Сигнал до Флагман.бг: Защо в бургаския "Старбъкс" има капани за мишки
Нина Валериева се натъкна на чудата гледка в обекта на световния бранд в бургаски мол
Капани за мишки са поставени на няколко места в обекта на „Старбъкс“ в мола в бургаския ж.к.“Изгрев“, алармира нашата читателка Нина Валериева.
Тя изпрати и снимки, на които се виждат две мишеловки, сбутани под сепаретата.
„Бях с малко дете, едва го спрях да не докопа тези неща и да ги набута в устата си. Не смятам, че е нормално да се поставят по този начин. Дори и да имат проблеми с вредители, не е това начинът“, категорична е Валериева.
Потърсихме за коментар и управата на търговския обект, за да ги попитаме имат ли гризачи в залата, дали тези мишеловки са опасни и защо са хвърлени по този начин.
„Не са хвърлени под сепаретата. Закачени са! Това е изискване от вътрешните ни проверки, трябва да го има. Децата не се бутат под сепаретата, ако има притеснени родители да ми се обадят. Не опасно за никого!“, категорична бе пред Флагман.бг управителката Паулина Николова.
Пишете ни на [email protected] или на платформата „Вашият сигнал до Флагман“
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

1. Напитките не струват и персонала дето си бърка в носа ми подава чашата със същата ръка
2. Мега нагли
3. Оправете хигиената на персонала, после трепете гризачите
4. Самата управителка е мега наглата бръмчалка, или забрави милата как е станала управител (на колене се постига много)
И ГИ ДЕБНАТ ДА ГИ ЛОВНАТ
ИЛИ ДА ГИ ТРОВНАТ
Мноо си тъп ,Сашеееее
Спомням си ви вас и разглезеното ви снобарско чаве много харесахте домашните бисквитки с парченца шоколад...
Да ви споделя тайната защо са толкова вкусни.
Вечер Аз обирам шоколадовите парченца и си ги хапвам след това ги преработвам и поставям мойте пресни ароматни миши барабонки отгоре над постните бисквитки за да може разглезени сноби като вас и вашето чаве да им е сладко,да си облизвате пръстите и да искате още.
Заповядайте отново на по кафенце
Като се разкешат с вас, ще излезе нещо приказно.
За да няма мишки. Все пак е заведение за хранене.
Тогава срещу котките ще протестираш, няма угода, ей!
Ами мишките и плъховете и те душа носят и на тях им се хапват курабийки от Старбъкс...
Па и кафенце може да си пийват от остатъците,kakво толкова, правилно ти го е рекъл управителя..!
Големи стипци се извъдихте!