Сигнал до Флагман.бг: Защо в бургаския "Старбъкс" има капани за мишки
Нина Валериева се натъкна на чудата гледка в обекта на световния бранд в бургаски мол
Капани за мишки са поставени на няколко места в обекта на „Старбъкс“ в мола в бургаския ж.к.“Изгрев“, алармира нашата читателка Нина Валериева.
Тя изпрати и снимки, на които се виждат две мишеловки, сбутани под сепаретата.
„Бях с малко дете, едва го спрях да не докопа тези неща и да ги набута в устата си. Не смятам, че е нормално да се поставят по този начин. Дори и да имат проблеми с вредители, не е това начинът“, категорична е Валериева.
Потърсихме за коментар и управата на търговския обект, за да ги попитаме имат ли гризачи в залата, дали тези мишеловки са опасни и защо са хвърлени по този начин.
„Не са хвърлени под сепаретата. Закачени са! Това е изискване от вътрешните ни проверки, трябва да го има. Децата не се бутат под сепаретата, ако има притеснени родители да ми се обадят. Не опасно за никого!“, категорична бе пред Флагман.бг управителката Паулина Николова.
Пишете ни на [email protected] или на платформата „Вашият сигнал до Флагман“
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)

1. Напитките не струват и персонала дето си бърка в носа ми подава чашата със същата ръка
2. Мега нагли
3. Оправете хигиената на персонала, после трепете гризачите
4. Самата управителка е мега наглата бръмчалка, или забрави милата как е станала управител (на колене се постига много)
И ГИ ДЕБНАТ ДА ГИ ЛОВНАТ
ИЛИ ДА ГИ ТРОВНАТ
Мноо си тъп ,Сашеееее
Спомням си ви вас и разглезеното ви снобарско чаве много харесахте домашните бисквитки с парченца шоколад...
Да ви споделя тайната защо са толкова вкусни.
Вечер Аз обирам шоколадовите парченца и си ги хапвам след това ги преработвам и поставям мойте пресни ароматни миши барабонки отгоре над постните бисквитки за да може разглезени сноби като вас и вашето чаве да им е сладко,да си облизвате пръстите и да искате още.
Заповядайте отново на по кафенце
Като се разкешат с вас, ще излезе нещо приказно.
За да няма мишки. Все пак е заведение за хранене.
Тогава срещу котките ще протестираш, няма угода, ей!
Ами мишките и плъховете и те душа носят и на тях им се хапват курабийки от Старбъкс...
Па и кафенце може да си пийват от остатъците,kakво толкова, правилно ти го е рекъл управителя..!
Големи стипци се извъдихте!