Сигнал до Флагман.бг: Защо в бургаския "Старбъкс" има капани за мишки
Нина Валериева се натъкна на чудата гледка в обекта на световния бранд в бургаски мол
Капани за мишки са поставени на няколко места в обекта на „Старбъкс“ в мола в бургаския ж.к.“Изгрев“, алармира нашата читателка Нина Валериева.
Тя изпрати и снимки, на които се виждат две мишеловки, сбутани под сепаретата.
„Бях с малко дете, едва го спрях да не докопа тези неща и да ги набута в устата си. Не смятам, че е нормално да се поставят по този начин. Дори и да имат проблеми с вредители, не е това начинът“, категорична е Валериева.
Потърсихме за коментар и управата на търговския обект, за да ги попитаме имат ли гризачи в залата, дали тези мишеловки са опасни и защо са хвърлени по този начин.
„Не са хвърлени под сепаретата. Закачени са! Това е изискване от вътрешните ни проверки, трябва да го има. Децата не се бутат под сепаретата, ако има притеснени родители да ми се обадят. Не опасно за никого!“, категорична бе пред Флагман.бг управителката Паулина Николова.
Пишете ни на [email protected] или на платформата „Вашият сигнал до Флагман“
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

1. Напитките не струват и персонала дето си бърка в носа ми подава чашата със същата ръка
2. Мега нагли
3. Оправете хигиената на персонала, после трепете гризачите
4. Самата управителка е мега наглата бръмчалка, или забрави милата как е станала управител (на колене се постига много)
И ГИ ДЕБНАТ ДА ГИ ЛОВНАТ
ИЛИ ДА ГИ ТРОВНАТ
Мноо си тъп ,Сашеееее
Спомням си ви вас и разглезеното ви снобарско чаве много харесахте домашните бисквитки с парченца шоколад...
Да ви споделя тайната защо са толкова вкусни.
Вечер Аз обирам шоколадовите парченца и си ги хапвам след това ги преработвам и поставям мойте пресни ароматни миши барабонки отгоре над постните бисквитки за да може разглезени сноби като вас и вашето чаве да им е сладко,да си облизвате пръстите и да искате още.
Заповядайте отново на по кафенце
Като се разкешат с вас, ще излезе нещо приказно.
За да няма мишки. Все пак е заведение за хранене.
Тогава срещу котките ще протестираш, няма угода, ей!
Ами мишките и плъховете и те душа носят и на тях им се хапват курабийки от Старбъкс...
Па и кафенце може да си пийват от остатъците,kakво толкова, правилно ти го е рекъл управителя..!
Големи стипци се извъдихте!