Зрънчо
И най-вече заради тежка селяния и олигофрения и манията да изпреварваш всички по неадекватни начини,само за да може да чакаш една кола пред тоя дето си изпреварил на светофара след 2 минути
Този народ няма работа в 21 век и започна да се вижда края му,ако не се научи,ще изчезне,но може би така е трябвало да бъде