×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • България очаква близо 1 милиард евро по четвъртото плащане от ПВУ
  • Започват масирани проверки на цените по цялото Черноморие
  • Вече 933 са случаите на ебола в Конго – 245 са смъртните жертви
  • Внимание, абитуриенти: Ако не работите и не сте започнали университет, дължите здравни осигуровки
  • България излиза от „сивия списък“ за пране на пари
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до Флагман.бг: Защо в бургаския "Старбъкс" има капани за мишки


Сигнал до Флагман.бг: Защо в бургаския "Старбъкс" има капани за мишки
Това са двете мишеловки, които е заснела наша читателка. Това било изискване на "Старбъкс", твърди управителката на търговския обект
01 Октомври 2021, Петък, 15:10 ч.
Автор: Флагман, снимка: Флагман

Нина Валериева се натъкна на чудата гледка в обекта на световния бранд в бургаски мол

Капани за мишки са поставени на няколко места в обекта на „Старбъкс“ в мола в бургаския ж.к.“Изгрев“, алармира нашата читателка Нина Валериева.

Тя изпрати и снимки, на които се виждат две мишеловки, сбутани под сепаретата.

„Бях с малко дете, едва го спрях да не докопа тези неща и да ги набута в устата си. Не смятам, че е нормално да се поставят по този начин. Дори и да имат проблеми с вредители, не е това начинът“, категорична е Валериева.

Потърсихме за коментар и управата на търговския обект, за да ги попитаме имат ли гризачи в залата, дали тези мишеловки са опасни и защо са хвърлени по този начин.

„Не са хвърлени под сепаретата. Закачени са! Това е изискване от вътрешните ни проверки, трябва да го има. Децата не се бутат под сепаретата, ако има притеснени родители да ми се обадят. Не опасно за никого!“, категорична бе пред Флагман.бг управителката Паулина Николова.

Пишете ни на [email protected] или на платформата „Вашият сигнал до Флагман“




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
26
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро 21/06/2026, Неделя 16:36 0
Тервел ИЛИЕВ Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта 21/06/2026, Неделя 15:53 0
Георги РУСЧЕВ Apple отива на трибунал за iPhone Apple отива на трибунал за iPhone 21/06/2026, Неделя 15:30 0
Георги РУСЧЕВ Исландия готви вот за пътя си към ЕС Исландия готви вот за пътя си към ЕС 21/06/2026, Неделя 15:00 1
26
Коментара по темата
26.
633636
02.10.2021 04:28:36
2
2
Като гледам тролските коментари, някой прост служител на Старбъкс ги е писал повечето... но реално тоя Старбъкс си е мизерия и то голяма, от години спрях да ходя там защото:
1. Напитките не струват и персонала дето си бърка в носа ми подава чашата със същата ръка
2. Мега нагли
3. Оправете хигиената на персонала, после трепете гризачите
4. Самата управителка е мега наглата бръмчалка, или забрави милата как е станала управител (на колене се постига много)
25.
а защо
01.10.2021 21:05:19
1
4
у флегмън работят джурналисти без образование ! Ъ
24.
ГОГО ЦАЦЛАРА
01.10.2021 19:55:19
1
1
До плъха от старбъкс хахахахахаха
23.
ЩО ЩО
01.10.2021 19:21:51
0
2
МИ ЩОТО ИМА МИШКИ
И ГИ ДЕБНАТ ДА ГИ ЛОВНАТ
ИЛИ ДА ГИ ТРОВНАТ
Мноо си тъп ,Сашеееее
22.
Ужас
01.10.2021 17:47:42
5
16
Кой ходи в този мол, нито магазини нито храната която се предлага е читав, пълно с мишки и хлебарки, добър апетит дечица, яжте сандвичи и чиа с гуМна
21.
Пеерас
01.10.2021 17:01:17
0
13
Не ходя в Старбъкс и смятам да си направя секуро затова че имало капани за мишки...
20.
Дайте
01.10.2021 16:34:22
0
14
Сигнал на ХЕИ. Много е лесно. Няма да има капани, няма да има и Старбъгс !!!!
19.
Дайте
01.10.2021 16:34:21
1
8
Сигнал на ХЕИ. Много е лесно. Няма да има капани, няма да има и Старбъгс !!!!
18.
Плъха от Старабъкс
01.10.2021 16:33:49
2
41
До подателката
Спомням си ви вас и разглезеното ви снобарско чаве много харесахте домашните бисквитки с парченца шоколад...

Да ви споделя тайната защо са толкова вкусни.

Вечер Аз обирам шоколадовите парченца и си ги хапвам след това ги преработвам и поставям мойте пресни ароматни миши барабонки отгоре над постните бисквитки за да може разглезени сноби като вас и вашето чаве да им е сладко,да си облизвате пръстите и да искате още.
Заповядайте отново на по кафенце
17.
Запознат
01.10.2021 16:32:59
0
15
Защото има мишки.
16.
Четател
01.10.2021 16:07:37
4
25
Първо прочетете законите и тогава пишете глупости,по закон трябва да има капани
15.
3456
01.10.2021 15:53:48
1
28
Така се прави бизнес, плюеш някой, като не киха, а кихне ли, от осъден бандит става "бизнесмен", от лош става мил и добър, и така.
14.
Майки и чудо
01.10.2021 15:52:56
2
37
Вместо да си гледа детето оная щрака снимки в мола. Патка! Аз ли да ѝ обяснявам, че ако снима лапето си навряно под сепсрето, дъвчейки тва нещо, ще се получи по-ефектно.
13.
Съвет
01.10.2021 15:49:57
4
40
Другият път не си пускайте детето под сепаретата до го не завлече някоя хлебарка.
12.
Ами, как защо?
01.10.2021 15:49:30
1
25
Не са ви платили за "реклама"?
Като се разкешат с вас, ще излезе нещо приказно.
11.
Уважаеми Нинче
01.10.2021 15:48:36
1
32
Ако отрочето ти от малко иска да яде отрова за мишки и да лази по земята на обществени места, да знаеш, матриалът не добър...
10.
Русенец
01.10.2021 15:38:08
1
32
Как защо има капани за мишки?
За да няма мишки. Все пак е заведение за хранене.
9.
Tsatsata
01.10.2021 15:35:39
1
42
A какво , котки ли да държат там дежурни, бе, гражданко?!
Тогава срещу котките ще протестираш, няма угода, ей!
Ами мишките и плъховете и те душа носят и на тях им се хапват курабийки от Старбъкс...
Па и кафенце може да си пийват от остатъците,kakво толкова, правилно ти го е рекъл управителя..!
Големи стипци се извъдихте!
8.
Прост народ
01.10.2021 15:35:28
3
51
Няма да коментирам. Все едно да кажа че, има опасно море около Бургас. Там детето може да се удави. Да махнем морето, земята и хората. По тъп сигнал не съм чувал. УДАРИХТЕ ТЪПОМЕТЪРА в тавана.
7.
Грешите
01.10.2021 15:32:47
2
24
Не са за мишки, за хлебарки са.
6.
бургазлийка
01.10.2021 15:31:12
0
24
Глупаво питане
5.
Флейгмейн
01.10.2021 15:30:38
2
17
Как ще сте толкова прости ве, флегеймани.. Хахахаххаха
4.
Бък
01.10.2021 15:29:18
2
57
Занапред не храни детето си на пода. Слагай му в чиния на масата и няма да си бута капани за мишки в устата.
3.
sdasda
01.10.2021 15:24:34
4
51
Защо детето на притеснената читателка обикаля и рови под сепаретата
2.
Боби
01.10.2021 15:16:39
2
34
Защото има Мишки.
1.
ХА ХА ХА
01.10.2021 15:16:36
2
36
Защото най-вероятно има мишки .
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Напук на спекулациите: Снимка от Черноморието показа колко реално ни струва обядът на плажа Напук на спекулациите: Снимка от Черноморието показа колко реално ни струва обядът на плажа Докато интернет бълва негативизъм, летовници изкараха черно на бяло истинските цени в Приморско Фаворитът на Делян Пеевски е новият главен мюфтия: Ахмед Бахадър овладя Изповеданието Фаворитът на Делян Пеевски е новият главен мюфтия: Ахмед Бахадър овладя Изповеданието Пълна капитулация на доганистите, след като техният фаворит Ведат Ахмед се отказа от надпреварата в последната секунда Фатална свръхдоза фентанил убила легендарния фолк певец Никсън Фатална свръхдоза фентанил убила легендарния фолк певец Никсън Майката на звездата разбила вратата на дома му, след като Никола Праматаров спрял да вдига телефона си Тотален разпад в „Промяната“! Националният младежки шеф Алекс Дорохин разкости партийния елит Тотален разпад в „Промяната“! Националният младежки шеф Алекс Дорохин разкости партийния елит Основателят на „Младежи за Промяната“ си тръгна с гръм и трясък: Използваха ни за електорална полза и ни заглушиха Рокля като за моминско парти взриви МВнР: Кой съблече родната дипломация пред Анкара Рокля като за моминско парти взриви МВнР: Кой съблече родната дипломация пред Анкара Турският сайт още пази кадъра с дръзката цепка на министър Петрова, докато у нас тихомълком замазват гафа Свободна зона, ама с катинари! Жестока наглост взриви плаж „Златна рибка“ край Созопол Свободна зона, ама с катинари! Жестока наглост взриви плаж „Златна рибка“ край Созопол Читател на Флагман.бг засне как нашенци феодализират безплатния пясък с вериги за цяло лято Мащабно начало на второто издание на „Крайморски фестивал“: Музика, танци и традиции завладяха морския бряг Мащабно начало на второто издание на „Крайморски фестивал“: Музика, танци и традиции завладяха морския бряг В красивия бургаски квартал „Крайморие“ официално бе даден старт на дългоочакваното второ издание на най-чакания фестивал Извънредно: Преместиха в „Пирогов“ Илиян от Бургас, който се размаза с мотора си край ж.к. "Меден рудник" Извънредно: Преместиха в „Пирогов“ Илиян от Бургас, който се размаза с мотора си край ж.к. "Меден рудник" Медиците в УМБАЛ-Бургас го стабилизираха в последните два дни, за да издържи тежкото пътуване до столицата Селски, разкарай си колата оттук, за да не останеш без гуми! Селски, разкарай си колата оттук, за да не останеш без гуми! . Пловдивчанин реагира с остър, но изключително точен коментар, след като откри на предното стъкло на автомобила си анонимна бележка със заплахи от съсед, припознал обществената земя за своя бащиния Всички нащрек! Бургаска област е най-проблемната зона на огнения фронт у нас Всички нащрек! Бургаска област е най-проблемната зона на огнения фронт у нас Нарастващата опасност от сухи обекти и високи температури в региона изисква от жителите и гостите на Бургас и близките курорти абсолютна бдителност и повишено внимание
Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Любимият сериал от прехода остана само с един жив актьор, след като трагичната участ покоси почти цялото семейство Танер   Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Модната икона разкри отвратителните странности на 95-годишния медиен магнат, след като изтече договорът ѝ за конфиденциалност От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав Хронологията на един закъснял, но заслужен триумф Тийнейджърски банди превърнаха Нотингам в бойно поле Тийнейджърски банди превърнаха Нотингам в бойно поле   Първият град на Острова забранява „ски маските“ след кървави атаки с мачете Чуждестранни туристи се отказват от България, защото се пуши навсякъде Чуждестранни туристи се отказват от България, защото се пуши навсякъде Дори не знаем колко туристи губим от това. Докато това не започне да се променя, ние ще продължим да губим, каза Лияна Панделиева   От 20 лева на 20 евро: Магическото превалутиране, което прати плаж „Кабакум“ в историята От 20 лева на 20 евро: Магическото превалутиране, което прати плаж „Кабакум“ в историята Заради солени цени и тотална липса на хигиена, дългогодишни туристи се заричат никога повече да не стъпят там Истинско футболно чудо: Как Малага възкръсна от пепелта и се завърна в Ла Лига Истинско футболно чудо: Как Малага възкръсна от пепелта и се завърна в Ла Лига След 8 години съдебна администрация, източване на милиони и трета дивизия, андалусийците пренаписаха историята Издигат паметник на култовия вратар на Кюрасао Издигат паметник на култовия вратар на Кюрасао Стражът на ФК Маями направи 15 спасявания - рекорд на Мондиалите в рамките на 90 минути
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Двама във фитнеса.
- С колко клякаш?
- С триста.
- Килограма ли?
- Зора.
Виц на деня Виц на деня Две змии си говорят.
- Ние отровни ли сме?
- Защо?
- Прехапах се.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Спри да гледаш назад, там няма нищо за теб.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори